Ярко слънце вънка грее,Септемврийчето с усмивка пее и се смее

  • 10 905
  • 282
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 1 052
Пепа, как що, щот съм тъпа овца.
Имам огромно количество енергия, енергия са срещи с приятели, за правене на неща, които през седмицата не мога да правя, и не мога да я използвам. Ето защо.
Успех с мишките, едно време и ние имахме в друга къща полско мишле на 2 ет. в центъра на София. Хванахме го с капан. Мъжът ми отначало не ми вярваше, както винаги, и даже ме набеди за пияна. Е, като видя мишока в капана, разбра че не съм била пияна.

# 271
  • Мнения: 529
малеее цял ден не ми стигна да ви изчета, пък и да си поплача малко.
Пипилота ме разстрои най-много. Пу-пу, живи здрави щерките да са ти. И ти все така бойна тяхна другарка  Heart Eyes
Роуз и тя ме разчувства, дано всичко мине добре  Praynig
Мариската никаква не се появява и на Скайпа и започва да ме тревожи  Thinking
Аз пък се боря с температурата на Дарко вече 3 ден като прасе с тиква и не мога да се справя с проклетия вирус  #Cussing out за капак от днес и разстройство си имаме, та купонът е пълен. Само допреди една седмица с кашлица се мъчехме, абе, мамка му и летни или какви са там вируси  #2gunfire #Cussing out
При нас веселбата с гърнето е пълна - Дарко казва "ако" на акото, но и на млякото и.... аз докато донеса млякото, той се е наакал вече или обратното  Joy Освен това не си дава акото от памперса, обича си го, добре си му е така и смяната на памперса е една голяма борба. Дотам стигнахме, че ме лъже, когато ми замирише аз питам "ако ли имаш, маме", той отговаря "пъ-пъц", само и само да не го сменям  Mr. Green От малък хитрее. Само да се оправя, че не знам  Confused
АниК, за гърлото и въобще за имунната система - аз давам мед+лимон сутрин на гладно. На ден не повече от 2 чаени лъжици. Мед за гърлото е много успокояващ, за да не кашля Габчо. За пустата кашлица давам още компоти от дюла или само семките сварени във вода, ама вече нямам дюли. Другото за успокоение е просто сладки чайове.
Айде ще полегна, че тея безсънни температурни нощи направо ме довършиха

# 272
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Здравейте пак!
Днес дружно всички се излюпихме малко преди обяд, само Йоана беше ранобудна, а Тея сигурно се е събудила към 10, но си лежеше в леглото и чак към 11 започна да ни вика от стаята си- явно всички сме били на прага на изтощението Mr. Green

Ели се е прибрала в 4 и нещо, тя вече се прибира в "другото къщи"- при гаджето си, сега й закарах огромните красиви букети и подаръците, за да им се радва, както и малкото останали сандвичи, че им се точела от вчера... Joy
Храната в "България" е била отвратителна, както можете да се досетите, но те са купонясвали здраво. Станали са в 2 часа на обед, даже не беше се разгримирала и, а прическата й беше всее дно току- що направена.
Снощи към 7 часа у майка ми, където беше партито,  е дошла закъсняла мистериозна гостенка, която не казала коя е , оставила много изискан подарък- колие и медальон с аквамарин в квадратно легло от бяло злато - а ние всички до сега нищихме коя е била тя и кой отговаря на описанието- оказа се една братовчедка на бившият ми мъж, която бяхме поканили, но сестра й каза, че няма да дойде. Детето й се разболяло и затова закъсняла, а ние всички бяхме в шах- като в приказките за добрата фея.... Simple Smile

Целувки на всички, сега отивам да видя дали Тея е заспала след сутрешният як сън и  следобед отиваме на гости на дворно барбекю.

Още веднъж, благодаря на всички за прекрасните думи, голяма утеха и подкрепа сте ми!

Фрида, само да посмееш да не дойдеш на срещата, ще те намеря  и ще ти скъсам ушите!

Както и на всички, който не дойдат!!!! #Cussing out

# 273
  • Мнения: 1 599
Пипи, ЧЕСТИТА ВИ АБИТУРИЕНТКА!ИЗГЛЕДАХ СНИМКИТЕ И Е СТАХОТНА!
Само да кажа,че моят бал беше на същата дата, само че преди 10години Sad Пожелавам й много късмет, постигнати цели и щастие!
Галче, Heart Eyes
Ние сме добре. Ходим по разнихотели и пробваме плажовете дали си заслужават да станем членове, че да ги ползваме. Ади е луд по водата и е малко зор с него по такива места да се ходи, ама ние сме  упорити
Пепа, доволна ли си  от това мляко? Тук всеки момент юе отворят същият магазин от тази верига та мога да пробвам и Ади. Той само адапте пие. ни кисело иска ни прясно!
Много горещи целувки
да ви духна малко слънце и пясък  Mr. Green

# 274
  • Мнения: 823
Марис, хайде наснимай малко плажовете, че да изплакнем окото поне  Hug Сигурна съм, че са приказни! И Ади да наснимаш как плува  Heart Eyes

За мякото да тикажа - със странен вкус е. На мен не ми харесва, много е сладко. Тео на закуска го хапва с weetabix. На вкус прахообразното АМ е по-хубаво, но май няма за деца над 1 годинка. От другото има и на Аптамил и на Хип също. Аз иначе не го купувам от Boots, а от супермаркета. Вероятно и при вас има по супермаркетите.

На мен ми е много трудно да реша какво да давам за следобедна закуска и вечеря. Този въпрос не ми е никак любим, но... Айде, следобедната закуска някак я оправям, ама вечерята много ме тормози. Не искам да му давам мляко с бисквити, ама проблемът е, че не знам и какво искам да му давам да яде  Thinking

# 275
  • Пловдив
  • Мнения: 14 061
Хайде и ние да се отчетем с малко снимки - не ги бях качвала от празниците, има от всеки празник по малко, с новоизлюпените ни патенца на село на 24 май, от които Приси я хвана голям страх  Joy и от нашата абитуриентка - на кръстниците ни дъщерята.  http://www.snimka.bg/album.php?album_id=136648&photo=1

# 276
  • Мнения: 5 393


                                                СРЕЩА НА СЕПТЕМВРИЙКИ
                                        КОГА: 08.ЮНИ(ПЕТЪК)                                         
                 
                                          КЪДЕ:РЕСТОРАНТ АТЛЕТИК                       
                     
                                        ЧАС: 20.00ч.                   

                                      ПРИСЪСТВАЩИ:Мечо Пух, Пипи67, Deysi, Rady,mama rosi,Фрида, лулу!,


 Хайде момичета-чакаме потвърждение #Onfire #Onfire #Onfire

Последна редакция: сб, 26 май 2007, 21:37 от Мечо Пух

# 277
  • Мнения: 5 393
Здравейте!
Написах си курсовата работа, изпратих я и съм много доворна.Детенце си е при мен и съм още по-доволна.Лелеее, днес само като го видях и ми светна всичко-веднага ми се оправи настроението.И мъжа ми ще се прибере по-рано от предвиденото, та положението е екстра. Grinning

Фрида-приятно ми е да те видя. Hug  bouquet  bouquetГоре главата-виж ,само хубави новини около теб.А и като се видим на 8ми, съвсем ще се разсее лошото настроение   Party Party Party

Пепа-Тео не е ли на обща храна вече?.Защо се чудиш какво да му даваш за вечеря newsm78 Иво яде това, което и ние, само че готвя с много малко подправки.

# 278
  • Мнения: 5 393
Задачка-закачка.Моля по-поетичните сред нас да дадат идея за заглавие на следващата тема!

Вещиииииии- страхотни снимки Heart EyesПриси е неотразима с тази дънкова пола и с розовата рокля, а патенцата-оххх Иво ги гледа като хипнотизиран повече от 5 минути Laughing Heart Eyes

Последна редакция: сб, 26 май 2007, 21:41 от Мечо Пух

# 279
  • Мнения: 529
Нали съм изпълнителна, веднага давам предложение  Blush

Дъжд вали, слънце грее, Септемврийчето без спир щурее!

ето и аз малко снимки да пусна, да не сте ни забравили  Simple Smile
http://store2.data.bg/irkum

# 280
  • Мнения: 5 393
Хайде на   НОВАТА ТЕМА 

GALL78- благодаря за заглавието HugХич не ме бива да измислям такива неща ooooh! Rolling Eyes

# 281
  • Мнения: 3 595
Фрида винаги си имала едно особено очарование  Mr. Green Зарежи песимизма, хич не ти и трябва  Heart Eyes

Пепи
настръхнах мишки, плъхове, лисици...направо зоологическа градина #Crazy Дано да откриете звяра и да не ви нападат отново Praynig Аз изпитвам див ужас като чуя за мишки...Веднъж се появиха като бях малка и със сестра ми от страх да не се качат на леглото спахме двете на 4 стола Crazy А за вечеря хич не се чудя  Whistling Елито без друго почти нищо не иска да яде...предлагам наред и каквото се съгласи, ако се съгласи. Най-често каша или от нашето ядене.

Галче
като каза за млякото и се присетих че и на него му казва Елито ако, ама тя рядко проявява интерес към този вид напитки, та объркване рядко става  Joy Искрено се позабавлявах как правиш млякото и в това време ти е сервирано ако  hahaha Знам че не ти е смешно, ама ме развесели Laughing Много е пораснал Дарко  Hug

Пипи
тази история с подаръка точно като на добрата фея ми прозвуча  hahaha

Марис
подкряпам Пепа искам снимкиииииии.

Вещи
страшни снимки. Най-много ми допадна тази. Специално ще си ги оставя утре да покажа патетата на Елито.

А някой може ли да ме светне какво е юрдечка newsm78 Преди няколко дни в езерото на детския кът едно дете обясняваше на Елито, че това не били патета, а юрдечки и аз си дадох сметка, че незнам нито едно от двете как изглежда или поне каква е разликата ooooh! За първи път виждам малки патета и сега си обясних защо правят играчките в такъв вид Whistling Моля забавлявайте се искрено, градско чедо без село така е  Blush

Мечо  Heart Eyes

# 282
  • Мнения: 27 524
П.П.Блонди, моето мнение по темата ти не е нужно да го пиша- на въпроса едно или две, отговарям- ТРИ, планирани, с голяма разлика- добре и за майката, и за децата! Приятели на същата възраст много, но подкрепа когато мен ме няма- само от сестрите! Laughing

Да, да, то така става, а тия дето сме с бебе и сме над 30? Трудно с голямата разлика  Crossing Arms

У нас са на гости за една семдица брат му на мъжа ми и гаджето му и съм леко така Tired Tired Tired още отсега.

Общи условия

Активация на акаунт