5.04- 11.04 Темата за оплаквания и хвалби продължава!

  • 7 585
  • 68
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 634
Весел понеделник на всички!

Темата за скимучена и веселие продължава поради така засилиният интерес към нея и над 50те постинга написани в нея през миналата седмица!

Все още нямам с какво да се оплаквам или хваля... Надявам се, до края на седмицата ще забъркам някоя манджа за която ще ви надуя главите.

# 1
  • Враца
  • Мнения: 5 199
аз, аз искам да си кажа, че имам късметлийска чаша и сега си пийвам количка и пийвам, но явно ще е за следващия месец. днес ми е 32 ден никакви температурни промени, което значи едно:няяяяяяяяяяяяяяяяяяяяма я пустата овулация, скитори някъде и не се обажда, дано не ходи по чужди мъже, че ще ме вкара в някоя беля.
иначе мисля да спра с температурата, давам си почивка и след това ще мислим какво да правим.
това е за днес.
олекна ми Sunglasses

# 2
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Приветствам! Стига с тая температура!  Laughing Само секс при желание и време - това е!  Sunglasses Току-виж, този (или другия) месец изненада!  Wink

# 3
  • Враца
  • Мнения: 5 199
да бе да, не вярвам на чудеса, но ще се вслушам в съвета ти за секса Embarassed

# 4
  • Мнения: 4 324
Цитат на: wa_wa
аз, аз искам да си кажа, че имам късметлийска чаша и сега си пийвам количка и пийвам,


Ейййййй, ама браво за чашката - дано да свърши работа най-късно следващият месец.  Grinning  Grinning

Цитат
иначе мисля да спра с температурата, давам си почивка и след това ще мислим какво да правим.
това е за днес.
олекна ми Sunglasses [/color]


Браво, браво, браво  Grinning  Simple Smile  Grinning Аз моята температура отдаван съм я зарязала и така ми е страхотно  Simple Smile  Grinning

# 5
  • Мнения: 4 324
Цитат на: wa_wa
да бе да, не вярвам на чудеса, но ще се вслушам в съвета ти за секса Embarassed


Понякога наистина се случват чудеса  Sign Exclamation (това го казвам със сърдит тон)  Sign Exclamation Оооо - струва ми се че ще литнат няколко шамара към wa_wa  Grinning

А за секса - ами рецептата е МНОГОООООО и без задръжки  Grinning
Айде тичай че е време за правебебене  Grinning

# 6
  • Враца
  • Мнения: 5 199
боли ме бузата нещо и се удя защо ли Confused:  Confused:  Confused:  Confused:
ще да е от нечии шамари, няма от какво друго да е.
иначе за правебебенето Bulb  Bulb  Bulb звучи ми добре таз сладка думичка, но ще ви станем конкуренция нещо Grinning

# 7
  • Мнения: 3 634
Аз сутринта като я пусках тази тема и забравих какво стана вчера...

Та сега да се оплача... Някакви си идиоти са ни счупили стъклото на колата от към страната на шофьора. Да им... И с Финчо се размислихме преди малко дали въобще ще има пътешествие до България това лято... Аз все още се надявам де и май ще се надявам до последно... Поне това знам как да правя, нали всеки месец се надявам до края, че нещо ще да е станало...

Wa_Wa, абе това не е ли хубаво, че температурата си е една и съща през цялото време? Нали преди мензиса да дойде и пада... Е та ти си вече 32 дни и още не е паднала... Или аз нещо пак не съм разбрала...

Аааа... и още нещо... Майка ми се обадила на баба ми днеска, и бабата попитала: Абе Галя (тъй си ме нарича тя) да не е бременна? Оказало се, че една нейна приятелка и съседка сънувала, че съм бременна... Много хубав сън... дано само се сбъдне!

