Януарски сладури 11

  • 15 570
  • 297
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 659
Боклукчиите са ни научили вече и дори бибиткат ако не сме се заредили, махат, единя екип свирка, щрака с пръсти и танцува, махат за довиждане и раздават въздушни целувки Joy Лудницата е пълна Crazy

 JoyАса,туй Фнимание да не към твоя милост случайно??? Joy

Викаш да ми излезе късмета Laughing

Не, аз не се показвам, този ритуал се изпълнява с баща му Grinning

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 366
И ние си имаме програма с филми. Започва с грижовните мечета, после Франклин и завършва с Покемоните. От 9.30 до 11 сутринта си вървят по един от каналите. Събота и неделя и пускам DVD-та. Предната неделя дойде да се оплаче на майка ми в скайпа /тя е в Канада при сестра ми/ че вълкът изял червената шапцица. Толкова загрижена беше че едва се сдържах да не се разсмея.
Но си имаме сериозен проблем със съня - не иска да спи на обяд и това си е. Лежи по 3 часа и си говори и не заспива. Вечер ляга късно, а сутрин става рано /7-8 мах 9 часа сън на ден/. Сега опитвам да я слагам рано вечер че поне да поспива малко повечко. А като си нарочи някое дете на детската площадка го тормози до дупка. Като не успея да я укротя я прибирам в къщи. Кога ще приключи този период!?!?!?

# 17
  • Мнения: 30
Тай като сам новак и не знам как стават още нещата,не се смейте. Simple SmileМоже ли и мен да ме впишете кам вашият списак.Синат ми се казва Цветан и е роден на 22-01-2005г.  3450кг. и 51см. Дащеря ми се казва Памела,родена на 17-07-1992г.  Joy

# 18
  • София
  • Мнения: 6 175
Ей, побъркахте ме от хилеж с историите на тез дечурлига  Laughing
А вашите рисуват ли по себе си? Ева е вечно изрисувана - основно с химикалка по краката, но днес си направи "педикюр" със зелен фулмастер  Crazy изглежда умопомрачително. Бяхме се приготвили да ходим на гости, аз съм я облекла и докато се гримирам, тя си свалила чорапите и се изрисувала. Естествено не пропусна да си събуе чорапите и пред хората, за да се покаже в целия си блясък  Sunglasses

# 19
  • София
  • Мнения: 1 402
Здрасти и от мен!!!!
Правим ремонт у нас, боядисваме оправяме тавани и сме у майка ми поради таз причина. Аз пиша разни казуси, че съм и на изпити, корема ми тежи ...абе .... немам думи направо  Mr. Green
Егати жегата е тея дни навън, чувствам се като слон.

Историите ви и ежедневието на всички е почти същото като нашето  Mr. Green лакиране, мазане и рисуване на всички места където намерим за удачно. Актриси сме на Н-та степен ... ама кво да се направи  Laughing
Ще ви държа в течение как се развиват нещата при нас.

# 20
  • Мнения: 4 629
Milf, благодаря ти много.  bouquet


Моля   bouquet

soti71 и вие сте в списъка вече. Добре дошли в темичката   bouquet

КАто чета какви ги вършат наборчетата на Алекс се чудя той ли не е палав или аз съм мноооооооооооого търпелива и не се впечалявам от поразии Crazy

# 21
  • Мнения: 30
Milf, благодаря и от мен!

# 22
  • Мнения: 353
Здравейте търпеливи мами   Grinning,
Миа, аз си мислех че Мина е голяма кокона с моите парфюми, червила и всякакъв тип козметика - иска да я мажа постоянно (добре че крем Здраве е на разположение), но историята с Ева и зеления фулмастер просто нямам думи, още се смея. Не знам какво да мисля като пораснат тези хубавици....

