За позата след бебеправенето :)

  • 11 230
  • 38
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 3 634
Таничка и останалите с вдигнатите крака и лежането по корем... Като бях да ме гледат там в клиниката и ги попитах на къде ми е матката за да знам как да лежа... Ама що смях падна... Казаха ми, че въобще да вириш крака или да се дупиш нямало значение за това дали плувците ще стигнат до целта...
Не че аз не смятам да си лежа де... ама пък защо тези здравни работници така казват ако не е вярно?

# 1
  • Мнения: 4 324
Цитат на: Tia
Да кажа за плувците - моят доктор каза само да полежа...не да вдигам краката...това май  аз си го привнесох...но и при мен колкото и на високо да се кача...все има загуби...явно е от природата....


Тия и при мен положението е същото при вдигането на краката  Confused  - загуби има  Shocked
Но както казах преди малко - лежането по корем ми помага точно по този въпрос. Пробвай ако искаш и ни кажи какви са при теб резултатите

# 2
  • Мнения: 1 101
Ама и при мен има големи загуби всеки път когато го правим.Дори и да си вдигам краката.Как да спасим тези малки човечета да не излизат от нас.Имам чувството че ги губя всичките.Но сигурно не е така-все някои трябва да остава в мен и да си върши работата.А за сватбата-ще я бъде-скромна,но прекрасна. Grinning

# 3
  • Мнения: 920
Ще пробвам Таничка....но само малко да оздравея...че сега скъпото ме заобикаля на разстояние....и по-добре, че само остава и той да повтори грипа и вече ще я втасаме както се казва.

Иначе да ти кажа и при нас това лежане в различни пози води до невероятно комични неща...такаче и хич да не помага за бебеставането не бих го пропуснала.

Лежането по корем има своето най-голямо предимство пред това с краката на стената - можеш да се завиеш...а това значи много, когато говорим за зимния сезон, който отмина.

# 4
  • Мнения: 4 324
Цитат на: Tia
Иначе да ти кажа и при нас това лежане в различни пози води до невероятно комични неща...такаче и хич да не помага за бебеставането не бих го пропуснала.


Снощи и ние с кандидат таткото си говорихме по въпроса с лежането в различни пози  Grinning Значи аз до сега само 1-2 пъти, съм вдигала краката на стената и то когато той иде до банята  Grinning за да не ме види. И снощи му обяснявам защо всяка вечер лежа по корем и го предупредих да не ме "разклаща"  Grinning Той много учуден попита защо, аз разбира се веднага разясних причината.  Grinning Казах му че дори и с вдигнати крака е добре да се полежи известно време. Викам му  Grinning ще ми се смееш ли ако застана в тази поза  Grinning, а той - ДАААААА, МНОГО  Grinning  Simple Smile И като се захилихме двамата - спиране нямаше. Леле само идеята ни се струва смешна, а какво остава да ме види така  Grinning Ще падне купон  Grinning Ще взема да го изпробвам и пред него - ей така за малко шоу  Grinning

# 5
  • Мнения: 920
Тани права си - изненадата и шока са големи. Първият път когато дигах краката на стената - първо изчаках скъпото да потегли към банята...и като се върна...и като ме видя в тая поза направо си остана на вратата от смях....и остави това...ами аз исках да се извъртя...за да мога да гледам ТВ докато лежа...и се наложи да помага, за да може хем да се извъртя хем да не свалям краката....абе голямо шоу бяхме....така че за всички, които все още не са изненадали мъжетата си с тази поза...препоръчвам я горещо - веселието е гарантирано!

# 6
  • Мнения: 4 324
Цитат на: Tia
....и остави това...ами аз исках да се извъртя...за да мога да гледам ТВ докато лежа...и се наложи да помага, за да може хем да се извъртя хем да не свалям краката....абе голямо шоу бяхме....


 Joy  Joy  Joy  Joy  Joy  Joy  Joy  Grinning  Grinning  Grinning  Grinning  Grinning  Grinning  Grinning  Grinning  Grinning  Grinning  Grinning  Grinning  Grinning  Grinning  Grinning  Grinning  Simple Smile  Simple Smile  Simple Smile  Simple Smile  Simple Smile  Simple Smile  Simple Smile  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing

Само като чета ще умра от смях  Grinning  Grinning  Grinning  Grinning
Ооооо - довечера ще го приложа този номер  Grinning  Grinning  Grinning

# 7
  • Мнения: 920
Успех Тани! Grinning

# 8
  • Враца
  • Мнения: 5 199
аз се опитах с тия неща с вдигането на крака, мъж ми ме спука от закачки и ме гъделичка(имам ужасен гъдел) и се отказах. сега само си лежа и гледам да не шавам, стараем се да бебеправим вечер, да преспиваме всички Sunglasses , макар да е доста гадничко, но ит ова уж помагало Embarassed  Embarassed  Embarassed  Embarassed

# 9
  • Мнения: 1 497
Я ми пояснете защо по корем- нещо не схващам...

# 10
  • Мнения: 3 634
Ами по корем или с вдигнати крака защото матката може да е обърната на горе, или на долу... Ама кое за кое е, туй забравих...