# 8
  • Враца
  • Мнения: 5 199
подред за мам от фин
много гадно за стъклото, предполагам не е било в списъка за покупки за тоз месец и едва ли е евтино, но ще се оправи.
за идването до бг-стъпи му здраво на Финчо да си дойдете на море и бира, ще подейства.
за темп-ами по принцип трябва да за има ову да има покачване, а моято пущина я няма и ....направо и,......... Twisted Evil  Twisted Evil  Twisted Evil

# 9
  • Мнения: 3 634
Бе то стъклото е евтино ако знаеш от де да го купиш... ама то има и други неща които тез дръвници са счупили... Заключалките, там дет се стартира колата... бе мъчили са се те направо да си я откарат на някъде... Ама нали акумолатора се е изтощил през зимата и нема как да тръгне... Ааа... и тонколонките са счупили, че не са могли да ги изтръгнат от мястото им...

Финчото явно не му трябва да пропътува 3000 км за да пие бира... Току що се върна от магазина, мъкнещ 12 бири... Па за морето, сигурно едно от блатата наоколо ще му стигне...

Ама температурата не се ли покачва в средата на цикъла когато и овуто става и спада ако не се е стигнало до оплождане? Таз твойта темп. не се ли покачи в средата на цикъла?

# 10
  • Мнения: 920
Ама сте мрънкливиииии

Я да се стягате...и да си залагате над мъжетата...(или обратното)...че като ви почна.....

 Close А иначе пак грипясах....супер а?Close

# 11
  • Мнения: 3 634
Да залагаме НАД мъжетата? Те да не са рулетки, а? То моя ако беше, и аз щях все да съм над него де ХАХАХА...

Айдеее... съвсем се извулагирх... Я да се стягам!

# 12
  • Враца
  • Мнения: 5 199
Тиа имам съмнение, че освен грип е и от нерви, а за мама от фин, тя сама си призна Laughing  Sunglasses

# 13
  • Мнения: 3 634
ХАХА... А? Какво? Нещо не мога да схвана... Какво съм си признала?

Ок... отивам да водя чедото на градина, да ми го гледат чуждите хора, а аз да мога поне един път в седмицата да вляза и да се изкъпя при затворена врата на банята и без публика!

# 14
Mама фин, за бирата и блатото хубаво ами градуси от къде?!:thinking:
Друго си е да пиеш beer на жега:icon13:, друг и е вкуса! Така му кажи на твоя благоверен.
       Успешна мисия! Simple Smile

# 15
  • Мнения: 3 634
Хихи хихи хихи...  Grinning

Е не му казах чак така де, но пък честно, не виждам как ще стигнем до България без кола... Със самолета е много скъпо, за това сме се спрели на карането до там... Пък и един път вече сме го правили и беше едно чудесно приключение...

Майка ми беше казала, че ще ни даде колата си на заем, но пък ние ако ще идваме ще тръгнем на средата на август... а на нея от тогава и трябва кола, че няма с какво да вози брат ми на училище и по хобита и занимания...

Е, има време до август... все може някак си да ни е отвори парашута...

# 16
  • Мнения: 254
I az da se oplacha. Vchera mi doide i sam mnogo neshtastna. Ug vsichko pravihme kakto triabva i kogato triabva i nishto ne se poluchi.  Nishto shte probvame pak drugia mesec, dano e po kasmetliiski.

A megdudrugoto imam edna idea: Da napravim tema v koiato da spodeliame koi kakvi hobita ima i kak prevazmogva loshoto nastroenie. Mislia che moge da ni e mnogo polezno na vsichki. Vie kakvo mislite?

# 17
  • Мнения: 4 324
Цитат на: mary

A megdudrugoto imam edna idea: Da napravim tema v koiato da spodeliame koi kakvi hobita ima i kak prevazmogva loshoto nastroenie. Mislia che moge da ni e mnogo polezno na vsichki. Vie kakvo mislite?


Здравей,
Идеята си я бива, но мисля че всеки може да добави тази информация за себе (за хобитата говоря) си в темата "Да се запознаем". Какво ще кажеш?

