"Гостите" във форума?

  • 4 494
  • 62
  •   1
Отговори
# 45
# 46
  • Мнения: 1 263
Не ми пречат "гостите". Гласувах ДА. Единственият смисъл да се забрани достъпа за гости е, че няма да има: "Госта бях аз Embarassed "

# 47
не
незнам защо но гостите ме дразнят доста често.не тези дето са забравили да се логнат а тези дето умишлено се крият

# 48
  • Мнения: 1 809
Цитат на: Anonymous
не
незнам защо но гостите ме дразнят доста често.не тези дето са забравили да се логнат а тези дето умишлено се крият

А ти нелогнат потребител/ка ли си  Rolling Eyes

# 49
  • София
  • Мнения: 2 181
ми аз бях Embarassed  Embarassed  Embarassed

# 50
  • Мнения: 2 978
Никакви гости....и ще покажа защо:

Додо, sorry, че използвам твой случай:

Цитат на: Anonymous
Цитат на: dodo_dodo
Мисля, че тази тема също ще бъде полезна.
Аз бих поставила в своя черен списък клиника "Св.Лазар".




додо додо -..............ти нормална ли си въобще.....разкажи за св.лазар за 300 то долара и за стафилококите си ............


и още:
Цитат на: Anonymous

естествено , защото си очилата ненормалница и злобна простачка

#Shocked  #Shocked
Да не говорим, че има още хиляди такива Sign Exclamation

# 51
  • Мнения: 1 263
Те простотии могат да се пишат и от регистрирани потребители. Скоро Лио цитираше едно такова "мнение" в популярната тема "Сбогом". Така, че проблема няма да се реши с изгонване на гостите.

# 52
  • Мнения: 1 263
Цитат на: zvetizvetkova
Цитат на: Anonymous
не
незнам защо но гостите ме дразнят доста често.не тези дето са забравили да се логнат а тези дето умишлено се крият

А ти нелогнат потребител/ка ли си  Rolling Eyes

Цитат на: galq4
ми аз бях   Embarassed  Embarassed  Embarassed

 
 newsm48

# 53
# 54
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Момичета,
знам, че се навирам, където не ми е работа.
В общия случай често се поддаваме на емоциите си, но регистрацията не ни оформя като отделни хора-много потребители съм сигурна, че имат по няколко ника.
Но като е тръгнало с това роене и делене, нека въведем отделна регистрация за всеки отделен форум във форума, така ще си имаме все по-ограничени групи хора, с които ще общуваме, за съжаление няма да имаме нови свежи понякога мнения.
Още повече, че така е възможно да отблъснете някой нов потребител, комуто форумът ще помогне. Най-много да си каже-"Те тия вече се познават тука, къде ще се вра, веднага ще ме изолират?"
Нека не превръщаме форумите в привилегия.

# 55
# 56
  • Мнения: 1 246
Гласувах с "не" Sign Exclamation
Не съм отдавна във форума и не знам какви са проблемите,но се слу4ва да съжалявам,4е съм попитала или споделила нещо,4е така ми се нахвърлят Imp

# 57
  • Букурещ
  • Мнения: 7 831
--.

# 58
А може ли да се реши проблема с регистрираните гости, на които не им се отваря ника? (и не им се дава нова парола...)

# 59
  • Мнения: 5 500
Ауууу, една седмица ме нямаше и к`ви работи стават, нов форум, анкета, страшна работа #Milti
Гласувах без гости, защото регистрацията отнема две минути!

Общи условия

Активация на акаунт