Капе ми косатаааа !

  • 8 879
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 248
мили майчета, не се притеснявайте за косата. абсолютно нормално е да пада няколко месеца, след като сте родили. по време на бременността тялото произвежда повече хормони и косата става много хубава, здрава и блестяща. и не пада през цялата бременност. няколко месеца след раждането тялото се възстановява и всичко се връща на мястото му. съответно пада и повече коса - т.е. и тази, която е трябвало да падне през 9-те месеца - така пише в книгите. така че не се паникьосвайте. естествено, може да помагате на косата си с хининова вода, маски и балсами. успех!

# 16
  • Мнения: 1 710
Ако все пак косопадът ви притеснява ето най-испитаното и гадничко бабино средство, което обаче със сигурност помага. Обелвате скилидка чесън и здраво си натърквате черепа - е, все пак щипенето да е поносимо де. Постоявате така известно време и се изкъпвате. Това е подходящо повече за мами, които си стоят в къщи при бебчовците. Неприятната миризма бързо изчезва, но понеже вие знаете с какво сте се мазали все още ви мирише. И така няколко пъти - поне е ефтино и ефикасно.
Успех.

# 17
  • Мнения: 7 803
опитай с настойка от бръШлян
17 листа в половин литър вода се варят 1 час zахлупва се и се оставя да иzтине после си миеШ косата и накрая  сипваШ постепенно настойката и масажираШ не се плакне поне веднъж ако можеШ и два пъти седмично
аz като бях с дъга коса това ме спаси
помага и настойка от корени от коприва
успех

# 18
  • Мнения: 2 596
И при мен така капеше, направо ужас. Но преди месец ми спря и сега е съвсем нормално. Така че с каквото и да я мажеш, каквото и да пиеш, търпение му е майката.

# 19
  • Мнения: 472
Да ви кажа , аз когато забременях , също имах такъв проблем цели кичури падаха от мен .

Купих си шампоан на PHYTO и дражета МЕРЦ  но ефект никакъв !!

После ме посъветваха да се мажа с чесън и аз го шравех така ..
след баня си втривах 1 скилидка (ня цяла глава  Laughing ), ама не в самата кожа в дъното на корените , след това ползвах сушоар , и повярвайте ми никак не ниришех на чесън , никаква миризма ... ефект имаше след няколко бани и то осезателен .....

Пожелавам ви усешна борба с косопада!

# 20
  • Мнения: 2 534
Аз спасих положението само със `Себурал форте` от аптеката , струва 1.50лв.Така се отървах и от пърхота.

Общи условия

Активация на акаунт