А иначе какво да Ви кажа - тази седмица май пак ми е седмица за оплакване  Sad Утре май ще имам разни пак проверки от разни там държавни органи  Sad
В личен план - мина овулацията сега ще чакаме пак резултати  Confused Ако и този месец нищо не е станало - ще работим по "План за забременяване"  Simple Smile Кой знае колко ще помогне, но пък едва ли ще навреди  Simple Smile

# 18
  • Мнения: 4 324
Цитат на: wa_wa
боли ме бузата нещо и се удя защо ли Confused:  Confused:  Confused:  Confused:
ще да е от нечии шамари, няма от какво друго да е.
иначе за правебебенето Bulb  Bulb  Bulb звучи ми добре таз сладка думичка, но ще ви станем конкуренция нещо Grinning


Много се извинявам за шамарите  Embarassed Но пък сега ти изпращам целувчици, та дано ти мине бузката  Embarassed

А за правебебенето -  Simple Smile  Grinning  Laughing не се претиснявай  Wink И да ни минете многоще се радвам  Wink

# 19
  • Враца
  • Мнения: 5 199
mary, съжалявам, че ти е дошло, но пък мога да ти кажа, че и това е добре от една страна, защото на мен пак ми се очертава поредния дъъъъъъъъъъъълъъъъъг цикъл, та скришом и тайничко ви завиждам на всички с редовния цикъл, но го правя съвсем дообронамерено разбира се Simple Smile
мам от фин, наистина ще се радвам да се видим в Бг
Таничка стискам ти палци да нямаш проблеми с разните проверки и чакаме резултатите от бебеправенето

# 20
  • Мнения: 4 324
Още една серия от дълги целувки за wa_wa  Grinning  Wink

Дано този път дългия ти цикъл е толкова дълаг че да трае повече от 9 месеца  Wink

Mary, мила - горе главата, нов месец нов късмет. В този форум е забранено отчаянието  Sign Exclamation

# 21
  • Враца
  • Мнения: 5 199
уф Танче, според темп графика е нямало ову, което наистина предвещава поредния дълъг цикъл, не мисля че има нещо друго, уви Cry  Cry  Cry , нямам никакви симптоми, та да се самозалъгвам, че не действа това с БТ....и няма да си правя тест, защото е безсмислено, да му се не види Embarassed  Embarassed  Embarassed извинете

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 728
Ва-ва,не е задължително да чувстваш нещо,може нищо да не ти се стори различно и след някой ден да се похвалиш с ДВЕ чертички на теста за бебче!!

# 23
  • Мнения: 920
Нали знаете че няма нито един сигурен метод за изследване на овулацията. След като поразпитах - дори и гледането на видеозон (ехограф, ултразвук или каквото е там - а те еднакви апарати ли са?) та дори и това не дава 100% сигурност че има или няма овулация.

Така че смело с главата напред в съпружеското ложе...пък каквото сабя покаже!

# 24
  • Мнения: 1 071
Да се оплача и аз.Тази седмица се налага да работя извъпредно и ми се събират по 10 часа на ден с най-много 30 мин почивка.Работя с хора и в края на деня съм каталясала.
А моята маймуна точно сега е решила да показва характер и се налага да вадя чувала с номерата за да се справя.Понякога обаче не ми издържат нервите и й крещя.А после се чувствам отвратително-най-лошата майка на света.
Иначе след около 10 на дни и ние започваме с бебеправенето,дано тозе път имаме късмет.

