Ние сме готини МАЙчета, скоро ще гушкаме майските зайчета

  • 9 439
  • 276
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 397
Честити юнак на мама 21 Да им е жив и здрав!!!  Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 152
Честит юнак на мама21! Да е жив и здрав, много послушен и само да ги радва.

# 17
  • Мнения: 96
Simple Smile))) Честити бебчетааа:))
МНого се радвам, разраждахме се вече:))))) много здраве пожелавам на мама гери  и мама 21 и техните беб4ета.
При мен нищо ново:) ТРъпнем в очакване, но има време до 8 май:)

# 18
  • Мнения: 270
ХЕХЕ МАМА 21 честито за нашето първо бургаско бебе. Прегръщаме те и бързо възстановяване на теб и много , много любов за Ники.  Hug  bouquet

# 19
  • Мнения: 362
 честито на мам21.нека Нилолай расте здрав,игрив и много засмян!!!!!!!!!

# 20
  • Мнения: 1 269
честит мальк мьж на мама 21 и лесно раждане на тея зах и тони бонбони Peace

# 21
  • Мнения: 80
ЧЕСТИТО НА МАМА 21 СИН НИКОЛАЙ, ДАНО ВСИЧКО ДА Е НАРЕД И СКОРО ДА СЕ ВЪРНЕ ОТНОВО ВЪВ ФОРУМА!!!    bouquetА на останалите мами, на които им предстои скоро раждане, стискам палци и се надявам всичко да е наред и да гушкате скоро малките си слънчица!! Peace

# 22
  • Мнения: 536
Честито на мама21! Много да я радва малкият Ники и да расте здрав и красив!

# 23
  • Мнения: 9
Честит малък юнак на мама21! Да е жив и здрав! А на мама21 бързо възстановяване!  Heart Eyes

# 24
  • София
  • Мнения: 1 877
Да са ни живи и здрави бебе Николай и мама21 , която по-скоро пак да ни зарежда с оптимизма си във форума!!!

# 25
  • Варна
  • Мнения: 30
Честит юнак на Мама 21! Да е жив и здрав малкия мъж и да расте щастлив и винаги усмихнат!

# 26
  • Мнения: 625
Честито на мама21  bouquet!Нека тя и малкия НИКИ от здраве и щастие да не се отърват!!!

# 27
Здравейте мили мами  Grinning

много здраве, късмет и усмивки на родилите мами и на всички, които чакат с нетърпение своите бебчета ..... КУРАЖ  Heart Eyes

и ние сме още на линия, на 25-ти доки ни вика пак да прави запис на тоновете, че да видим каква ще я къдрим  Joy аз вече нямам търпение, но ..... когато бебчо се приготви - ще излезе  Laughing иначе имам много рядко контракции и всичко е спокойно.
лека вечер на всички и ...... късмет

# 28
  • Мнения: 832
Честит мъж Николай на mama21 !  да е жив и здрав и бързо възстановяване...

Tony Bonbony, Tea - най-искрено пожелавам всичко да мине възможно най-добре...

majche - мисля да се възползвам от твоя час, стига да не направят проблем...утре ще се вдигна и там, само ще съм ти благодарна ако ме ориентираш къде щото това ще ми е второто ходене в Св. София  Mr. Green и не съм много ориентирана  Hug

аз продължавам да скитам по улиците с детето и големия корем, в нас цари пълен хаос и не се очертава да свърши до другия дълъг уикенд, щото мъжа държи сам да си прави ремонта  ooooh!

# 29
  • Мнения: 1 461
Привет майчета
ЧЕСТИТО РОЖБИЧКА НА МАМА 21
Аз днес влизам в 9 месец, Hug най после имах чуството ,че няма да дойде.Днес извадих дрешки от Галето и ги изпрах ,малко по малко стягам сака.Цял следобяд бяхме в парка и голяма игра 1swing, вече не мога да я вдигам и да я качвам по пързалки и люлки ,но се оправям.
Остават 6 дена докато си дойде тати  Grinning,моля си да няма проблеми докато си дойде.

Общи условия

Активация на акаунт