МАЙчето купон планува - 2 годинки вече то лудува! (91)

  • 9 751
  • 306
  •   1
Отговори
# 300
  • София
  • Мнения: 2 437
Ренката, дечко ще се кротне, споко Wink Давай смело, докато имаш инерция  Grinning
Да, има ни в списанието  Grinning Мисля и в още конкурси да участвам, защото се убедих, че не е нагласена работа...и имам шанс за по-голяма награда Simple Smile

Ксения, със сигурност ще се видим, защото вече карам другата ни кола, малкия си ходи сам и спокойно ще си идвам на разходки там....че Сарафово бързо ми отеснява Grinning

# 301
  • Мнения: 4 068
Да се похваля, току-що изкарах първото кормуване. Много съм доволна, инструкторът е супер, а това е много важно!

Диана, наслаждавай ес на прекрасна бременност, хубаво решение е това!

# 302
  • София
  • Мнения: 3 787
Мартеа,стискам палци за курсовете LaughingНай-важното е да ходиш със желание,а не като мен-на тръни Crazy
Ще се справиш,сигурна съм Wink.Виж ме мен.Такава съм бъзла,а карах от Бяла до Плевен сама и след това от Плевен до София.Та така се започва Mr. Green

Диана,лека бременност ти пожелавам до края.В къщи си е най-спокойно,радвай се.Така ще можеш да отделяш повече време и на Любачето преди да се роди бебчето Wink

Момичета,мерси за комплиментите Hug.Бях решила тази година храната да е по-интересна и номерът наистина мина.И на малките им беше интересно,защото всичко беше шарено Grinning Струваше си усилията Wink

# 303
  • Мнения: 2 407
Мале,Ками, направо ми скри топката, супер вкуснотий newsm10
Мартеа ,успех  car003 newsm01

# 304
  • Варна
  • Мнения: 5 529
Камий, нещо не ти се вижда много от новата прическа Wink, но изглеждаш много добре. Ники, обаче е страшно пораснала откакто я видях миналата година. Станала е истинска малка дама.  bouquet

# 305
  • Мнения: 636
Благодаря за пожеланията, момичета.   bouquet  bouquet  bouquet
Поздрави от вече порасналата Маги!  newsm03 newsm03 И честито на всички рожденици! Много здраве и да слушкат мама!

# 306
  • Мнения: 1 101
Честит рожден ден на Ники, Алекс, Маги и Боян!  newsm59

Нова тема

Tia  bouquet Hug

Общи условия

Активация на акаунт