# 25
  • Враца
  • Мнения: 5 199
това за лошата майка не си го и помисляй, защото не е вярно. нагушкай я сладураната ис и поиграйте без вечерен час Rolling Eyes за работата ще се справиш, сега идват почивни дни и хубва празник.
а за бебеправенето Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

# 26
  • Мнения: 254
Wa_wa, ne se otchaivai. Moia priatelka ima dalag cikal i ovulacia megdu 19 i 32 den. Lekarite i biaha kazali che niama da moge da zabremenee bez pomosht. Tia se ambicira zapochna da si sledi BT i da izpolzva testove za ovulacia i.... zabremenia sled  4tia cikal kato ovulaciata i beshe chak na 32 den. I tia kato teb si misleshe che nishto niama da stane prez vaprosnia mesec, no sled 10 dena se pohvali s polugitelen test za bremennost(tova se sluchi minalata semica ). Taka che ne spiraite s opitite.
Az imam account v www.fertilityfrien.com I te savetvat v takiva slucai da prodalgavash s opitite do 35 den I ako ne ti doide da si napravish test za bremennost.

# 27
  • Враца
  • Мнения: 5 199
Цитат на: mary
Wa_wa, ne se otchaivai. Moia priatelka ima dalag cikal i ovulacia megdu 19 i 32 den. Lekarite i biaha kazali che niama da moge da zabremenee bez pomosht. Tia se ambicira zapochna da si sledi BT i da izpolzva testove za ovulacia i.... zabremenia sled  4tia cikal kato ovulaciata i beshe chak na 32 den. I tia kato teb si misleshe che nishto niama da stane prez vaprosnia mesec, no sled 10 dena se pohvali s polugitelen test za bremennost(tova se sluchi minalata semica ). Taka che ne spiraite s opitite.
Az imam account v www.fertilityfrien.com I te savetvat v takiva slucai da prodalgavash s opitite do 35 den I ako ne ti doide da si napravish test za bremennost.

благодаря mary, много си мила. и аз си меря темп и точно от там не се показа това прословуто покачване за овулация. иначе ние се продължаваме с бебеправенето, пък да видим. колкото до fertility friend аз съм голям фен и съм в една групичка във форума на момичета с дълъг цикъл, там едно момиче забременя с овулация на 51 ден и сега си бременее съвсем нормално, така че чудеса стават Simple Smile

# 28
  • Мнения: 1 071
Благодаря за подкрепата,Ва!

# 29
  • Мнения: 920
мисля да ви изразя една голяма похвала....(ау какво изречение сглобих...)

БРАВО !!!

 Става дума за следното: прави ли ви впечатление че тази седмица имаме повече забавни и заливащи се от смях постинги?

Много се радвам че всички сме с приповдигнато настроение...това вероятно означава че нещата ще се оправят за всички ни в най-скоро време.

# 30
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Дай боже скоро хубави новини за всички!  Grinning  Rolling Eyes
Забременявала съм по това време и трябва да кажа, че е супер за бременеене!  Laughing

# 31
  • Мнения: 4 324
То за нас бременеенето  Wink Ще е страхотно по всяко време на годината, та дори и в най-големите жеги и студове  Wink  Grinning  Simple Smile
Но аз не отказвам сегашно бременеене  Wink  Grinning  Simple Smile

# 32
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Стискам ти палци на теб и на всички останали!  Wink
Кога можем да чакаме този месец от теб евентуалната хубава новина?  Grinning

# 33
  • Мнения: 254
V koi kanal moga da vi nameria v http://www.zachatie.org/chat

# 34
  • Мнения: 4 324
Цитат на: Зъхи
Стискам ти палци на теб и на всички останали!  Wink
Кога можем да чакаме този месец от теб евентуалната хубава новина?  Grinning


Връщам ти жеста  Wink и аз ще стискам палци за всички Ви  Grinning При мен евентуални добри новини започваме да очакваме след 16.04  Wink  Grinning

# 35
  • Мнения: 4 324
Цитат на: mary
V koi kanal moga da vi nameria v http://www.zachatie.org/chat


Ако ползваш този сайт - влизаш директно в точния канал  Wink - т.е "ЗАЧАТИЕ" или zachatie  Wink

# 36
  • Мнения: 920
Цитат на: mary
V koi kanal moga da vi nameria v http://www.zachatie.org/chat


Мари като ти зареди тази страница само си пишеш името и влизаш...и вече си в канал "зачатие"  т.е. при нас!

