Кои са добре платените професии в България ?

  • 46 128
  • 166
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 1 299
Съгласна съм, че добрите професионалисти са добре платени,но от голямо значение е в кое населено място място работиш.Например в София заплатата на добрия счетоводител е в пъти по- голяма от заплатата на същия специалист в Каспичан, а р

Ееее, ти нищо не каза...Ние това отдавна, още в самото начало го отчетохме  Peace

# 166
  • София
  • Мнения: 4 423
Кой ги изнася тези данни? - аз не видях да се включи таксиметров шофьор или негова съпруга ,освен аз.

Малко офф, ама не се сдържах. Темата не е кой, колко пари получава, а кои са добре платените професии в България. Никой не ти държи сметка и не ти гледа в канчето и не знам защо толкова лично го приемаш всеки път въпроса с таксиметровите шофьори. Специално аз съм изброила професии, за които знам, че заплати от 1000 лв. и повече са факт, но това съвсем не означава, че всеки сервитьор или готвач взима толкова.
И аз офф Crazy, но какъв е точно проблема ти, за да ми даваш наклон, къде и кога ще приемам лично или не?
За да знаеш нещо с точност, трябва да се вътре в нещата, иначе е чесане на езици!

Общи условия

Активация на акаунт