Кростренажор или... - кое да избера

  • 3 284
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 428
Искам да си купя фитнес уред, но се колебая между два  Rolling Eyes
На единия му гледах скоро рекламата. На ТопШоп е
http://www.topshop.bg/index.asp?tn=productview&pid=22885&c=1062
Хареса ми това, че се акцентира точно на проблемните за мен зони - бедра, вътрешни и външни мускули и дупе. Освен това се сгъва и заема много малко място. Но пък ми се струва, че това е уред основно за оформяна на мускулите, а аз искам да го ползвам основно за сваляне на килограми и потдържане на добра форма /+ допълнителни тренировки разбира се/.

Другият вариант е кростренажор. Гледах пак един на ТопШоп
http://www.topshop.bg/index.asp?tn=productview&c=1062&pid=10906
Сестра ми го има от о/о 6м и е доволна. Но гледах и едни в Метро на Кетлер и някаква марка Спортер. Кой си заслужава повече? Кетлер са ми малко скъпички и не знам дали наистина си заслужава да давам парите само заради марката  Rolling Eyes

Според вас кой уред ще е по-подходящ и коя марка  Confused:

Благодаря предварително  Grinning

# 1
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 660
Кростренажор.

# 2
  • Мнения: 4 678
Кетлер newsm10

# 3
  • Мнения: 7 186
Кростренажора със сигурност ще ти бъде по- полезен от другия уред.
От двете марки- Кетлер Peace

# 4
  • Мнения: 2 220
Определено кростренажорът!  Peace

# 5
  • В полето, под тепето.
  • Мнения: 928
Кростренажор, но по-добре да не е от телешоп.

# 6
  • Мнения: 4 678
По-добре,по-марков Rolling Eyes,щото другите скърцат след 2 седмица #2gunfire

Последна редакция: пт, 18 май 2007, 22:08 от Поци

# 7
  • Мнения: 3 453
Кростренажора със сигурност ще ти бъде по- полезен от другия уред.
От двете марки- Кетлер Peace
Peace Peace Peace

# 8
  • Мнения: 6 155
Кростренажор  Peace
Топ Шоп ми звучи като Топ Менте Laughing.
Вземи си на друга марка.

# 9
  • Мнения: 7 186
ТопШоп и на мен ми звучи като менте Confused
Ако вземеш хубава марка кростренажор, като Кетлер, ще го ползваш дълго време, а някой ден ако решиш, ще може и да го продадеш на добра цена.

# 10
  • Мнения: 890
Определено кростренажор!
И определено не от топ шоп!!!
Аз имам на кетлетр от около 8 години и е много стабилен. Малко ми е писнал, но наистина се сваля от него. За последния рожден ден на братовчед ми му подарихме такъв. Купихме го от официалния магазин на кетлер. Може там да отидеш. Има голям избор на кардиоуреди и също така конкретно различни модели кростренажори (съответни различни цени) Има и други добри марки за уреди, които се предлагат на българския пазар. Аз си бях харесала една пътечка на атама, но като разбрах колко струва... по-удобно кола да купя ако нямах и да карам ли карам... Simple Smile Все пак за инфо можеш и там да погледнеш. Друга достъпна марка мисля, че са кардиоуредите на техно джим. Такива са и в много фитнеси.
Успех в избора и да се похвалиш какви си взела  newsm10

# 11
  • Мнения: 6 958
Кростренажор определено  Peace

Кетлер - VERSO 100 - 499-580 лева в зависимост промо или не  Thinking

# 12
  • София
  • Мнения: 10 302
Кростренажор определено  Peace

Кетлер - VERSO 100 - 499-580 лева в зависимост промо или не  Thinking

Аз също съм решила да си купувам кростренажор, Версус 100 е на много добра цена,  препоръчайте ми и други магазини освен Метро, в които мога да го видя.

Последна редакция: сб, 26 май 2007, 15:01 от nad_tab

# 13
  • Мнения: 890
Официалния магазин на кетлер - http://www.sportdepot.bg/ това е линка на който можеш да разгледаш какви уреди имат и също да видиш карта на адреса на магазина. Иначе той се намира на околовръстното зад "Como" и до технополис. Има още един спортен голям магазин на околовръстното. Някъде срещу царско село, но не помня точно къде беше и не съм влизала.

# 14
  • София
  • Мнения: 10 302
Официалния магазин на кетлер - http://www.sportdepot.bg/ това е линка на който можеш да разгледаш какви уреди имат и също да видиш карта на адреса на магазина. Иначе той се намира на околовръстното зад "Como" и до технополис. Има още един спортен голям магазин на околовръстното. Някъде срещу царско село, но не помня точно къде беше и не съм влизала.

Точно в Спортдепо, ходих онзи ден(работя в съседна сграда), не знаех че са официален вносител на Кетлер, там ми препоръчаха обаче някакъв китайски, в понеделник ще разгледам и тези на Кетлер  Wink

Общи условия

Активация на акаунт