Ясла за бебе под 1 година

  • 5 521
  • 49
  •   1
Отговори
# 45
Blagodaria za podkrepata na niakoi ot vas, no edno nemoga   da razbera za6to ima tolkova grubi xora v tozi forum ta nali vsi4ki sme na edno i sq6to polujenie. ..................... sqjeliavam ako vqprosite koito me interesuvat za vas sa glupovati no nikoi ne se e rodil nau4en ......................ne e nujno da se prismivate na xora koito sa neveji po daden vqpros

# 46
Da vi se poxvalia uspiax da zapi6a malkiia na decka kuxnia newsm47

# 47
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Проблема на жената е съвсем актуален. Особено ако й е първо дете. Та по въпроса. Ясла имаше едно време много хубава в Лозенец на бул. или ул. (не знам) Свети Наум. Пада се по средата някъде на булеварда, срещу един висок блок. Големия ми син ходеше там и бях страшно доволна. Та ако не са я развалили нещо , тя е седмична и може детето да си го водиш за през деня а може и да го оставяш там да спи. Значи сутрин трябва да се заведе до към 10 за да го запишат за обяд а вечерта ако не си го взела до 6 му дават вечеря а ако го взимаш по това време ти дават вечерята в бурканчета за в къщи. Сутрин като го заведеш там го преобличат с техни дрехи а твоите остават отвън в гардеробче. Така ти нямаш нищо за пране Водиш го чистичък и си го прибираш чистичък. Вечер ако искаш си го прибираш а ако не искаш го оставяш там и те го приспиват.. Аз моя син не се е случвало да го оставя да спи там обаче съм ги виждала към 7-8 като съм го прибирала наредени на гърненцата - много са сладки и въобще не са тъжни тъй като са много, свикнали са заедно и им е весело.
За цените беше много отдавна, но беше по-скъпа малко от другите ясли. Значи там беше 32 лв. (говоря за 92 г.) а другите бяха по 24 лв май.
А за възрастта - там имаше в нашата група бебе на 8 месеца и си го гледаха. По-малките (вкл. и моя син) им даваха по-рано обяда и ги слагаха по-рано да спят понеже се уморяваха на общия режим. Т.е. режима им беше изместен малко, но не е имало проблеми.

# 48
  • София
  • Мнения: 1 043
Не съм изчела всичко, може би вече си получила отговор на въпроса си, но все пак да кажа какво научих вчера. Има такава ясла, в която приемат дечица над 6 месеца в Драгалевци - "Ежко Бежко". Цената за месец е 350 лв. плюс 60 лв. за транспорт.

# 49
  • София, Дървеница
  • Мнения: 707
Да и в Студентски град има ясла  - #69, в която както се изказа  по-горе една друга майка, приемат бебета на 9м. ; добра е яслата, стига да не ти е много далече...
Но опитай се първо ти да се справиш, аз мисля , че яслата трябва да е последна възможност. На тази възраст детето трябва е с майкта, а не някакви лелки, които да се грижат за него...

Общи условия

Активация на акаунт