Нещо смешно, което вашите деца са казали

  • 83 325
  • 957
  •   1
Отговори
# 945
  • Мнения: 3 576
Моя наскоро заяви, че иска да пие марково мляко.  Shocked
Като марките може да са БМВ, Мерцедес, Ауди..... човека си има претенции.  Joy

# 946
  • София
  • Мнения: 6 210
Моя наскоро заяви, че иска да пие марково мляко.  Shocked
Като марките може да са БМВ, Мерцедес, Ауди..... човека си има претенции.  Joy
Joy  Joy  Joy
Ох, умрях си от смях!
Дивиана има някакъв шанс да намери красива крава, която да снесе мляко за дъщеричката й, но ти как ще успееш да издоиш за твоя сладур БМВ, Мерцедес или Ауди - не знам  Joy
Синът ми, като автомобилен фен, от малък го лъжа, че млякото дава нитро... или както там се наричаше newsm78 онзи power за колите  Mr. Green

# 947
  • Мнения: 1 701
На Кали от време на време й къркорят червата и аз й подметнах, че има жабки в коремчето и те се обаждат.  Wink
Веднъж я изпишквам навън и преди да я сваля на земята лекичко я поизтръсках, за да паднат капчиците, преди да я избърша, а та вика: "Оооо, ще ми изпаднат жабитееее!"  Mr. Green

# 948
  • София
  • Мнения: 974
"Мама ми купи нес
нова кижка сас кинки....

Това ме подсети за едно любимо /на мен / изпълнение на дъщеря ми, когато беше на 3 год Laughing

Раче мосмокраче,
при реката бистро плаче,
че от киивите му щипки
се плашат игиви ибки
 Laughing

Сещам се и една случка...Дъщеря ми на 4,5г. , гледа я майка ми. Но на жената й се наложило спешно да свърши някаква работа и съответно взима щерката с нея. Пътувайки в такси, майка решила да обяснява на малката забележителности покрай, които минават Laughing
- Ето, бабо, това е Орлов мост. Виж орлите
- А това, бабо, е Лъвов мост...има лъвове.
Малката изслушала всичко, но на връщане минават по друг маршрут, покрай статуята на "Цар Освободител" и Народното събрание...и майка ми пак
- Виж това , бабо е...и малката я прекъсва
- Знам, знам..това е Коньов мост Crazy


# 949
  • София
  • Мнения: 39 746
Прибираме се с Дияна.  Тя бърбори, бърбори, бърбори. Казваше ми гатанки. По едно време се излигави и започна да си измисля.
"Има рога, глава, крила, лети и много бърбори. И не съм аз!"

# 950
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 535
За коремчето и ние си имаме нещо Simple Smile Синът ми, 3,5г - Мамо, коремчето ми прави като котенце!

# 951
  • Мнения: 4
Учим частите на тялото на английски, но е забравила някои думи. Въпреки това на въпроса как е гръб на англ., много уверено отговаря: гръууб, как е крак: краук.

# 952
  • Мнения: 2 467
Дъщеря ми: Мамо, Коцето (нейно приятелче от градината) ми каза, че дядо Коледа минавал през комина?"
Казвам: Да, като е заключена вратата минава през комина за да остави подаръка.
Дъщеря ми: А ако има пушек (разбирай запалена камината)? Ще си опари дупето?  Mr. Green

# 953
  • Мнения: 500
И аз се сетих една случка с такси преди година някъде.Дъщеря ми и майка ми пътуват с такси и майка ми казва адреса"Колоня Товар"1(град в Италия,улица в Търново... Crazy).И така няколко пъти.При поредното качване в таксито,Лъчезара решава да изпревари баба си и казва адреса сама"Натоварен Кон"!........... Mr. Green
А оня ден разправяше на баща си,че зад банкомата ме чакал един стар "чичко паричко" и ми давал парички... CrazyПо този повод се сетих пък случка от моето детство.Та баща ми след дълго отсъствие от дома(някакъв футболен турнир в чужбина) се прибира и звъни на вратата брадясал,Аз отварям,била съм на 2 години някъде и сък казала:"Мамо,един чичко те търси!",при което баща ми казал:"Я да видим сега ,колко чичковци са я търсили майка ти...." Mr. Green Crazy

Последна редакция: пт, 21 ное 2008, 22:34 от Mirkata

# 954
  • Мнения: 3 323
Ооооонче, бонче - счупено пиронче,
риба щурка - махай се от тука,
.............................................................
.............................................................
Кобърите спряха, щурците измряха....

# 955
  • София
  • Мнения: 39 746
Мъж ми снощи се засилил към 00. Дияна държи да е информирана "*** ти ли се?"

# 956
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
По повод млякото, дъщеря ми(3г.) пие само ако е от Милка, друго не признава.

Същата обяснява и назовава по име роднините си. Стига до дядовците(тя има само един, свекър ми е починал отдавна и тя не го познава): аз имам двама дядовци, единият се казва Краси(баща ми), а другият е Дядо Коледа. Simple Smile

# 957

Общи условия

Активация на акаунт