Music Idol-13

  • 22 329
  • 598
  •   1
Отговори
# 45
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
В един друг форум много хора изпращаха много мейли (от различни адреси) за Show Must Go On.
Ха! Това беше и моят избор ...  Grinning

Що се отнася до чалгафеновете, просто днес направих кратка анкета сред
познати и се оказа, че тези които харесват чалга - харесват Невена и
обратно. Без да смятам, че това е някаква представителна извадка - смятам го за показателно  Twisted Evil

# 46
  • Мнения: 7 418


П.П. Само не разбрах по-горе, какво общо имаше евентуалната победа на Невена с чалгата?
Thinking

   Този,който го е казал,е имал пред вид нещо като......."кой си пада по чалга ще гласува за Невена!"
   Демек,да се засрамят тези,дето гласуват за нея,без да са фенове чалга. Wink
   "за Невена ли гласуваш?Ага,харесваш чалга!" smile3508
   провокативна манипулация  Sunglasses

# 47
  • Мнения: 1 735
Отново ми направи много силно впечатление,че Данчето Кастро недолюбва Теодор доста открито - вече й стана навик. Но тя явно така обича да си набелязва някой и да го гони до дупка. Ясно показа,че фаворитка й е Пресито,слава богу не за дълго. Mr. Green

# 48
  • Мнения: 7 418
   Данчето ,ако беше с по-различен характер при същия талант,щеше ли да достигне онези върхове в кариерата си,за които знаем?(лично аз много се съмнявам Crossing Arms)
   Смачква всеки,който не й е по вкуса.
   Разчиства си пътя,както й е удобно.
   Не разбирам само,защо сега се е закачила за Теодор?
   Да не би да има някаква вътрешна интрига?
   Но ние може само да гадаем.......
 

# 49
  • Виена
  • Мнения: 725
Невена  Peace.А и все пак ми е градска  Grinning

# 50
  • Мнения: X
Записвам се...и продължавам да подкрепям Тео-различен е...а и ми харесва като поведение.........

# 51
  • Пловдив
  • Мнения: 14 064
Имах други фаворити, но от двамата предпочитам Невена

# 52
  • Мнения: 1 735
   Данчето ,ако беше с по-различен характер при същия талант,щеше ли да достигне онези върхове в кариерата си,за които знаем?(лично аз много се съмнявам Crossing Arms)
   Смачква всеки,който не й е по вкуса.
   Разчиства си пътя,както й е удобно.
   Не разбирам само,защо сега се е закачила за Теодор?
   Да не би да има някаква вътрешна интрига?
   Но ние може само да гадаем.......
 

Баш така ми се струва и на мен.Още от началото на МА ми стана антипатична, като се изцепи за Илияна направо се шокирах, въпреки че не подкрепях Илияна, но сега това с Теодор направо ми завърши мнението за нея!

# 53
  • Мнения: 356
Абе тая Невена хич не ме радва, много е самолюбива. Още когато го бяха строили с Кремена за изгонване такава гнусна муцуна направи, че трябва да отиде от другата страна с риск да си тръгне, че ми стана много противна. Иначе до преди това ме "кефеше" малкичко. Но все пак нека и един мъж да има по финалите на тиа риалита. Все жени, аман ...  Joy
ТЕО  Peace

# 54
  • Мнения: 4 380
   Данчето ,ако беше с по-различен характер при същия талант,щеше ли да достигне онези върхове в кариерата си,за които знаем?(лично аз много се съмнявам Crossing Arms)
   Смачква всеки,който не й е по вкуса.
   Разчиства си пътя,както й е удобно.
   Не разбирам само,защо сега се е закачила за Теодор?
   Да не би да има някаква вътрешна интрига?
   Но ние може само да гадаем.......
 

Баш така ми се струва и на мен.Още от началото на МА ми стана антипатична, като се изцепи за Илияна направо се шокирах, въпреки че не подкрепях Илияна, но сега това с Теодор направо ми завърши мнението за нея!

Какво е казала за Теодор което може да ви засяга? Че най-зле се е представил според нея? Тя има пълно право да си изказва мнението за това кой как се е представил. За Теодор лъжи не е изричала, докато за Невена- ДА. Забележките и за езика миналия път бяха абсолютно измислени. Над измислените езикови грешки на Невена се посмяха всички дружно още в понеделник и продължиха и днес. В същото време без да знам италиански, но Тео сам си призна, че за някои думи просто не се е сещал.

Та кой трябва да е обидения в случая...Този на който му измислят несъществуваща грешка манипулирайки мнението на всички, които не знаят френски или този за който има просто мнение, че се е представил по-зле от останалите? Първото е нещо много обективно и проверяемо и е абсолютна лъжа. Второто е нейното субективно мнение, на което тя има пълното право.

# 55
  • Мнения: 4 392
Теодор!
Почти съм сигурна обаче, че Невена ще спечели.

# 56
  • Мнения: 6 992
Я някой да ми даде линк към тая френска песен на Невена да си кажа копметентното мнение, че не можах да гледам концерта? Като филолог без 6 изпита и 3 държавни да се изкажа bowuu

# 57
  • Мнения: 4 380
Я някой да ми даде линк към тая френска песен на Невена да си кажа копметентното мнение, че не можах да гледам концерта? Като филолог без 6 изпита и 3 държавни да се изкажа bowuu

neterra.tv

# 58
  • Мнения: 6 992
Добреее,ксения, благодаря, не се сетих Crazy Утре ще ви кажа Grinning

# 59
  • Мнения: 4 380
Я някой да ми даде линк към тая френска песен на Невена да си кажа копметентното мнение, че не можах да гледам концерта? Като филолог без 6 изпита и 3 държавни да се изкажа bowuu

Всъщност, ето:

http://www.youtube.com/watch?v=-2p-pUnpRVw

Общи условия

Активация на акаунт