МАРТенски хлапета, готвят се за срещата с морето!

  • 15 182
  • 266
  •   1
Отговори
# 45
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Ех, Цвети, много кофти работа. При мен доста често се е оправдавала поговорката "за злото и доброто" , дано и при теб стане така!

Мишо пък хич не е помирисвал море, обаче има голям мерак. Като види по ТВ-то море или басеин и се захласва.Днес даже се наложи да му надуя бебешкото басеинче и плува на сухо цял следобед, дори не спа /за сметка на това сега "хърка"  Mr. Green/. Добре, че и времето е лошо, че да мога да посвърша нещо в къщи /като се наканя да стана от компа де  Laughing/.

# 46
  • Мнения: 1 639
ivap, още си на компа , ставай да вършиш работа де.  Mr. Green

Цветина, много съжалявам за работата.  Close 
И аз  съм пробно, още и не се знае ще ме харесат ли за постоянно или ще си ходя у дома....

Абе върви ни темата бавно и полека.....то кога има какво и кога да се напише  - пишем си.  Simple Smile


За  самостоятелно обуване, събуване, обличане и събличане дума не може да става, а като знам Дариа откога ги прави тези номера...
Joy  От седмица вече още от врата си събува обувките и си обува пантофите.  Simple Smile  Често бърка лява и дясна панфова , ама няма да се задълбочаваме сега .  Mr. Green

Аз пък днес се замислих , че не знам кога точно Дариа започна изцяло да яде сама. Thinking   Просто е станало естествено......В началото ядеше само с вилица , сега вече и с двете .....

През деня е на бабин дом и засега всичко е наред. Поплаква сутрин като я оставяме , ама взе да свиква . Вечер е първа на аснцьора и с голямо желание казва "тал"(чал) на баба си .  Simple Smile Малко ми натежава пътуването от единия край на града до другия , ама дано се преместим скоро....

На море ще ходим и ние , или поне така плануваме.  Simple Smile Дариа не е ходила до сега и е време вече Simple Smile)))

# 47
  • Мнения: 655
Много сте изписали за 3-4 дена. Laughing
Тедулина ,бързо да оздравявате. Стресна ме с това пиене на лекарства 3 месеца.  Shocked
Счетке, дано Вики свикне бързо с яслата. А на теб кураж,защото ти май си по-притеснената. Wink
Мишолина,хайде сега и ти - стара,какви са тези приказки  Laughing,Чара ти е казала - "опитен",аз бих допълнила "зрял". Laughing
Чара, Гого съм го признала за голям образ - "Чак съм се наспал"  Joy hahaha- умрях от смях. И Боби има една такава приказка. Като каже "Не,пак",значи "Не,сега". Докато разберем какво пак".........
Цвети, много съжалявам за работата. Но гледай от добрата страна - сигурно ще изкочи нещо далеч по-добро.
ИваП, и Боби като Мишо не е ходил на море досега,но като го види по телевизията и се побърква. Мислихме тази година задължително да отидем,но лекарите ни предупредиха,че няколко месеца трябва да го пазим от силно слънце,та ще видим.

На мен тези дни не ми остава много време за форума,защото залягам над листовките и обикалям магазините за мебели,защото ще започваме ремонт на хола. Като се сетя какво ме чака,не ми се почва, но след като свършим ще е новичко и чистичко,затова ще стискам зъби.
Боби е добре - вече не можем да му затворим устата. Вчера ходихме до един парк да поиграе и с баща му само викахме след него да спре да тича. Изведнъж той взе да ходи бавно,обърна се към нас и вика: "Мамо,тате,Бобо не тича, оди (ходи)." Умряхме от смях.

