Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Подарявам сладурски котета.

• 11 318
  • 86
  •   1
Отговори
  • Варна
Нашта мама кота роди 5 сладки котенца на 2 вечерта срещу 3 май. Вече поотраснаха и си търсят обичливи и грижовни стопани.
Сладкишите с майка си са тук: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=139894

# 1
Душички ! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Пиши  в www.bezdom.info и в www.dog.bg и успех   bouquet

Много слабички ми изглеждат...Хранят ли се?

# 2
  • Варна
Мерси. Ще пиша. Да хранят се завидно, но в момента изведнъж израснаха и за това така изглеждат. Иначе мамата си се храни с всякакви гранули, мляко,яйца и месце. Те също взеха вече освен да сучат да се опитват да си дъвчат сами храна. Последните три дни ядоха яйца и прясно мляко. Под пълен котрол са ни на балкона. Heart Eyes
 Hug

# 3
Късмет с намирането на стопани...  Heart Eyes
Защо ли никой не писа в темата...  Thinking

# 4
  • Варна
Мерси.
Не знам. Cry

# 5
Ох, ако имах собствен апартамент, щях да съм събрала всички подарявани форумни котета, кучета, зайци и морски свинчета Embarassed
Сисил, да пусна ли обява и в моя блог newsm78

# 6
Много са готини, но аз вече си имам доста животни у нас. Успех Peace
Що не пуснеш темата в Клюкарника, там има повече народ

# 7
Не, не в Клюкарника ги местят тук, виждала съм такива теми там и после ги местят тук.

# 8
Тогава да си напише някъде в профила, че дава котета

# 9
  • Варна
Мерси за предложението Еовин. Ако можеш пиши в блога си.  bouquet
Ние сме в вилната зона на Варна в къща и те сладурите си живеят на воля на терасата и си ги гледкаме. Разстат и хубавеят.
Иначе аз ще пусна и другаде обява ама почивните дни, че през седмицата все не остава време. Ще им направя и по нови снимки. Flutter
Ланфеар, аз рядко пиша тук, нямам време, тъй че няма смисъл да си пиша в профила, но благодаря за предложението. Hug
А иначе в нас е мини зоопарк - папагал корела, морско свинче, два мини хамстера, Немска овчарка с едно от потомството и (другите ги разпродадохме) на двора и котката с котенцата на терасата. Flutter

# 10
Sisil , аз си намям блог, затова сложих линк към темата в подписа ми и сега ще се равъртя из форума та повече хора да го видят  Hug Дано помогна с нещо Peace

# 11
http://bglog.net/zooblog/13207
Ето Simple Smile

Тук съм писала и за другите котета:)

# 12
сладури. Heart Eyesимам доста и съм дале4е от Варна.дано си намерят грижовни стопани.

# 13
Побут, побут..... Слагам си ги в подписа , дано си намерят стопани  Heart Eyes

# 14
Ми и аз ги сложих в подписа си...ама....май-по атрактивно трябва да ги сложа  newsm78

# 15
Ми и аз ги сложих в подписа си...ама....май-по атрактивно трябва да ги сложа  newsm78
Май да.

Поне да не се движи надписа, че не се забелязва много - много  Laughing

# 16
Ама аз сега го направих да се движи с цел да се забелязва newsm78 Щото мен такива неща ми хващат окото....бе тия дето забелязват стационарни неща, ще видят твоя подпис, пък за тия дето се заглеждат по мърдащите - моя  Hug

# 17
Последен офф - напиши котенца, да се знае, че са мънички и го направи червен, да хваща окото  Laughing
Извинявай, че ти се бъркам, ама искам да имат стопани...

