С какво си правите русата коса сива?

  • 6 026
  • 14
  •   1
Отговори
  • Виена
  • Мнения: 725
Аз доскоро използвах Londa Color 65 ти номер.Но винаги първо ми ставаще лилава  Rolling Eyes.След 3,4 измивания получавах желаният резултат.Но я спряха от производство.Поне последно като си поръчвах я нямаше.Пратиха ми на Престиж,но нещо не ме хваща.Тука си намерих една пяна на Schwarzkopf.Много лесно се нанася,но не ми праави косата сива,а просто убива жълтото,което пак е нещо...

# 1
  • София
  • Мнения: 2 161
L`Oreal - Silver - Shampoo
Матира я,  и я прави сивкава. Но зависи от основата  Peace

# 2
  • Мнения: 870
Аз използвам матиращия шампоан на Jalyd  Peace

# 3
  • Виена
  • Мнения: 725
По принцип косата ми е доста светла.Така,че всичко би трябвало да хване.


И двата шампоана не ги бях чувала,мерси много  Hug.Сега юли като се прибера,ще ги намеря и ще ги пробвам!!!Макар,че незнам дали ще ги намеря  newsm78,в моя малък град от който съм все нищо няма  Close

# 4
  • Мнения: 1 037
Лонда 87-ми номер /арктическо русо / - точно този цвят се постига Grinning

# 5
  • Мнения: 2 849
L`Oreal - Silver - Shampoo
Матира я,  и я прави сивкава. Но зависи от основата  Peace
или си купи тъмна боя черна ,слагаш 5-см,малко окислител,малко шампоан,малко вода и обливаш косата и стоиш десетина минути .Пак има ефект на матиране .

# 6
  • Виена
  • Мнения: 725
или си купи тъмна боя черна ,слагаш 5-см,малко окислител,малко шампоан,малко вода и обливаш косата и стоиш десетина минути .Пак има ефект на матиране .
[/quote]
 Това един път ми го правиха във фризьорски салон,но фризьорката ми каза да не рискувам сама,защото може да не нанеса равномерно навсякъде и да стана на петна...Иначе,да става готино
 

# 7
  • Мнения: 1 426
С матиращ шампоан Jalyd - ми казва колежката срещу мене, която има прекрасна пепеляворуса коса.
Самата аз не използвам, защото моята си посивя по естествен път  Laughing

# 8
  • София
  • Мнения: 5 289
Моя приятелка се матира с Пиоктинин. Simple Smile

# 9
  • Виена
  • Мнения: 725
Мерси на всички,много ми бяхте полезни  Hug!!!

# 10
  • Мнения: 52
аз също се боядисвам с престиж,но пада много бързо.сега и аз ще се възползвам  Partyот вашите съвети.благодаря! Hug  bouquet

# 11
  • Smallville
  • Мнения: 994
Моя приятелка се матира с Пиоктинин. Simple Smile
ShockedЗа лилавото лекарство ли говориш??Или нещо не доразбрах,дай повече инфо

# 12
  • Мнения: 1 234
Моя приятелка се матира с Пиоктинин. Simple Smile
ShockedЗа лилавото лекарство ли говориш??Или нещо не доразбрах,дай повече инфо

И аз съм се правила с Пиоктанин-(бях го прочела много отдавна във форума Blush )Пълниш един леган със топла вода,слагаш 4-5 капки пиоктанин вътре,разбъткваш и си топиш косата HugНе стой много-10 сек.,некаде,виж какво е станало,и ако не е толкова сиво,колкото искаш,пак се натопи.Много трябва да се внимава с колкичеството пиоктанин и колко се седи,защото аз си бях направила бретона лилав веднъж ooooh!Иначе става хубаво,дори убива жълтото  Flutter

# 13
  • Мнения: 3 010
Лошото е, 4е корените винаги жълтеят/оранжевеят. Аз се матирам със шампоан Елгон/доста лилав на цвят/, като понякога слагам малко и 4ерна боя като разтърквам на главата докато стоя малко със шампоана, посивява леко, но корените не мърдат, те са и малко по тъмни де. Незнам с тоя пиоктинин какво би станало, ама да взема да пробвам а  Shocked

# 14
  • Мнения: 2 047
  Има един балсам на лейди ин колор, който прави много силно сиво. Но ако косата от корените до края не е с уеднаквен цвят, пак няма да стане еднакво сивото от горе до долу - все пак има логика - действа върху различен цвят различно интензивно.

Общи условия

Активация на акаунт