Най-старши

  • 5 457
  • 65
  •   1
Отговори
# 45
  • München/Stara Zagora
  • Мнения: 422
ot 2 godini sym izvyn skypata rodinata

# 46
  • Мнения: 7 430
На 2 март станаха 2 години тук в Канада #Silly
Миналата година се прибрахме лятото, но тази няма да можем #Puppy dog ......и въобще кога ли ще стане  Confused:  Sign Exclamation

# 47
  • гр.Варна, сега Германия
  • Мнения: 409
4 години

# 48
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
4 години стават на 22.03.

# 49
  • Мнения: 217
От 6 месеца сме тук.

# 50
  • Мнения: 530
България напуснах преди 14 години, за да дойда в Англия, но общо съм била тук малко повече от 12 години, защото в един период на моментно безумие (свързано с доста неподходящо и недомислено 'хлътване' по представител на противоположния пол Embarassed ) се върнах в България за почти две години.
А броя на годините в странство показва, че и по възраст също съм в елита на 'старшите'!  Simple Smile  Simple Smile

# 51
Цитат на: MM
....А броя на годините в странство показва, че и по възраст също съм в елита на 'старшите'!  Simple Smile  Simple Smile
Еееее, хайде, хайде. Знам поне 3, които са по-старши от тебе Wink  Laughing

# 52
Цитат на: idaraiza
След няколко месеца стават 6 години.Тежкото е, че все още не сме се прибирали в България.
Идарайза, в кръга на майтапа - не мога да си представя картината със 7 деца да тръгнеш към Б-я. Ми то май чартърен полет ви трябва. Миличката. Поне сестричката ти е до тебе. Heart Eyes
Иначе (поне при мене), много бързо ме "парва" Б-я. Една седмица ми стига, на втората вече броя дните с нетърпение за обратният полет. Вчера дори съпругът ми, ми предложи да си отида сега с децата и да постоя 2 месеца. Аз отказах - въобще не мога да си се представя в тази картина Embarassed .Последно решихме - пътуваме на 30.04 - една седмица да си оправим паспортите и обратно. Честно, предпочитам да си почина (щото в Б-я никога не мога) някъде. Целувки. И сори дето разводних темата.  Embarassed  Grinning

# 53
  • Мнения: 1 072
Цитат на: Honda
[ .Последно решихме - пътуваме на 30.04 - една седмица да си оправим паспортите и обратно. Честно, предпочитам да си почина (щото в Б-я никога не мога) някъде.


Хондурас, мятай мацките при бабите тогава и бегом кьм Банско, примерно. Дале4 от градския Шум, сезона отминал, само двамата , няма как да не си по4инеШ добре на оня ми ти вьздух... Wink

И аз се извинявам за размиването на темата Blush

# 54
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
аз съм при най -високите проценти Laughing -от 4 до 5 години.

# 55
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
Цитат на: iri
Цитат на: Honda
[ .Последно решихме - пътуваме на 30.04 - една седмица да си оправим паспортите и обратно. Честно, предпочитам да си почина (щото в Б-я никога не мога) някъде.


Хондурас, мятай мацките при бабите тогава и бегом кьм Банско, примерно. Дале4 от градския Шум, сезона отминал, само двамата , няма как да не си по4инеШ добре на оня ми ти вьздух... Wink

ами да,знаеш ли каква хубава почивка ще ударите в българско...,имаме толкова хубави местенца .ние така лятото се оттдадохме един на друг и не ни беше  никак зле Stuck Out Tongue

# 56
Абе каква ти почивка. Трябва да не казвам тогава на никой от роднините тогава, че съм в Б-я. Преди две години (като си бяхме заедно) решихме да отидем на почивка на българското черноморие. До тук добре, ама на вторият ден звънят на мобайла (свекървата) и вика "Сине, баща ти вдигна кръвно - ще мре, идвайте си бързо". Отиваме .....човека (ще се радвам ако на неговите години изглеждам и съм здрава като него) си изглежда добре. Възстановил се бил Imp Вечерта към 1ч, както блаженно си спим, свекървата нахлува в стаята и крещи "Ставайте, че крадат колата ви" Shocked Излизаме на терата - ми няма такова нещо. Един човек отдолу си гушка девойката.Всеки божи ден ей така ни държаха в ерксъсайзно положение. Confused

# 57
А за хубави местенца, хич и даже не отричам, че има такива. Но си предтавям пък ако им връча децата и да отида някъде #Silly .То не, че не знам де. Симона така си я влачих до посред нощите на предната визита. Един път я оставих, и след 30 минути ми се обадиха да си я взема щото КРЕЩЯЛА и не можели да я укротят Sad  Embarassed  Grinning

# 58
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Na 11 septemvri pravia 4 godini tuk

# 59
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Защо съм толкова сама самичка при моята чертичкааааа Cry  Crossing Arms  Никой не иска да се присъйдени към моята група Cry

Общи условия

Активация на акаунт