колан със сауна ефект за бързо стопяване на мазнини

  • 6 038
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 500
Aми то ако има ефект от такива колани, давайте всички да си ги вземем и ще ни се решат проблемите с тлъстинките по талиите и корема.

# 16
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 708
В спортните магазини били по-евтини. Хората, които спортуват с тях, казват, че имат ефект. Аз ходя на тае бо и там гледам, че бая народ ги ползва. Thinking

# 17
  • Мнения: 1 383
Ами че това прилича на Боди-репинг - намазваш се с антицелулитен крем, увиваш се с домакинско фолио, лягаш под одеалото /най-добре електрическо/ и се наливаш с вода. Така около 2 часа. После масаж.

# 18
  • Мнения: 182
Аз също ползвам такива неупренови гащи, мажа се с антицелулитен крем, обувам клина и правя упражнения - със сигурност помага. А и с утайката също се мацотя през вечер две. Ще кажа резултата поне след месец как е.

# 19
  • Мнения: 1 428
Ели,извинявай за въпроса ,но каква е тая утайка дето се мажеш с нея.Нещо не разбрах за какво става въпрос Embarassed

# 20
  • Мнения: 5 616
Цитат на: Helen-mama
Ели,извинявай за въпроса ,но каква е тая утайка дето се мажеш с нея.Нещо не разбрах за какво става въпрос Embarassed

Мисля, че става дума за масаж с утайка от кафе. По принцип кофеина е основна съставка в антицелулитните крамове. От известно време чета, че масаж с утайката от кафе действала много добре на проблемните места, ама все не мога да се наканя да почна и да видя какъв е резултата.

Общи условия

Активация на акаунт