Гърнето

  • 8 563
  • 175
  •   1
Отговори
# 165
  • Бургас
  • Мнения: 5 634
нема лошо аз каквото изках да видя го видях. Не съм съгласна с педито и вие също сте на моето мнение. Колкото до другото писноло им е на хората от едно и също!  Simple Smile

# 166
  • Мнения: 3 200
Може би трябва да има тема sticky с линкове към темите за гърнето, за да не ги търсим всеки път.

# 167
  • Букурещ
  • Мнения: 7 831
Цитат на: Sesana
нема лошо аз каквото изках да видя го видях. Не съм съгласна с педито и вие също сте на моето мнение. Колкото до другото писноло им е на хората от едно и също!  Simple Smile


ти да не се обиди Thinking
само се майтапя с добро чувство, моля ти се, да не се засегна сега Tired

# 168
  • Бургас
  • Мнения: 5 634
Не съм се обидила. Ясно ми е че неможе да огрееш на всякъде  Laughing  /майтап разбира се/. Темите за гърнето са сигурно колкото тези за запека и за контракциите  Laughing  И стават досадни ако не си настроен СЪВЕТНИЧЕСКИ.

# 169
  • Мнения: 394
Цитат на: evpraksia
Цитат на: SIANA
Ха на здраве за гърнето и неговия фен-клуб! cheers


Ама изкажете се по темата, момичето търси съдействие


Извинявайте, всички! Просто наистина ми стана много смехоранско с това гърне и Лио, която сигурно поне емнайсет пъти обяснява как са се справили с този проблем. Просто й се радвам за търпението да го прави отново и отново със "същия хъс" ...
В темата не мога да ви бъда от голяма полза. Имам щастието, че бебоче е луд фен на "баба-дзвер" (маман) и баба е луд фен на бебоче. Как са се оправили с гърнето не знам, но нашият пишка и ака всеки ден на гърне, откакто е почнал да си стои по-стабилно на задника. Правят едни магии с книжки с картинки и гребенче и четка за коса, пеят песни - направо цял ритуал, за който аз съм супер-благодарна.  Grinning
Това разбира се на този етап не отменя памперсите напълно.

# 170
  • София
  • Мнения: 4 025
Цитат на: Sesana
Днес съм в чуденка. Педиатърката ни каза да го слагам на гърне. А пък то бебо още не сяда. Казах и а тя ми вика:
 "Нищо само докато е на гърнето ще е седнал."
Аз ли съм в грешка или не му е времето още? И кога се слага бебо. Вече ми е писнало да ми бръщолевят неща от преди 20 години и то доктори. Twisted Evil


Aми не си ти в грешка, а доктора.Пиши му "черна точка " и при още една такава -> си намерете добър доктор.Няма идеални доктори , но поне да не говори глупости дето човек и без медицинско познание може да различи!

# 171
  • София
  • Мнения: 328
това е отживяло виждане,но пък чак след годинка....аз започнах на 9 месеца  и вече доста добре се справяме и двете,почти винаги се уцелваме

# 172
  • Букурещ
  • Мнения: 7 831
Цитат на: Zdravka
това е отживяло виждане,но пък чак след годинка....аз започнах на 9 месеца  и вече доста добре се справяме и двете,почти винаги се уцелваме


Браво! ама доста късничко е 9 месеца.newsm78
чак след годинка е много, прекалено късно, ама 9 месеца пак ми се вижда късно.newsm78

# 173
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 818
Цитат на: Liorena
Цитат на: Zdravka
това е отживяло виждане,но пък чак след годинка....аз започнах на 9 месеца  и вече доста добре се справяме и двете,почти винаги се уцелваме


Браво! ама доста късничко е 9 месеца.newsm78
чак след годинка е много, прекалено късно, ама 9 месеца пак ми се вижда късно.newsm78

Шшшшт! Не сей заблуди за истинската си същност! Да не те издам Ади докога ходеше с пампи... Късно й било, амаха!

# 174
  • Букурещ
  • Мнения: 7 831
Цитат на: boo
Цитат на: Liorena
Цитат на: Zdravka
това е отживяло виждане,но пък чак след годинка....аз започнах на 9 месеца  и вече доста добре се справяме и двете,почти винаги се уцелваме


Браво! ама доста късничко е 9 месеца.newsm78
чак след годинка е много, прекалено късно, ама 9 месеца пак ми се вижда късно.newsm78

Шшшшт! Не сей заблуди за истинската си същност! Да не те издам Ади докога ходеше с пампи... Късно й било, амаха!


ама моля ти се, чак на 9 мес на гърне - това  е недопустимо Mr. Green амаха! Laughing

ох, аз бях до тук, честно, не мога повече, абсолютно се изчерпих във всякакъв смисъл.

# 175
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Когато почне да се крепи седнала опитай по-малко на гърнето през около 2 часа примерно  Rolling Eyes Всяко детенце  реагира по свой си начин wavey Прочети мненията smile3529 , но не взимай никое за универсално-твоето дете само ще покаже начина.Моя малкия си сядяше от рано и го пробвах на гърнето.За кратко се получаваше/месец - два/ после взе да се изпъва като струна и така до година и нещо. smile3522

Общи условия

Активация на акаунт