# 48
  • Мнения: 1 502
Привет мамета!
Хайде и аз да се включа, да не започнете да питате къде съм. Знаете, че имам гости и гледам много, много да не сядам на компютъра, но хвърлям всяка вечер по едно око на писанията ви.  Mr. Green

Много съм доволна тия дни, ееех, че е хубаво да си имам баба и дядо. Мъжо замина за Монако, а аз след работа малко на пазар и в къщи, наготвено, изпрано и момчетата не ме търсят вече много, което що годе ме успокоява. Дани от както са дошли е в къщи, в началото правеше бойкот на баба си, не казваше кога му се пиша и ака, всичко в гащите правеше, но вече са много добри приятели. Нямат никакви проблеми, дори днес баба му го е приспала (мама беше на парти с колежките, имахме представяне на детската градина и лятно парти и след това на парти в директорката  Mr. Green).
Много са ми смешни, той им говори на исландски, а баба му само " Да бабо, добре бабо...", нищо не разбираща, но вече започна да му свиква. А Дани за мое учудване, за последната седмица, толкова много започна да използва бг. думички, чак аз се изненадвам. Да видим, хем ми е свито сърцето (още не съм започнала да им стягам багажа), хем си викам, по-добре да са БГ на слънце, ние вече цяла седмица имаме ветрове и дъждове, по цял ден затворени в къщи. На свеки започна да им се стяга душата.

Утре детската градина на Дани ще имат лятно парти, моля се да е хубаво времето, че ще сме навън. Решила съм да покажа на свеки тукашните детски градини, че нали е била в тоя бранш.

В събота ги водихме на екскурзия, останаха без думи. Ето малко снимки, предполагам, че ще ви е интересно да видите малко исландска природа.

Божеее, малко остана в понеделник тръгват.  Rolling Eyes

Цветина, и аз ти съчувствам за кофти ситуацията, това само в БГ го има, не се наяде тоя народ... #Cussing out Дано излезе нещо по-изгодно за теб.

# 49
  • Мнения: 445
Мамо Веси, страхотни снимки. Тук в БГ такива неща като гейзери и такива големи водопади не можеш да видиш! Поне разходихте свекитата и им поднесохте едно незабравимо преживяване!
Марти има зачервено гърло и кашлица, та до края на седмицата ще си остане вкъщи с мама. То пък и времето тук се поразвали, та не можем да наваксаме с разходките.
На Вики леко адаптиране към яслата!

# 50
  • София
  • Мнения: 747
Цветина, съжалявам, че така се е получило с работата ти,като си спомням с колко мерак и радост я започна...Дано да е за по-добро.

Мамо Веси, аз си мислех да тебъзикна, че пазиш поведение пред свеки и за това не пишеш, ама си затраях Grinning И аз аз се впичатлих от гейзера и кратера. Много красиво...

Диди77, да се оправя бързо Марти.

# 51
  • Sofia
  • Мнения: 653
Цветина, много гадно са постъпили, нямам думи   #2gunfire
Анита 79, здравей отново. Наистина отдавна не си се включвала. Напиши повече за вас.
Ей, тези снимки ме изкефиха. Сигурно е много впечатляващо да видиш гейзера и водопада наживо  Grinning
Яна от вчера е болна, с висока температура Sad  Днес ще я водим на доктор пък да видим какво ще каже. Ама, че късмет - тъкмо времето взе да се оправя и тя се разболя  Confused  Дано само бебето не прихване, че още е съвсем мъничко...   Rolling Eyes
Тази година и ние мислим да ходим на море, но в Гърция. Направили сме резервация за началото на септември за 1 седмица. Яната обаче няма да я водим, че с бебето и с нея заедно няма да е никаква почивка. Та ще се окаже, че Ели ще види морето преди кака си  Wink
Целувки на всички  Heart Eyes

# 52
  • Sofia
  • Мнения: 653
Уф, на антибиотик сме    Sad  Зачервено гърло, възпалени уши и висока температура   Sad

# 53
  • София
  • Мнения: 747
Ох, Лианче, много неприятно. Оправяйте се бързо. Дано не я боли много Яна.

Мишолина, извини ме, ама така съм се отнесла, забравила съм да ти честитя новата къща. Да сте живи и здрави, все хубави неща да ви се случват там Grinning

# 54
  • Мнения: 1 502
Мамо Веси, аз си мислех да тебъзикна, че пазиш поведение пред свеки и за това не пишеш, ама си затраях Grinning И аз аз се впичатлих от гейзера и кратера. Много красиво...

