С какви обувки ще сме това лято?

  • 13 058
  • 161
  •   1
Отговори
# 135
  • София
  • Мнения: 4 966
Купих си 7 чифта чехли и 3 чифта сандали-това ми е новата мания!Ще си ги сменям,според тоалета и настроението.  :bouquet Joy
Shocked
Ухаа,а да са ти честити!
 Laughing

Аз ако си купя 5 мъжа ми ще ме изсели от нас Laughing

# 136
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Купих си 7 чифта чехли и 3 чифта сандали-това ми е новата мания!Ще си ги сменям,според тоалета и настроението.  :bouquet Joy


А пък аз си мислех че съм маниак  Rolling Eyes май греша  Rolling Eyes

# 137
  • Мнения: 17 546

Последните ми чехли, обичам ги! Изобщо обувките са ми болест! ooooh! Embarassed

# 138
  • Мнения: 1 299
Какво ще кажете за тези обувки  hahaha



или пък тези



А иначе аз нося предимно обувки с платформи - независимо от модата, просто с това се чувствам най-удобно

ЕТО И КОКВО Е АКТУАЛНО ЗА ЛЯТО 2007

# 139
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Ланфеар

Какво ще кажете за тези обувки  hahaha



или пък тези



А иначе аз нося предимно обувки с платформи - независимо от модата, просто с това се чувствам най-удобно

ЕТО И КОКВО Е АКТУАЛНО ЗА ЛЯТО 2007


Това актуални цени ли са  newsm78 Струват ми се много ниски в сравнение с това какво похарчих вчера за 1чифт високи официални сандали  #Crazy

# 140
  • Мнения: 437
Ехаа... наистина доста ниски цени.. странно!
А тези последните показани "обувки" ... мииии какво да кажа.. освен ако не ме принудят с пистолет до слепоочието... не виждам начин да сложа такова чудо на крака си...

# 141
# 142
  • Мнения: 1 906
Разгледах няколко страници и си харесах доста модели, но за съжаление няма да имам време да разгледам всички  Sad.

# 143
  • София
  • Мнения: 1 270
Моя любим ми купи страхотни сандали вчера.Започвам да се убеждавам ,че мъжете вземат по-бързо и безпогрешно решение при покупки на обувки.Аз все се чудя и накрая нищо не купувам , най-любимите ми обувки все той ми ги е купувал Simple Smile

# 144
  • София
  • Мнения: 2 271
Моя любим ми купи страхотни сандали вчера.Започвам да се убеждавам ,че мъжете вземат по-бързо и безпогрешно решение при покупки на обувки.Аз все се чудя и накрая нищо не купувам , най-любимите ми обувки все той ми ги е купувал Simple Smile
Съгласна съм с твоето мнение!
И аз, като съм сама се чудя, обикалям, едва ли не, не смея да взема сама решение. А с мъжа ми - той казва "Тези ми харесват, взимай ги" и сме готови  Simple Smile

# 145
  • Мнения: 1 906
Моя любим ми купи страхотни сандали вчера.Започвам да се убеждавам ,че мъжете вземат по-бързо и безпогрешно решение при покупки на обувки.Аз все се чудя и накрая нищо не купувам , най-любимите ми обувки все той ми ги е купувал Simple Smile
Съгласна съм с твоето мнение!
И аз, като съм сама се чудя, обикалям, едва ли не, не смея да взема сама решение. А с мъжа ми - той казва "Тези ми харесват, взимай ги" и сме готови  Simple Smile
Бройте ме и мен с такова мнение  Peace.

# 146
  • София
  • Мнения: 480
Наистина има много добри модели на http://www.electriqueboutique.com и цените са чудесни. За съжаление доставката до БГ излиза $35. Аз не успях да си харесам подобни на ония лилавите дето писах, че ми харесват и се метнах на едни платформи. Ако ми остане време може да се похваля по-късно със снимка.

ПП: Ето ми ги обувчетата:
http://www.bgphoto.net/photos/13528/o633174335556718750.jpg
http://www.bgphoto.net/photos/13528/o633174335562812500.jpg

Последна редакция: чт, 14 юни 2007, 16:00 от ДиДn

# 147
  • София
  • Мнения: 3 672
Някой поръчвал ли си е от тук- има много готини роклички и полички....

...Чак сега прочетох че доставката е 35$...

# 148
  • Мнения: 2 386
Ох, и тук да ви питам къде в София има от ортопедичните обувки на Поларис?

# 149
  • Мнения: 1 299
Някой поръчвал ли си е от тук- има много готини роклички и полички....

...Чак сега прочетох че доставката е 35$...

Ами комбинирай се с някой и разделете доставката, Аз така прави с приятелките ми  Peace

Общи условия

Активация на акаунт