ВЯРВАМ в Бог и съм зодия Х

  • 23 564
  • 281
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 120
близнаци съм.

# 16
# 17
  • Мнения: 2 700
И още една дева.

# 18
  • Мнения: 1 849
Моят живот зависи от Този който е създал планетите, а не от самите тези планети. Самия Бог казва, че тези които вярват на зодии, астролози и т.н. попадат под Неговия гняв.

# 19
  • мъничко градче
  • Мнения: 213
В бог вярвам , а в зодиите от дъжд на вятър -Зодия Рибки

# 20
  • Мнения: 2 761
А какво то4но се разбира под Бог?Някаква ли4ност дето е сътворила света или не6то друго?
За6тото ако е това аз не вярвам,ина4е Библията ми харесва.



# 21
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
гласувах в анкетата
и аз си имам предположение
за Рибите /аз съм рибка/

въпросче - защо първите 4 зодиакални знака в анкетата са изписани с главни букви, а всички останали - с малки?  Embarassed

мисля, че най-много ще са Рибите тук

# 22
  • Мнения: 335
... Самия Бог казва, че тези които вярват на зодии, астролози и т.н. попадат под Неговия гняв...

Това го чувам за първи път.

Още в началото мислех да уточня, че въпросът не бива да притеснява вярващите, защото няма нищо общо с врачки и врачуване, с гадатели и гадаене... (които попадат под Неговия гняв)
Това да кажеш кога си роден и дали си вярващ или не, още нищо не значи.

Все едно да кажеш: "Магнита го е създал Бог и следователно не магнитът, а Бог привлича стружките от купчинка размесени метални стружки с пясък, така, че накрая да ги раздели (металът - върху магнита, пясъкът - без стружки, отделно от магнита).
Когато казвам, че магнитът привлича метал, не богохулствам, нали. Просто си разсъждавам разсъждения за видимото.
Така е и със зодиакалните знаци - те са само наименования на положенията на планетите една спрямо друга в точно определен момент. Когато човек се ражда, те няма как да са в никакво  положение.

В анкетата се пита само това.


 

# 23
  • Мнения: 335
... въпросче - защо първите 4 зодиакални знака в анкетата са изписани с главни букви, а всички останали - с малки?...

Защото, когато искам да редактирам анкетата, за да поправя всички зодии с главни букви, автоматично ми се добавя още една опция в предварителния преглед.
Не смея да направя редакция, за да не се обърка нещо.

Извинения   bouquet

# 24
  • Няма такава държава!
  • Мнения: 1 308
И какво излиза? Че раците и близнаците най-малко вярват в Бог. Това ли са най-подозрителните натури?

# 25
  • Мнения: 335
64 гласували - това е все още много малка извадка, ШоколаДка .

# 26
  • Мнения: 6 958
Гласувах и аз и сега какво?  newsm78

# 27
  • в Низината
  • Мнения: 705
Аз съм Близнаци.
Гласувах и да видим какво ще стане накрая. newsm78

# 28
  • Няма такава държава!
  • Мнения: 1 308
Интересно е да се види все пак.

Последна редакция: ср, 11 апр 2007, 18:14 от Sheryl

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
... въпросче - защо първите 4 зодиакални знака в анкетата са изписани с главни букви, а всички останали - с малки?...

Защото, когато искам да редактирам анкетата, за да поправя всички зодии с главни букви, автоматично ми се добавя още една опция в предварителния преглед.
Не смея да направя редакция, за да не се обърка нещо.

Извинения   bouquet

Благодаря ти за отговора!
Извинена си!  Mr. Green
Просто ми направи впечатление, затова попитах...

Общи условия

Активация на акаунт