 Joy Joy Joy

Няма как по-голямата снаха съм, трябва пример да давам.  Whistling

А за снимките, наистина е величествена гледка и нали съм добричка, ето ви едно клипче, заснех гейзера точно като изригва, още повече да се впечатлите.  Mr. Green

Хайде лек ден, да бягам да бачкам.

# 55
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Здравейте мамчета!  bouquet
При нас нещата май са по-добре. Хриси кашля по-малко и диша през носа, или поне дишаше преди да спрем едните к-ки за нос  Confused. Притеснявам  се обаче, че продължава да вдига Т-ра. Снощи беше 37.7  Tired, днес 37.4, има и часове в които Т-рата е нормална. Днес пак сме на преглед, да видим какво ще каже д-рката. Ох, дано да е добре, че незнам направо ми се плаче толкова много лекарства като гледам  Cry.

Цветина много неприятна ситуация. Пожелавам ти обаче, да немериш друга която да те зарежда положително още повече от предната  Peace!
Ако ти кажа как ми се иска и моя Иси да ми казва че иска още да яде. Браво на Ран!

Мама на Бобо кога ти е изпита?

Mama Vessi снимките са разкошни  Peace. След малко и клипчето ще видя. Представям си колко ти е хубаво с помощници у дома.

didi77 и liana скорошно оздравяване на Марти и Яна! Hug Много кофти детенце да е болно Sad.

# 56
  • Мнения: 263
Здравейте!
И моят син е от мартеничките на 2005. На 15ти март е роден: точно по средата. Казва се Пламен.

# 57
  • Мнения: 655
Тедулина, добре че Хриси се оправя. За температурата знам, че обикновено следобед е по-висока.
Колкото до изпита - имам време,но нещо съм изгубила тренинг да уча и ми идва тежичко. Пък и Боби оставя ли ме?! Simple Smile
Бързо оздравяване на Марти и Яна.
Мамо Веси,страхотни снимки. Като гледам как сте облечени и какъв вятър ви брули чак на мен ми става студено. Laughing
Здравей Didry. Добре дошла.  bouquet

# 58
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Мамо Веси, много хубави и интересни за мен снимки! Мишо страшно се впечатли от изригването на гейзера. Гледахме го няколко пъти и след като го гледахме " за последно" той се развика "Пак за последно"  Laughing.

ivap, още си на компа , ставай да вършиш работа де.  Mr. Green

Да ти кажа никаква не я свърших  Embarassed. И да ти се похваля, имам си казанлъшка "снаха". Брат ми трябваше да отиде до САЩ, за да си намери гадже от комшийски град.

Желая на Иси, Яна и Марти скорошно оздравяване  Hug.

Ох, Мишо вече ще ме докара до лудост. Такъв инат, толкова твърдоглав, иска всичко сам да прави, няма страх от нищо. Идва ми малко в повече. Иначе пък е много забавен, весел, все ще каже или направи нещо, което искрено ще ме разсмее. Научил се е, на пример, да си паузира сам филмчето ,което гледа на компютъра, за да може да отиде да изгледа рекламите по телевизията . После се връща и пак си го пуска; и така всеки път щом чуе че почват реклами.  Mr. Green.

Здрасти Didry!

Последна редакция: нд, 10 юни 2007, 11:53 от ivap

# 59
  • Мнения: 263
ivap,
и нашия тарикат си пузира филмчето така! Но за щастие не съм забелязала особен интерес към рекламите... Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт