Налагало ли ви се е да казвате "сбогом"?

  • 2 606
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 665
Това е гадно бре Simple Smile

# 16
  • Мнения: 861
Ако искаш да видиш/чуеш някого пак-начини много. Ако той/тя не ще се сещам за по-подходящи изрази  Laughing
А ако си казал "Сбогом" (с други думи, разбира се) и после съжалиш?! А ако на теб ти го кажат, и ти искаш да кажеш или направиш нещо, но не ти се позволява?! Sad

# 17
  • DE
  • Мнения: 967
Сбогом съм казвала много пъти - в очите.
Но ми е било най-трудно да се разделя с приятели, които заминават някъде!
Ей, всичките ми приятели заминаха Tired

# 18
  • UK
  • Мнения: 1 334
Мерси, Бу. Тая дума я свързвам с погребения  Sad
Ето и аз научих нещо  Grinning Вергилия, дай някой текст на песен  Grinning
О, РеГе ... АКо съм казала аз, няма проблем- пробвам веднъж да обясня, най-вече за собствено успокоение. Ако на мен са ми казали, при това ясно и категорично, не се занимавам повече. Ето тук и един израз за Вергилия : Get on with life  Grinning

# 19
  • Мнения: 4 806
да, налагало се е

щом се е стигало дотам - все е било с чувство на облекчение

# 20
  • Мнения: 1 616

Не е гадно - удобно е... Нямаш шансове да проявиш малодушие и да промениш решението си. Wink По въпроса - да, казвала съм... По телефона. Wink

# 21
  • Мнения: 4 665
Удобно, да за казващия. На мен ще ми е много болно някой да се раздели с мен по телефона. Егоисти сме хората и това е.

# 22
  • Мнения: 3 423
Да, случвало се е да знам,
че следващ път няма. Но
"сбогом" май не съм казвала.
Понякога и едно "обади се"
значи "сбогом". Друг път пък
си мислиш, че край, това е,
точка, пък после видиш пак
човека и редиш сълзи и сополи.

# 23
  • Мнения: 2 811
 в днешно време разстоянията не са това, което бяха. има си интернет, има си самолети...е, не са част от ежедневието ми, но така е по интересно и вълнуващо. иначе приятелствата се изтъркват:)

С бивши гаджета никога не съм казвала сбогом...защото май не сме имали много официални раздели. С голяма любов като се разделям, никога не го приемам, че ще е завинаги/ако още обичам/ а просто си вярвам, че пак ще се съберем след време. пък то мине време и просто спирам да мисля за човека и да го обичам и да ми пука дали ще се видим изобщо:)

Абе май съм заклет оптимист и единственото, което наистина ме ужасява е смъртта на близки хора. особено майка ми и сестра ми/тъй каот нямам детенце още/ .
Такова сбогом не знам как бих понесла и все се надявам майка ми да е ужасна столетница и да си отидем заедно:). Иначе любови, приятели- живи ли са хората и имаме ли желание, ще се намерим по някакъв начин.

# 24
  • Мнения: 68
Един единствен път казах "Сбогом" на един мъж, голяма любов беше. Три месеца след "сбогома" се оженихме. Laughing Повече не се сбогувам с никой! Mr. Green

# 25
  • Мнения: 1 733

Не е гадно - удобно е... Нямаш шансове да проявиш малодушие и да промениш решението си. Wink По въпроса - да, казвала съм... По телефона. Wink
По принцип е вярно, че е гадно по телефона. Но се разделяхме така от няколко месеца, явно в очите като си го кажем не става, защото после следва разговор защо и как се е стигнало дотук, следва сдобряване , а на следващия път историята се повтаря.

# 26
  • Мнения: 1 616
Удобно, да за казващия. На мен ще ми е много болно някой да се раздели с мен по телефона. Егоисти сме хората и това е.

Права си - наистина говорех от позицията на собственото си удобство...

# 27
  • Мнения: 3 268
1-2 пъти в живота.Не съм по сбогуванията.Ама случва се

# 28
  • Мнения: 899
Веднъж. В писмо. По-гадно е, отколкото по телефона  Laughing

# 29
  • Мнения: 595
Да,веднъж преди много години.
И с този човек никога повече не сме се виждали,а живеем близо.

Общи условия

Активация на акаунт