# 18
  • Варна
Благодаря ви за съпричастността да намеря стопани на сладурите. Hug
Утре със сестрите ми ще ги смимаме и ще качим още пресни снимки на дивачетата. Flutter
Сложихме им кашонче с пръст и вече се учат да ходят там. Големи са сладури седят редом с майка си и мяучат на врата да им се отвори. Като отворя и хукват навътре бързо бързо и почват да се оглеждат къде се намират. Едното се опитва да закача папагала, другото дърпа листата на цветята, третото се завира в гранулите (ама още не могат да ги ядат, само ги души). Голям са майтап. Heart Eyes

# 19
Имала съм бебета котета - невероятно сладички са  Hug

# 20
Дано да си намерят добри стопани милите душички  Praynig Много са сладки  Heart Eyes Съжалявам, че не мога да помогна  Cry
Ланфеар, от твоя подпис разбрах за темата  Hug Заглеждам се по мърдащи неща, явно  hahaha
Успех  Hug

# 21
Дано да си намерят добри стопани милите душички  Praynig Много са сладки  Heart Eyes Съжалявам, че не мога да помогна  Cry
Ланфеар, от твоя подпис разбрах за темата  Hug Заглеждам се по мърдащи неща, явно  hahaha
Успех  Hug

А...ами дано и други видят и сред тях да са и бъдещите им стопани Hug

# 22
Айде да ти върна жеста и да се разпиша в темата ти Blush
За да е по-лесно намирането на стопани, пусни обявата в този форум:
http://dog.bg/f/index.php?s=41e46706fff7af128ec57d6495224611&act=SF&f=55

Аз бях пуснала и в други, но ефект нямаше, даже във котешкия форум на дир.бг ми казаха, че всъщност от там малко хора биха се заинтересували, защото повечето си имат животни...също така, ако знаеш къде наблизо има магазин за животни или храни - можеш да лепнеш листче, че подаряваш котенца - аз на едното от моите така му намерих стопаните Simple Smile

Успех със сладурите Hug

# 23
да побутна темата.

# 24
# 25
  • София
Много са сладки!Дано си намерят стопани.Побут на темата.

# 26
Айде да ти върна жеста и да се разпиша в темата ти Blush
извинявам се, помислих че Ланфеар е пуснала темата, та малко съм се объркала с жестовете Embarassed
И аз да побутна темата де...

# 27
  • Варна
Ето и нови снимки на сладурите:

кандидат 1
кандидат 2
кандидат 3
кандидат 4
кандидат 5

Hug

Последна редакция: нд, 17 юни 2007, 14:17 от Sisil

# 28
Sisil пусни една обява в Позвънете  Peace Преди време бяхме намерили 5 малки котенца, новородени(майката я бяха убили Sad ), много сладки. Нямахме възможност да ги гледаме и пуснахме обява. Още на следващия ден се обадиха и ги взеха всички  Peace

# 29
  • Варна
Sisil пусни една обява в Позвънете  Peace Преди време бяхме намерили 5 малки котенца, новородени(майката я бяха убили Sad ), много сладки. Нямахме възможност да ги гледаме и пуснахме обява. Още на следващия ден се обадиха и ги взеха всички  Peace

bouquet
Ще напускам насам натам. Party

# 30
Аз съм сестрата на сисил и побутвам темата Peace-сложих си ги и в подписа-ако някой ги иска мога да им дам да си ги сложат като мен в подписа Hug

# 31
Аз ще си ги сложа  Peace

# 32
и аз ще коригирам подписа с линка, много са сладки нямам къде да и гледма обаче искам да си ги взема всичките Rolling Eyes

# 33
ako moje da vzema ednoto ako imate jensko 6te se radvam da se grija za nego kajete mi nqkakvo koordinati ako vse o6te ne sa si namerili kotencata dom za da se svarja s vas edin meil moje sa6to,4akam otgovor:)!!

# 34
fire_i@abv.bg   Hug Там може да ми пишеш Hug
Има и женски Peace ти от Варна ли си?

# 35
Ох, как се радвам, че поне едно ще си намери дом (дано)  Heart Eyes  bouquet
Давайте, момичета, вземете си по едно другарче.......

# 36
Ееее, супер, много се радвам, че някой ще вземе котенце  Hug
iguanka да кажеш после кое сте дали, да упдейтна подписа Grinning

# 37
mnogo hubavi kotenca i mn hubavi ochichki imat : ) shte se radvam ako sa ostanali ... no moga da vzema samo edno: )

# 38
imam izvestni simpatii kym bqloto s 4ernoto na nosleto ( :

# 39
Ще кажа като има промяна -за сега и петте са си при нас Hug
tochka пиши ми на мейла и кажи от къде си? Peace
Бялото с точката е момченце и е много нахакано откъм яденето-все се бори за храната и ръмжи Peace Party

# 40
ами номер или скайп акоунт да ви се намира? че нещо ми се е прецакала пощата.. : )
инач това че е момченце - няма проблеми .. радвам се дори : )

# 41
icq номер * имах в предвид ...

# 42
Пишете ми на ЛС -отдолу под писаното има един такъв бутон за лични съобщения и може там да ми пишете вашия номер на чата за да не давам моя тук -по добре на лични да се разберем. Ако искаш се регистрирай и във форума за да е по-лесно Peace

# 43
да побутна темата.

# 44
По ред на снимките от подписа ми-
женско, мъжко, женско, мъжко, женско Peace Peace

# 45
iguanka , какво стана с двете жени, които попитаха в темата за коте?

# 46
Едната не ми писа, а точка ми писа на мейл и каза че ще го запази защото за сега не може да го вземе че е заета Peace

# 47
Едната не ми писа, а точка ми писа на мейл и каза че ще го запази защото за сега не може да го вземе че е заета Peace

Ок, продължаваме да издирваме собственици  Wink

# 48
# 49
благодаря ти!!!  bouquet

# 50
побут...

# 51
Хеййй, какво стана с котетата, нито едно ли не си е намерило още стопанин???

# 52
ми не Rolling Eyes иначе са такива сладури-още по-сладки станаха Wink вече се катерят-утре ще сложа нови снимчици

# 53
Ох, ама защо така никой не иска котета  Thinking
Нищо де...продължаваме да търсим   Hug
Ако сложиш нови снимки в подписа си - давай насам Peace

# 54
Едното коте вече си има стопанка Hug Една мама от Варна, която ни се обади във връзка с обявата ни в "Позвънете" Peace
Взе тигровото т.е второто от снимките Peace
Ако има друга промяна ще пиша. А за сега снимки не мога да сложа защото трябва да си взема батериите за фотото че не са у мен Peace

# 55
iguanka, страхотна новина  Hug Много се радвам, ще го махна тигърчо от подписа и продължаваме да се надяваме за другите. наскоро разбрах, че в магазините за животни също можеш да дадеш обява или да ги оставиш там. Една колежка си купи така едно котенце преди седмица две...по 10 лв ги продават и хората ги купуват  Peace

# 56
Предпочитам ние да се грижим за тях, а не да ги оставя в магазина Peace Иначе обяви сме сложили на различни места Peace

# 57
ей,браво.дано добре се грижат за него. Hug

# 58
Браво, супер новина  Hug
Желая ви успех и с другите мъници!

# 59
Побут....

# 60
Ето една фотосесия на едното котенце(спинка му се много) Flutter Flutter Flutter

# 61
ооооо,сладък беп4о. Hug

# 62
Направих им официален сайт Heart Eyes
http://miraclesandlove.multiply.com/
може да го сложите в подписа си Peace
Ще се обновява на всеки 3-4 дни със снимки и информацийка Hug

# 63
Вече имам линк в подписа си  Peace

# 64
Благодаря ти, мила!  Hug
Надявам се да им открием дом, защото наистина ще радват някого Peace Heart Eyes

# 65
Пуснете обяви на бебоците в bezdom.info  и dailapa.dog.bg (ако не сте, де  Blush)

# 66
Много са сладки. Аз се влюбих направо в кандидат 1 и кандидат 4.  Heart Eyes За съжаление обаче не ми дават котка вкъщи. Дано си намерят прекрасен нов дом мъниците.  Hug

