Гледахте ли рекламата на Нова "Островът на изкушенията"

  • 4 147
  • 54
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 466
Ако "Остовът..." ще се прави от СИА, няма да го гледам!

Бойкотирам всичко, което се прави от тях! Няма да ни правят на маймуни, я!  Naughty

И довечера няма да гледам!

# 46
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
май острова на изкушението ще бъде страхотен,но май ще има и доста наранени хора Thinking

# 47
  • София
  • Мнения: 6 011
Аз ще гледам "Острова".

# 48
о
ще има биг брадър, но другата година.
екипът, които го прави, сека ще прави Островът на изкушението

# 49
Христина пияна,Христина напушена,Христина как псува Биг Брадър като каруцарка и т.н.


да, това е така наистина

# 50
островът на изкушенията е много як. аз гледах английският вариант 2.
умрях от кеф, хора....
защо ли и аз не мога да бъда там....
това са едни такива мечти и несбътнати желания....

# 51
  • Sofia
  • Мнения: 1 434
Ще гледам Островът понеже е нова продукция, но дали ще го гледам докрая незнам. Предния Сървайвър ми беше адски скучен, постоянно даваха някакви безинтересни разговори между участниците...

# 52
# 53
  • Мнения: 3 782
На мен лично ми изглежда интересно,но като се замисля ще има големи интриги, големи разправии. Незнам как са се навили хората да участват.А инеча зе самите красоти където ще се снема им завиждам,но трябва да има човек много силна психика, за да издържи с такива изкушения. Ще го гледам разбира се, но и Сървайвър също, ще видим кое ще е по-интересно.

# 54
  • Мнения: 3 569
Аз имам малко страничен въпрос. В началото на рекламния клип, пускат една песен, която е от един филм с Том Круз. Героят му е адвокат ако не се лъжа. Та той стана част от едно затворено общество на богаташи, които се забавляваха като си правеха разни оргийки и т.н. Интересува ме как се казва песента. Тя беше и саундтрак от този филм....

Общи условия

Активация на акаунт