Целувате ли детето си по устата?

  • 12 422
  • 290
  •   1
Отговори

Анкета

Целувате ли детето си по устата?

Опции:

  • Мнения: 1 735
Аз - да.
Не го смятам за нехигиенично или нещо такова. Доставя ни удоволствие и на двете.  Heart Eyes
Срещала родители, които смятат това за не толкова добро нещо. Интересна ми е тяхната гледна точка от чисто любопитство.
Интересува ме и вашето мнение по въпроса.
Само ще помоля да не превръщаме темата в "За и Против"!  Praynig
Нека просто всеки интелигентно да изкаже мнението си, без да се кара с някой друг. Peace

# 1
  • Мнения: 4 451
Аз да. Голямата ми дъщеря много обича да се гушкаме и целуваме. А ми е толкова сладка като си подава устенцата... Heart Eyes Бебката си я целувам по бузките. Но не ми е приятно, когато разни роднини го правят - имам предвид целуването на детето по устата.

# 2
  • Мнения: 1 735
Но не ми е приятно, когато разни роднини го правят - имам предвид целуването на детето по устата.

Това е ясно. Но не питам за роднините и за други хора. Те не са интерени.  Grinning

Аз да. Голямата ми дъщеря много обича да се гушкаме и целуваме. А ми е толкова сладка като си подава устенцата... Heart Eyes

Да, и на мен ми е много сладичко, когато си подава самичко устенцата!
В последно време само ме дебне да ме целува, без да й искам. Гледам си ТВ, а то ми се натиска!  Heart Eyes   hahaha Heart Eyes  Joy  Heart Eyes Умирам от кеф така!  Laughing

# 3
  • Мнения: 348
Навсякъде го целувам  Heart Eyes

# 4
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Да, целувам го.И той ме целува. Намирам го за мило и нежно.
Но и според мен целуването по устата е момент на близост между родители и деца и то до определена възраст на детето. Не ми се струва, че когато синът ми стане на 9-10 години ще се чувства удобно да го целувам по устата.  

# 5
  • Мнения: 2 849
Рядко ,но се случва .

# 6
  • София
  • Мнения: 35 814
Да Peace
От първият ден до сега Wink

# 7
  • Няма такава държава!
  • Мнения: 1 308
Не. Не го намирам за редно - така целувам само един човек. Пък и тези болести, които постоянно циркулират в детската градина...
Целувам главата, ушенцата, бузките, ръце, крака и т.н., и това въобще не нарушава миговете ни на нежност.

# 8
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Не сме я целували по устата, доста я целуваме по крачетата, ръчичките, бузките.
Тя наскоро ни нападна и двамата, явно ни е видяла и се е впечатлила, хваща ми главата  с две ръци и ми цели устата, но бързо и  омръзна.

# 9
  • Мнения: 686
ДА
Целуваме я много по устата,по бузките по челцето по ръчичките, по крачетата, по коремчето
Тя много обича да я гушкаме и целуваме,много е сладка
Понякога като се гушнем тримцата,тя ни целува и ни обръща главите един към друг да се целунем с татко й
Тия моменти не могат да се заменят с нищо друго

# 10
  • Мнения: 603
И аз я цункам, но рядко.

# 11
  • Мнения: 983
Да, постоянно...и все ми се карат, че не било хубаво  Embarassed







----------------
Пиши на кирилица!

Последна редакция: нд, 15 апр 2007, 11:06 от Доня Туфиня

# 12
  • Мнения: 2 677
Не, не ми се е случвало досега.

# 13
  • Мнения: 5 391
Може би ако ми разрешаваше щях да го целувам.
Ама той не дава все още, един-два пъти съм си открадвала такава целувка.

# 14
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Да, случвало се е.
Но гледам да го избягвам.
Не искам да привикват още от сега да се целуват по устата. Peace

Общи условия

Активация на акаунт