# 67
Побууут Heart Eyes newsm53

# 68
Какво стана с котетата???

# 69
Побуууууууут...

# 70
Все още търсят стопани Peace

# 71
# 72
Исках да пратя лично съобщение, но на игуанка и е пълна пощата , та затова копирам тук:
"Здрасти,
Имате ли още котета за подаряване/продаване?
Къде могат да се видят ако има и можем ли да вземем още утре едно?"

# 73
Аз веднага ще ти отговоря smile3503
Останаха две котенца, които подаряваме -  мъжко (бялото) и женско (черно-бяло). Големи са сладури newsm08 Пиши, ако искаш на мен на лични, аз съм сестрата на iguanka Wink

# 74
кажете какво става Hug

# 75
Страшно са сладки котенцата! Приличат ми на този бандит, дето му търся дом /в подписа ми/.
Пожелавам ти бързо да им намериш любящи стопани!

П.П. И на мен си го пожелавам - да уредя писанчето!

# 76
Една хубава новина Grinning
Белия сладур си намери нови стопани Heart Eyes
Сега остана само черно-бялата котана Peace
Благодаря rorrr Hug

# 77
аз вече ви обърках със сестра ти, но да ти кажа че много се радвам и надявам скоро да подарите и него Hug

# 78
Aз идвам ад докладвам, че бялото коте вече се радва на вниманието на новите си стопани, които са младо семейство и много обичат котки.
Днес нашият приятел беше рожденник и си пожела котенце, но не породисто, а точно такова. Много се радвам ,че се сетих, че съм виждала по подписите ви ,ч е се подаряват котенца във Варна и така направихме и котето и стопанина му щастливи. Купихме му легло, тоалетна, храна , играчки и преди малко го оставихме доволен да спи при новото си семейство. Обещавам да го снимам след време като порасне и да ви го покажа пак. Благодаря още веднъж, а и най-странното е , че аз самата имам фобия от котки, но този е голям карасавец и може и да се сприятелим Peace

# 79
ехаааа, радвам се, че най-накрая котетата намериха стопани
стискам палци и за последното  Peace

# 80
elly_G много се радвам, че котенцето е добре Hug
Ще се радвам в бъдеще да го видя, защото имам съмнение че ще стане яко котараче-доста си похапва. Сладур!
А това коте, което остана, преди беше по оплашено, но не знам какво му стана сега- Постоянно иска да е с някой от вкъщи и като ходи му се умилква до побъркване, мърка с бясна скорост и много ама много любов раздава Crazy Явно се разкри вече какъв характер е. Влюбен  Two Hearts Two Hearts То всъщност е момиченце. Цяла вечер вчера мърка с мен Heart Eyes Heart Eyes

# 81
elly_G благодаря ти много за информацията Hug
Ще чакаме с нетърпение новини за малкия котаранчо Grinning и да кажете как сте го кръстили Wink Много се радвам, че е бил желан подарък на вашия приятел Grinning

# 82
Нови снимки на писаната, която си търси дом Heart Eyes

тези са ми любимите Heart Eyes на тях си личи как умира от кеф, че спинка на леглото. Много мърка и мачка с лапички губера Grinning
Дори сега, докато публикувам новите снимки, тя обикаля по бюрото и се чуди как да ми привлече вниманието Laughing Голямо умилкване пада Laughing

# 83
страшни снимки,голяма красота е това коте. Hug

# 84
каква е глезена Hug много се радвам че остана само тя, дано и тя скоро си намери дом Hug

# 85
Още две снимки на маца Grinning Heart Eyes

# 86
Расте и дебелее Laughing

Общи условия

Активация на акаунт