Изберете ни училище - или приключенията на моето детско бъдеще!

  • 1 608
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 952
За 126-то на бул. България чувам, че е много западнало, въпреки че когато бях дете, се водеше от добрите в района.
А всъщност някой знае ли какъв е проблемът със 126-то? Чета само отрицателни коментари тук, но нищо конкретно. Ще се местим в района - то ни е много близо и ми се щеше да знам и подробности, ако някои има впечатления?

# 16
  • Мнения: 195
126-то  е едно нормално квартално училище, дъщеря ми е вече 3-ти клас и не мога да кажа  с какво е по-лошо от т.н. елитни училища, в които учат нейни приятелчета. Всичко зависи от учителката, разбира се.  Проблеми има с дисциплината и контрола  в занималните, но това е навсякъде  ooooh!.
 Базата е прилична и постоянно я подобряват  . На мен ми харесва това, че е малко училище с малко паралелки и малко деца в клас, но това май не се отнася за сегашните първи класове.
Няма интензивно изучаване на чужди езици (поне при нас нямаше) и съм много доволна, тъй като не вярвам, че може да се научи чужд език в училище ( не и при 20 деца в клас и нивото  на учителите по език). Има разширено изучаване на музика,  рисуване и  информатика.
       

# 17
  • София
  • Мнения: 2 952
Благодаря ти много, Вето.
Относно броя на децата в класовете - то по-малък набор от 97 не дай си боже пак да има - и сина ми е в 3-ти клас.

Общи условия

Активация на акаунт