# 11
  • Враца
  • Мнения: 5 199
ако матката е обърната бебеправенето е в поза жената по корем

# 12
  • Мнения: 3 146
Бебета стават от всички пози - с тези вдигнати крака маи рискувате повече да се смеете отколкото да вършите работа.Работете не мислете за пози.За бебе е достатъчен и един сперматозоид, не е нужно кило сперма.

# 13
  • Мнения: 3 634
Може би трябва да се добави, че този един сперматозоид трябва да бъде гъвкав и жив, не да пълзи като дъждовен червей и да се провали точно преди финалната черта... В един килограм сперма може би би се намерил един такъв сперматозоид- спортист


 Stuck Out Tongue

# 14
  • Враца
  • Мнения: 5 199
мамо кенга и Гери, смях се със сълзи на вашите постинги, благодаря, оправихте ми заспалото настроение Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing

# 15
  • Мнения: 920
Ей голяма веселба пада....

Според мен сме си добре и от към бебеправене и от към веселие...следователно "Казано честно всичко ни е наред..."

# 16
  • Мнения: 4 324
Цитат на: Tia
"Казано честно всичко ни е наред..."


и в допълнение  Grinning

"ТЪЙ ЧЕ СПОКОЙНО ГЛЕДАЙ НАПРЕД ................."  Simple Smile  Wink  Grinning  Wink

Това се отнася за всички  Sign Exclamation  Sign Exclamation  Sign Exclamation

# 17
  • Мнения: 3 634
Цитат на: wa_wa
мамо кенга и Гери, смях се със сълзи на вашите постинги, благодаря, оправихте ми заспалото настроение Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing


Ми то добре, че поне едно настроение дигнахме... а ти не забравяй да си дигаш краката! (не забравяй да ги измиеш добре преди лягане, за да не останат черни следи по стената... то все едно извещаваш на всички какво сте правили)!

 Laughing  Grinning  Simple Smile  Stuck Out Tongue  Wink

# 18
  • Мнения: 4 324
Цитат на: Мама от Финландия
Ми то добре, че поне едно настроение дигнахме... а ти не забравяй да си дигаш краката! (не забравяй да ги измиеш добре преди лягане, за да не останат черни следи по стената... то все едно извещаваш на всички какво сте правили)!

 Laughing  Grinning  Simple Smile  Stuck Out Tongue  Wink


Леле Гери, вече съм под масата от смях.
Наистина настроението тази седмица тук при нас е доста положително и смного усмивки. Така и трябва  Grinning  Simple Smile  Laughing  Simple Smile  Grinning  Simple Smile  Cry  Wink  Cry  Simple Smile  Grinning

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 728
Мама Фин,може пък следитеда са от гонене на комари!!! Що пък трябва да си мислят хората за друго?!

# 20
  • Мнения: 3 634
Цитат на: Fun
Мама Фин,може пък следитеда са от гонене на комари!!! Що пък трябва да си мислят хората за друго?!


Ти като го запнеш комара и от него остава едно такова голямо петно приличащо на подметка ли? Номер 39? Аз до колкото си спомням комарите като ги гонехме и праскахме по стените и оставаше едно съвсем малко червеничко (ако си беше хапнал комара). Вашите комари ще да са много големи  Grinning

А пък да ви кажа аз на какво съм мнение... Смятам, че спалнята ни е място само за членовете на семейството ми. Много мразя когато свеки или някой си там еди кого си друг се намърдат право там... То си е свето място туй нашо легло...

# 21
  • Мнения: 1 101
Абе,момичета,вие с обувките ли си лягате. Laughing Как така ще остават следи по стените?Нали сме босички? Bulb Или не сме............ Shocked  Confused:

# 22
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Без коментар Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing -направо паднах от смях-ха,ха,ха,ха!
 Grinning  Grinning  Grinning  Grinning  Grinning  Grinning  Grinning  Grinning  Grinning  Grinning  Grinning  Grinning  Grinning  Grinning  Grinning Продължавайте в същият дух и съм сигурна,че ще бъдете възнаградени-не може да е иначе-такива сладурки сте всички! Joy  Joy  Joy  Joy
Целувки и прегръдки
  remybussi

# 23
  • Враца
  • Мнения: 5 199
Цитат на: Мама от Финландия
Цитат на: wa_wa
мамо кенга и Гери, смях се със сълзи на вашите постинги, благодаря, оправихте ми заспалото настроение Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing


Ми то добре, че поне едно настроение дигнахме... а ти не забравяй да си дигаш краката! (не забравяй да ги измиеш добре преди лягане, за да не останат черни следи по стената... то все едно извещаваш на всички какво сте правили)!