# 37
  • Мнения: 254
Az vi namerih obache neshto mai ne moga da izprashtam saobshtenia

# 38
  • Sofia
  • Мнения: 728
Аз развалям хубавата тема с ошплакване!
Днес ходихме на консултация с дечко и му сложиха полиомиелитна имунизация,а после се оказа че преди три месеца е сложена и не е трябвало сега да се слага пак.
Изкарах си акъла от притеснение.Звъннах на една позната детска лекарка и тя ме успокои че не е фатално и се е случвало и през месец да слагат. Ама на мен си ми остана бучката в гърлото и реших да си споделя с вас та дано да ми олекне!

# 39
  • Мнения: 3 634
Fun, успокой се! А тез лелките да си вършат работата по- кадърно. Как така не са забелязали, че вече му е била правена тази имунизация?



И на нас ще ни слагат някаква инжекция, а мен ме е страх как нашия герой ще я издържи, че май се е метнал на мене... Аз почвам да се гърча от болка още преди да са бе боднали.

# 40
  • Мнения: 4 324
Цитат на: Fun
Аз развалям хубавата тема с ошплакване!
Днес ходихме на консултация с дечко и му сложиха полиомиелитна имунизация,а после се оказа че преди три месеца е сложена и не е трябвало сега да се слага пак.
Изкарах си акъла от притеснение.Звъннах на една позната детска лекарка и тя ме успокои че не е фатално и се е случвало и през месец да слагат. Ама на мен си ми остана бучката в гърлото и реших да си споделя с вас та дано да ми олекне!


Тези лекари сестри и всички останали такива понякога акъла могат да ти изкарат от невнимание. Добре че ваксината не е опасна  Confused

Радвам се че при Вас вече всичко е наред Фън.

# 41
  • Мнения: 4 324
Цитат на: Tania79
А иначе какво да Ви кажа - тази седмица май пак ми е седмица за оплакване  Sad Утре май ще имам разни пак проверки от разни там държавни органи  Sad


Време е и аз да се похваля. Проверката вече мина и то много добре. Но тези инспектори са такива досадници. Вчера моя в рамките на два часа ми разказа една и съща история  Grinning  Simple Smile  Laughing  Wink
Мое задължение при всеки негов разказ (извън темата на проверката)  беше да му се усмихвам учтиво и такива щуротии  Shocked  Close  Imp

# 42
  • Враца
  • Мнения: 5 199
FUN, много съжалявам, че така са те стреснали, адски е безотговорно да не погледнат какво слагат, може ли такова нещо Confused:  Confused:  Confused:  Confused:  Twisted Evil  Twisted Evil  Twisted Evil
иначе аз само да споделя, че днес ще боядисвам коковците, в понеделник заминаваме за софия и ще видим онази беба и вниманиеееееееее: ще пием кафе с Тиа Laughing  Laughing

# 43
  • Мнения: 920
ахам...така ще направим дааааа....

# 44
  • Враца
  • Мнения: 5 199
а може и  beer

# 45
  • Мнения: 1 101
Ууууууууууф,че ме е яд!!!Ще имаме събрание довечера в офиса и ще се прибера чак към 21-22 часа! Imp
Чудя се, възможно ли е да съм в овулация?Чувствам някакво напрежение и лека болка  ниско долу в корема,както когато ще ми идва,но по-слабо.И усещам някаква топлина долу.А не е време сега да ми идва.Имам дълъг цикъл(последниа път 30 дни,предишния 39дни,а по-предишния-33),и по моите сметки би трябвало все още да не съм в овулация.Мислите ли,че е възможно този месец цикъла ми да си е в нормите и наистина това да е времето на овулацията.За последно ми доиде на 28 март

# 46
  • Враца
  • Мнения: 5 199
Силвия, не знам как ще приемеш това, което ще ти кажа, надявам се добре.
тръгнала си по пътя на вманичаването, така ще си навредеиш. казвам ти го от собствен опит. не е минало много време, особено ако предния месец сте бебеправили след овулацията ти.
успокой се и не мисли само за това, защото не е хубаво.
не се сърди това е за твое добро, мисля и другите момичета ще ти го кажат

# 47
  • Мнения: 1 101
Няма проблем!Казвайте ми винаги това което мислите,за да мога да се осъзная навреме преди наистина да съм се вманиачила.

# 48
  • Враца
  • Мнения: 5 199
радвам се, че реагираш така. никой не би ти дал лош съвет тук

# 49
  • Sofia
  • Мнения: 728
Благодаря на всички за добрите думи!
Ва-ва,ще се разминем някъде по пътищата.Ние си пътуваме в събота към Монтана(Лом и Видин),а ще се приберем чак в сряда!
А някой да вземе да ме светне за боядисването на чйцата,че днес една мама ми каза че трябвало преди да изгрее слънцето да се боядисват,пък аз ще чакам тати да си дойде и заедно да се справяме с тази задача!

# 50
  • Враца
  • Мнения: 5 199
FUN, по-скоро вече ще сте стигнали там, ние ще пътуваме в понеделник

# 51
  • Sofia
  • Мнения: 728
Значи ще те подминем лкато малка гара(ние през Враца минаваме!).

# 52
  • Враца
  • Мнения: 5 199
ами аз да си кажа, то малко странно, но...нали ви казах, че ще ходим на бебе в понеделник и много се радвам за това, но от вчера ми се появи едно чувство, не знам как да го опиша, предеполагам всички изпитваме това при вида на малки бебета и ми е много криво и не знам дали ще мога да издържа... и изобщо ми е объркано

# 53
  • Мнения: 1 101
Wa_wa, знам какво ти е.Сестрата на моя приятел наскоро роди едно прекрасно,сладко момиченце.Много обичам да и ходя на гости,но всеки път се сдухвам след това.Но нали ти ми направи забележка,че ще се вманиача  Wink ,и затова вече ще си мисля,че рано или късно ще дойде и моя ред.И аз си мечтая за едно здраво,синеоко момиченце.И не може щом толкова искрено го желая ,да не стане съвсем скоро.Просто няма да е честно Sign Exclamation

# 54
  • Мнения: 4 324
Съвсем те разбирам Ева  Cry
Онзи ден една щастлива баба (комшийка) черпи че дъщеря и има момченце. Зарадвах се за нея, съвсем искреноо и честитих внучето на бабата. Но после като се прибрах ми стана едно такова криво, чак ми се плачеше  Cry  Embarassed
Чувствам се кофти, че изпитах ревност. Но това май е по-силно от нас и не можем да го предотвратим  Cry

# 55
  • Враца
  • Мнения: 5 199
благодаря момичета, много ми е болезнено и се страхувам да не обидя по някакъв начин кръстниците ни, най-добр еще е да не го взимам на ръце, за да не стане някоя ревлива ситуация, но ако направя така да не би да ги обидя, май ще мисля и ще реагирам на момента.

# 56
  • Мнения: 1 101
Wa_wa,защо си мислиш че ще се разплаче ако го вземеш?Обаче това с вземането на ръце е много опасно.Когато веднъж бях на гости на въпросното бебе(на сестрата на приятеля ми),точно когато го държах на ръце майка ми влезе в стаята.Решила и тя да мине да го види, защото преди това не го беше виждала .и без дори да подозира че и аз съм там най-спокойно си влезе.Но като ме видя да държа на ръце бебето ...щеше да припадне.После ми разказа че се е почувствала много странно.И оттогава се е размечтала за внуче и непрекъснато ме навива.(всъщност родителите ми не знаят че правим опити за бебе)