# 23
  • Мнения: 4 629
Ей Гери къде изчезна? толкова време не си писала

# 24
  • Мнения: 353
Ей Гери къде изчезна? толкова време не си писала
Вярно е че не съм писала, но съм тук и чета редовно  Grinning

# 25
  • Мнения: 4 629
Ей Гери къде изчезна? толкова време не си писала
Вярно е че не съм писала, но съм тук и чета редовно  Grinning


Аха  Simple Smile На мен ми беше домъчняло за теб и Мина. Вие ще ходите ли в България тази година?

# 26
  • София
  • Мнения: 7 020
Момичета, да ви се оплача, че тази сутрин Мартин направо ме докара до нервен срив, няма такъв инат като моето дете. Той по принцип не обича нови дрехи, обувки и т.н. и всяко ново нещо се облича с уговорки, обяснения колко е хубаво и какви ли не циркови номера. Тази сутрин му обличам една блузка с дълъг ръкав от по-тънък плат и на рамото с две копченца - е, не мога да ви опиша какъв истеричен рев последва обличането на блузата, защото принцът не искал блуза с копчета (те повечето му пролетни блузки отстрани имат копченца, за да влизат по-лесно през главата), рев до посиняване. Обяснявах колко е хубава, как всички дечица ходят с такива блузки, как са направени с копчета, за да не го натискам като го обличам, не и не - 35 минути истерия, дърпане на блузата, успя да я съблече и каза, че иска да ходи навън по пижама. Нервите ми не издържаха, нито му убива блузата, нито нещо е неудобна, просто мръсен инат, а аз не мога да се справя. Баща му и той му се развика и му се скара, след това се скарахме двамата и ...не зная, моят подход ли нещо не е правилен, къде греша? Трябваше да тръгна на работа и в резултат малкият се наложи, което ме кара да мисля, че ще е твърдо убеден, че това ще е успешният вариант да си налага исканията. Детето се тормози, ние с баща му избухнахме и двамата и денят ни започна прекрасно...Как е при вас, има ли такива безпричинни гневни изблици, успявате ли да не прехвърляте безсилието си към мъжете си?

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 366
Buni до скоро аз имах проблем с всички дрешки. Става сутрин и се започва не искам и час и половина я обличах. Стигна се до там че сега и давам дрехите и и казвам или да ме остави аз да я облека или сама ще се оправя. Сърди се, но накрая надделявам. Често и отвличам вниманието с нещо друго - ако дадеш да те облека ще гледаш Франклин или Грижовните мечета. В доста случаи помага. Правя се на маймуна понякога за да получа своето и за съжаление има моменти в които не издържам - ние се гледаме самички двете защото баща и доста често пътува и на седмицата може и да го видим за 1-2 дена. Абе не случайно са ги нарекли ужасните 2 - дано след няколко месеца нещата се подобрят...

# 28
Здравейте мили мами.Аз съм една луда(вече със сигурност)мама на двугодишни близнаци.Извесно време бях в чужбина и нямах никакво време за писане,но сега вече сам си в къщи.И ние имаме проблема с дрехите и обувките.Носим само едни дънки вече 4 месеца и това ми докарва истерия.ЕДИНИЯ иска грейка и да е бос,другия само обувки на бос крак.Единственият ни проблем е,че единият се опитва да приказва аз го разбирам,но другият мълчи като пън и на всичко вика МЕ-МЕ-МЕ. #Crazy.Казва само как прави дупето и това е.Мисля да трагват на ясла,но незнам дали там ще се оправят.ПОМОЩ. #Cussing out

# 29
  • Мнения: 30
Явно всички сме с еднакви проблеми.Моят палавник пък иска да ходи гол,за да му почивали краката.
Аз съм за ясла и съм го пуснала.Много съм доволна.Той направо се цивилизова там.По въпроса за болестите,не се притеснявам,защото той е с астма и няма проблеми.Е,за сега сме се разминали с една настинка,но моита приятелка е със гледачка и детето и непрекъснато болно.Смятам,че е строго индивидуално. Wink

Общи условия

Активация на акаунт