Противозачатъчни

  • 188 216
  • 874
  •   1
Отговори
# 870
  • Мнения: 3
mirradara, аз пия Хлое вече доста време и имах симптоми подобни на твоите- внезапно появили се проблеми с кожата. Незнам дали хапчетата ми помогнаха или този проблем отшумя от самосебе си,  но много постепенно (около 6-7 месеца по-късно) всичко се оправи. Аз съм доволна от Хлое-то като цяло,  не съм имала гадни странични ефекти, цикълът ми стана още по-редовен и безболезнен. Лошото е, че напълнях малко (вече споделих по-напред в темата) и това ме мъчи Sad Ще ги пия още около 2 месеца, защото чак за тогава имам час за лекар и ще видим какво ще ми каже той, но аз съм много навита да ми ти смени с други. Иначе съм чела ужасни отзиви за Хлое,  много жени имат странични ефекти от тях. Щом лекар ти ги е изписал, мисля, че трябва да му се довериш Hug

# 871
  • Мнения: 0
Пия Ясмин по лекарско предписание от първия ден на цикъла и вече почти свърших първия блистер. В книжката пише,че  при прием от първия ден на цикъла, няма нужда от други контрацептивни средства,затова и с приятеля ми не се пазихме. Но скоро четох на доста места из мрежата, че през първия месец все пак ИМА опасност от забременяване. Не знам на кое да се доверя, като се знам какъв съм карък, малко ме гони параноята.

# 872
  • София
  • Мнения: 5 444
Аз пия Логест и съм много доволна това са моите хапчета.
Преди това бях на Жанин,но ми идваха малко силнички,прескочи ми цикъла на няколко пъти и докторът ми ги смени с Логест

# 873
  • София
  • Мнения: 39 746
Пуснете нова тема.

# 874
  • Мнения: 0
Момичета помагайте
хванала съм се в паника
взимам джас от 6 месеца цикъла ми винаги е идвал на 3 бяло хапче тоест всеки 2 вторник от месеца , но днес още не е дошъл,много се притеснявам да не съм бременна , след малко ще изтичам за тест , но четох че дават грешки понякога при прием на хормонални таблети.Много ме е страх

Общи условия

Активация на акаунт