Препоръчайате ми педиатър в София

  • 1 743
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 22
Търся кординатите на добър педиатър в София.

# 1
  • Мнения: 191
Д-р Масларски, Болница Вита. За съжаление, не работи със здравната каса, но пък е изключителен лекар. Моите деца имат джи пи, но винаги при по-сериозни неща ги водим при него.

# 2
  • Мнения: 22
Ние не живеем в Б-я,затова здравната каса е без значение.

# 3
  • Мнения: 22
И само това ли е единствения добър педиатър в цяла София? Thinking

# 4
  • Мнения: 561
д-р Мангъров, шеф на детското инфекциозно отделение -  прекрасен педиатър. Ако ти трябват координати, пиши ми на лични.

# 5
  • Мнения: 393
Много късно виждам темата.
Д-р Зоя Радева. Преди 4 години беше в поликлиниката зад площад Славейков (на ул. Хан Крум).

# 6
  • София
  • Мнения: 1 750
Аз съм доволна от нашата педиатърка - д-р Александрова от детското отделение на 13-та поликлиника в Лозенец. Много блага и мила жена, добър специалист. Мога да разчитам на нея!

# 7
  • София
  • Мнения: 903
А в кой район по-точно? Че то София е доста голяма - едва ли ще ти бъде удобно да ходиш на доктор на 30тина км от дома си, например, в другия край на София.
Иначе - д-р Иванова, Поликлиника САНА, Студентски град.

# 8
Поддържам препоръката за д-р Елена Иванова в Студентски град!

# 9
  • София
  • Мнения: 431
И аз ти препоръчвам д-р Масларски "Вита"

# 10
  • София
  • Мнения: 3 099
И аз ти препоръчвам д-р Масларски "Вита"

 Sick

# 11
  • София
  • Мнения: 3 099
д-р Мангъров, шеф на детското инфекциозно отделение -  прекрасен педиатър. Ако ти трябват координати, пиши ми на лични.

Този е ненадминат и основното му предимство е, че:

- не се "презастрахова" с хапчета и антибиотици
- не те праща за всякакви изследвания (при жена му - както прави Масларски!), та да бодат детето с повод и без!
- отговаря на обаждания по всяко време или връща обаждането, ако е бил възпрепятстван!

Мога и още разлики да дам....

# 12
  • София
  • Мнения: 558
Д-р Анни Куфарджиева - МЦ "Закрила"- http://generali.bg/main/bg/medical_centre.php?location=yes  Чудесен професионалист и човек!

# 13
  • Мнения: 1 674
Препоръчвам моя - д-р Стоянов- 0888 29 32 32.
Гледа синовете ми от тяхното раждане, прави посещения по домовете/случвало ми се е и в 2ч през нощта/.
Не предписва антибиотици за всяко кихане. Когато проблемът е извън компетенцията му, праща ни при специалист. Има опит и е симпатяга. Simple Smile
Работи със здравната каса, но при нас идва на частно.

# 14
  • Мнения: 68
Да се включа и аз. Бихте ли ми препоръчали  добър  педиатър в района на кв. Иван Вазов
Благодаря ви предварително.

Общи условия

Активация на акаунт