Изпитите наближават, майки пак ще истерясват!

  • 24 366
  • 413
  •   1
Отговори
# 15
  • usa
  • Мнения: 2 113
- Краен вариант - ако серсеминът изкара двойки и не влезе никъде. Включва пасене на патки на село, взимане на отлична диплома от селското школо и записване в Манджата да учи за готвач. Поне ще съм спокойна, че няма да умре от глад детето!   Rolling Eyes
(Чудя се също дали и Сградостроителното няма да е добър вариант, фаянсаджии ще се търсят винаги.  newsm78)


ако мога да си изкажа мнението, ориентирайте се към фаянсаджийството - като готвач мързи го - не го мързи, ще трябва да готви всеки ден, клиентите чакат. а като фаянсаджия когато и да налепи плочките, все ще са доволни, стига здраво да ги залепи, разбира се и да не изпопадат преди да си е тръгнал.

# 16
  • Мнения: 25 571
ако мога да си изкажа мнението, ориентирайте се към фаянсаджийството - като готвач мързи го - не го мързи, ще трябва да готви всеки ден, клиентите чакат. а като фаянсаджия когато и да налепи плочките, все ще са доволни, стига здраво да ги залепи, разбира се и да не изпопадат преди да си е тръгнал.

Права си, ама като се замисля - главният готвач не готви, той само командва. Пък и нали казах, гладен готвач няма - готви, не готви, яде. Че и вкъщи влачи.
Виж, при фаянсаджиите много ме притеснява, че не ядат. Само пият, бе! Като почнат от сутринта, та докато паднат плочките... А и да не пие, докато работи, като вземе парите, пак през някоя кръчма ще мине...  newsm78
Хм, ще се подвоумя още малко...  Thinking

ПП У наше село стартовата заплата на заварчик-аргончик е 1300 лв.  Wink Mr. Green

# 17
  • Мнения: 565
Пу, още една съвсем истерясала мама на седмокласничка! Снощи съвсем ме тресеше паниката за разлика от кандидатката. Добре, че  открих тази тема, да се успокоя, че не съм сама в терзанията си.   bouquet

# 18
  • Мнения: 132
Здравейте! И аз съм от притеснените мами. Лошото е, че и дъщеря ми е притеснена /тя е 7 клас/, имам и син абитуриент /ту като че ли съм по-спокойна/. Ами как няма да се притесняваме като не знаем дори как ще ги оценяват /по този въпрос даже пуснах тема/. Обадих се да питам в РИО и разбира се получих неадекватен отговор.
Намерихте ли къде е "черния пазар" - едно съседче каза, че сигурно е в някакви черни будки. Е това беше за разведряване на обстановката. Лек ден на всички!

# 19
  • Мнения: 2 829
здравейте-моя син е 5 клас,но мен темата силно ме вълнува и -ще следя! Peace като се знам,че съм от истерясалите мами Wink Rolling Eyes

# 20
  • София
  • Мнения: 205
Ето Ви новина:

"Симеон маха Вълчев от просветата?
05.06.2007
Една от най-коментираните теми в НДСВ, ден след партийния конгрес е че Симеон Сакскобургготски ще поиска оставката на просветния министър Даниел Вълчев. Причината е публичния скандал в края на конгреса."


И сега какво? Като знам колко корумпирани са в МОН и без министър - мога да си представя колко "справедливи" ще са изпитите. #2gunfire


 

# 21
  • Мнения: 1 100
Махат ли го бе?  Mr. Green
Най-после!  Grinning
Чакаме Азис на престола!  Joy

# 22
  • Мнения: 565
Цъ, няма да е Азис. След Вълчев на поста щял да седне Ники Василев.  #Crazy

# 23
  • Мнения: 25 571
Боже, кога ще слезеш да си прибереш вересиите???  Praynig

# 24
  • Мнения: 1 100
Цъ, няма да е Азис. След Вълчев на поста щял да седне Ники Василев.  #Crazy

Че то по-добре Азис в комплект с Десислава значи.  Joy

# 25
  • София/Горна Оряховица
  • Мнения: 274
Цъ, няма да е Азис. След Вълчев на поста щял да седне Ники Василев.  #Crazy

Че то по-добре Азис в комплект с Десислава значи.  Joy
Аааааа, не, съжалявам, ще ни липсва и оная пияница от ВБ2 (имена не помня Laughing), че да дава пример на младото поколение  Laughing
Ама ще ми е мъчно за шефа ... сега на кой ще се хиля???? Освен ако Ники Василев и той не е същия шут Joy

А вие, мами, не се притеснявайте толкова - като са чели и са се подготвяли, ще го вземат, няма къде да идат Hug.И не се трвеожете за оценяването - ако има нещо написано вярно, пък и малко да е, няма къде да идат - все ще го оценят.Щом аз си взех изпитите, дето гледах задачите от миналата година (тея задачи вече са митологични със завъртяното си условие) като теле в железница, пък накрая с 4.50 се уредих ... все ще хванат 4 и вашите, тука у мойто селУ набор '93 все повече ги хвалеха от нас, набор '92
Пък и тая идея с фаянсаджиите и готвачите хич не е лоша Laughing  chef.Вие да сте чули за останал гладен и жаден такъв???Аз не Mr. Green

# 26
  • Мнения: 184
Ох, успокоих се. Моят син е петокласник, значи имаме време, докато стане седмокласник може и министъра да сменят с Азис/Десислава, може и нещо по системата да пипнат, ще видим.

# 27
  • Мнения: 3 740
Цъ, няма да е Азис. След Вълчев на поста щял да седне Ники Василев.  #Crazy

А коментарът на Вълчев бил: "Щом учителите искат да стачкуват, хак им е Никито."

# 28
  • Мнения: 25 571
И какво ще стане с прочутата рИформа в образованието? Пак ли ще връщат назад?
Последно Вълчев каза, че ще маха изпитите в Университетите. Дали това не му изяде главата?  Thinking

# 29
  • Мнения: 2 829
малееееееее,горките деца-----горките ние ooooh! ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт