И аз да се похваля

  • 2 656
  • 18
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 2 596
Реших и аз да се похваля, че съм много щастлива. На скоро имаше тема дали сме си подновили гардероба. Е, аз отговорих с не, защото отдавна не съм си купувала нещо ново. Но, ето че ми се отвори възможност за това. Братовчедка ми е в САЩ и там работи в тоя магазин www.wetseal.com
Та тя ми каза, че там можело да се намерят дрехи, особено на разпродажба на много по-евтини цени от тук. Та аз реших да се възползвам и й поръчах да ми накупи разни работи, като й попадне нещо добро. Тя е с моите размери, та няма да има проблем. И като си дойде след 2 месеца ще ми ги донесе.
Е, похвалих ви се и съм много щастлива.

# 1
# 2
  • Мнения: 2 596
Ммммм, да, хубави са.

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 23 666
Ти добре се хвалиш..... ама и аз искаммммм, дай насам  Laughing Гледах, гледах, харесах си две-три неща, и не е скъпо....ама като е далече пусто.

# 4
  • Мнения: 2 596
Цитат на: Янтра
Ти добре се хвалиш..... ама и аз искаммммм, дай насам  Laughing Гледах, гледах, харесах си две-три неща, и не е скъпо....ама като е далече пусто.

Да бе, ама  пусто като не може с нашите карти да плащаме и като не може да ни го доставят до тук ...
За това ще ползвам брътчедката.

# 5
  • Мнения: 2 596
Ох, забравих да ви кажа, че тя като работи там, на нея й дават дрехите - 30% отстъпка. Та смятайте ... то хвалбите ми нямат край.

# 6
  • Мнения: 6 992
леле как харесах онова бижу със сините цветенцаааааааа...и синия топ...и синия  панталон...ауууууууууу #Milti

# 7
  • София
  • Мнения: 1 638
Всичките са за слаби жени:(Дайте сайт с нещо за дебели Cry

# 8
  • Мнения: 5 647
Хубави са.
Аз пък искам цялата нова колекция
Но като видях само цените на чантите...... Money  Money  Money

# 9
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Цитат на: maya
Хубави са.
Аз пък искам цялата нова колекция
Но като видях само цените на чантите...... Money  Money  Money


Лелеее....настъпих си очите...пък и какъв сайт, чак музикално озвучен.

# 10
  • Мнения: 5 647
Цитат на: Erica
Цитат на: maya
Хубави са.
Аз пък искам цялата нова колекция
Но като видях само цените на чантите...... Money  Money  Money


Лелеее....настъпих си очите...пък и какъв сайт, чак музикално озвучен.


Недей, че не знам колко пъти съм го посещавала и винаги изпадам в криза след това  newsm45  newsm61  newsm45  newsm61  А като си погледна wish list-a след това и изпадам в луда депресия  newsm47  newsm48

# 11
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
А в магазина на сестра ти не продават ли евтини неопрени за плуване? Тук са страшно скъпи а там съм чувала че може да си намери човек по 20$ Аз имам кредитна карта и мога да си го платя, но няма кой да ми го достави до тук:(((( А любимия се е запалил да кара водни ски и миналото лято се смръзна на Казичене понеже може да ходи само вечер след работа а пък много пада във водата и му е студено:(

# 12
  • Мнения: 2 596
Цитат на: makrust
А в магазина на сестра ти не продават ли евтини неопрени за плуване? Тук са страшно скъпи а там съм чувала че може да си намери човек по 20$ Аз имам кредитна карта и мога да си го платя, но няма кой да ми го достави до тук:(((( А любимия се е запалил да кара водни ски и миналото лято се смръзна на Казичене понеже може да ходи само вечер след работа а пък много пада във водата и му е студено:(

Братовчедка, не сестра. И не, няма неопрени, има само дрехи.  smihesorry

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Ееее, не е честно, и аз си харесах много неща  Cry
Идва ми да си тъка сама платове и да си шия... Стига да можех  Mr. Green

# 14
  • Мнения: 5 622
Да,в Ует сийла има много хубави нещица.Аз обаче сравнително късно го открих тоя магазин и от целия си престой там само накрая се усетих,ама карай.Имам страхотна кожена поличка с цип отпред-зелена.Имаше тогава ужасно много цветове на тези поли,направо аз пък,като има избор и незнам какво да си избера.Но взех зелената в крайна сметка.И също 2 полота без ръкави,едното е зелено(цвят киви),а другото е зелено черно и бяло райе.Подхождат супер на полата.Не се сещам дали имам друго от там,щото бъркам вече кое от къде съм го купувала.
Аз пък съм фен на  BEBE-  www.bebe.com ,но пък те са доста скъпи.Имам шапка и тениска от там,ще се въздържа да кажа цената,че чак аз се чудя как ми се откъснаха толкова пари от сърцето.
Виж от форевър 21 имам доста неща-евтинийка е там и има от бельо до обувки.  www.forever21.com

# 15
  • Мнения: 431
Жените когато не говорим за дрехи, говорим че ни трябват пари да си купим дрехи. Аз не познавам член на нежния пол,  който да каже че има достатаъчно дрехи, чанти и объвки и че нишо не иска да си купи. Не ме разбирайте погрешно аз съм същата Embarassed

# 16
  • Мнения: 5 647
Цитат на: borislava
Жените когато не говорим за дрехи, говорим че ни трябват пари да си купим дрехи. Аз не познавам член на нежния пол,  който да каже че има достатаъчно дрехи, чанти и объвки и че нишо не иска да си купи. Не ме разбирайте погрешно аз съм същата Embarassed


Така е...

# 17
  • Мнения: 3 200
Цитат на: borislava
Жените когато не говорим за дрехи, говорим че ни трябват пари да си купим дрехи. Аз не познавам член на нежния пол,  който да каже че има достатаъчно дрехи, чанти и объвки и че нишо не иска да си купи. Не ме разбирайте погрешно аз съм същата Embarassed


Ами така трябва да бъде, за да сме актуални

# 18
  • Мнения: 2 596
Цитат на: БУБА
Аз пък съм фен на  BEBE-  www.bebe.com ,но пък те са доста скъпи.Имам шапка и тениска от там,ще се въздържа да кажа цената,че чак аз се чудя как ми се откъснаха толкова пари от сърцето.
Виж от форевър 21 имам доста неща-евтинийка е там и има от бельо до обувки.  www.forever21.com

Тия дрехи в бебе са много скъпи наистина, но форевър 21 са на много добри цени.

Общи условия

Активация на акаунт