# 57
  • Враца
  • Мнения: 5 199
исках да кажа, че аз ще съм ревлата Embarassed

# 58
  • Мнения: 1 101
Еееее,хубава работа Sign Exclamation  Grinning Как така ще плачеш!Нали и теб те чака това.Може би съвсем скоро.. Confused: Между другото,момченце или момиченце искаш?Знам че най-важно е да е живо и здраво,но може би все пак имаш предпочитания

# 59
  • Враца
  • Мнения: 5 199
искам госпожица, да и купувам роклички и да и правя опашки.
излизам да купувам рокличка за бебешората

# 60
  • Мнения: 461
Много добре те разбирам wa-wa, като че нарочно всичко всичко живо наоколо се обеби през последните 2 години  Laughing  И две двойки близнаци(така си мечтая за близнаци)   ylinfant   ylinfant   Мъжа ми вече не знае как да ми съобщи подобна новина, страх го е че пак ще плача Cry

# 61
  • Мнения: 461
Иначе на бебчетата им се радвам искрено и не ми се е случвало да се разрева пред хора, но като остана сама вкъщи Sad

# 62
  • Мнения: 1 101
А пък мен ме е страх,че може да имам близнаци.В рода на приятеля ми през поколение има близнаци, и точно сега е негов ред.Страх ме е че ако са две няма да мога да се грижа добре за тях.Дори сънувах че имам близначета,и точно от тогава притесних.Защото в съня ми едва смогвах да се грижа за едното, а другото бях оставила на грижите на майка ми.И непрекъснато си повтарях че съм лоша майка щом не отделям еднакво време и за двете.И просто реших да махна едното и ...хоп-в съня ми остана само едно бебче.Много съм лоша,нали? Embarassed

# 63
  • Мнения: 3 634
Силвия, съмнявам се, че би била лоша майка дори и на 5 малки бебета...

А за съня ти... ще ти кажа нещо, ама дано никой друг не ме чуе!  Wink

Когато мойто пиле беше на няколко месеца и спеше до мене една нощ, сънувах че той пада от леглото... И докъто го сънувах това, собственоръчно съм го бутнала на пода и се събудих след като чух как той тупна и се разплака след това... Но не мисля за себе си като за лоша майка... просто за преуморена такава.

Подсъзнанието си прави гадни шеги и номера с нас...

А иначе съм слагала сол в халдилника, ръсила съм захар връз котлоните и съм наливала горещ чай в бутилката с биберона... И други шедьоври съм правила, но не ги помня вече... слава на бога.

# 64
  • Враца
  • Мнения: 5 199
какви сънища сънувате само Rolling Eyes  Shocked  Shocked  Shocked

# 65
  • Враца
  • Мнения: 5 199
да докладвам:не намерих рокличка за бебата, нямаше толкова мънички Imp  Imp  Imp и накрая взех гащеризон, блузка и шапка в патешко жълто. после търсихме играчка-няма и взехме едно такова за чесане на венци във формата на пингвин.
не съм много доволна, но какво да се прави Sad

# 66
  • Мнения: 3 146
Всичко ,което си взела е много полезно и бъди сигурна, че ще бъде оценено.Особено чесалката за зъби...
а за госпожицата - искаи я силно и ще стане.Аз  исках да имам момиче с много бяла кожа и прекрасните сини очи на баща си - изобщо да прилича на мъжа ми .Меденката е абсолютно копие на баща си, а всички в рода са с тъмни очи.....

# 67
  • Мнения: 920
Ей дами вие съвсем се отнесохте в лошите чувства......я по-спокойно гледайте на света и най-вече на чуджите бебета. Не е лесно, знам....ама бива ли така?
Всяка ще има едно такова сладко мъниче - нейно си....ще видите.

# 68
  • Враца
  • Мнения: 5 199
Цитат на: mama kenga

а за госпожицата - искаи я силно и ще стане.

искам я мамо кенга, но не правя достатъчното и нужното.....

Общи условия

Активация на акаунт