 Laughing  Grinning  Simple Smile  Stuck Out Tongue  Wink

ахххххххх ти, не трябваше да ти казвам, че си лягам с галошките с които ходя при кравите, ама вече си знам Rolling Eyes  Rolling Eyes  Rolling Eyes

# 24
  • Враца
  • Мнения: 5 199
Цитат на: Мама от Финландия




А пък да ви кажа аз на какво съм мнение... Смятам, че спалнята ни е място само за членовете на семейството ми. Много мразя когато свеки или някой си там еди кого си друг се намърдат право там... То си е свето място туй нашо легло...

не знаех, че във финландия си лягате по трима със свеки Rolling Eyes  Rolling Eyes  Rolling Eyes  Laughing

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 728
Те нашите комари само с крак може да се убият! Имах една съквартирантка дето ги биеше с кубинката си! Та това имах предвид! Пък ти що не даваш на свеки да се настанява във вашата спалня-тя като си няма своя!

# 26
  • Враца
  • Мнения: 5 199
за комарите, някой беше казал, че край Дунав комарите атакуват по следната схема:4 повдигат чаршафа/одеалото, а последния се вмъква да пие

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 728
Не бе Ева,петия отнася храната вкъщи!

# 28
Да ви кажа честно смях се от сърце на всичко което сте писали.Много е забавно ,настина.Горките мъже.....
  Та по въпроса защо да се вдигат краката:Когато мъжът свърши голяма част от спермата му излиза на вън,защото във влагалището няма място за всичката.Ако матката на жената е по навътре,/това не е заболяване а физиология/се вдигат краката,за да "помогнем" на сперматозоидите да стигнат до шийката на матката.От там нататък,те си знаят работата.
  Ака матката е обърната:Позата на зачеването е желателно де е из от зад или както я наричат с извинение задна прашка.Така се запазва анатомичната особеност.Ако можете да си го представите е като огледален образ.При тази поза "помагаме на сперматозоидите да не се "загубят" във влагалището.Целта на тези методи е да се помогне за постигане на крайната цел.Те са 100%сигурни,но само при усровие,че сте във фертилен период и нямате други пречки.
              Успех.И да не забравите да се похвалите..........

# 29
  • Враца
  • Мнения: 5 199
благодаря ти Стефи, толкова беше изчерпателна. май и аз ще взема да практикувам смешната поза след това

# 30
  • Мнения: 233
Та за "задната прашка" - внимавайте, защото при тази поза, или поне при мен, се получава допълнително вкарване на въздух и после излизат странни звуци Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing не се стряскайте!!! и моята матка е обърната, но на мен ми действа по-добре вдигането на краката. То е полезно и за отпочиването им и за разширените вени! Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing

# 31
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Това за странните звуци е малко срамно, но вярно  Laughing  Embarassed  Laughing  Embarassed  Laughing  Embarassed
Аз краката не съм вдигала, нито съм лежала по корем, но ако не подръгне още месец-два и на челна стойка ще седя, ако трябва!  Twisted Evil

# 32
  • София
  • Мнения: 6 477
Ей, наистине ме разсмяхте! Много сте готини....ама аз ей сега разбрах как било станало нашето бебе! То малко понеже ни изненада...Ама аз веднъж да се пльосна по корем след бебеправене и то....бебе! Laughing
Това за краката на стената - наистина е смешно....аз се оправдавах, че ме болели краката ха ха ха....потеже знаех, че ще бъда будалкана ако кажа истинската причина...ама ей на - то лежането по корем било истината!
А за спортистите-сперматозоиди - ама то най-бързия печели, но другите помагат - без тяхна помощ горкия бързак не може да се намърда при изгората си, понеже тя се е увила в какви ли не обвивки!
Хайде весели празници, продължавайте с веселието - май така се случват бебетата - покрай смехове и закачки! Wink

# 33
  • Мнения: 3 634
Цитат на: wa_wa
Цитат на: Мама от Финландия




А пък да ви кажа аз на какво съм мнение... Смятам, че спалнята ни е място само за членовете на семейството ми. Много мразя когато свеки или някой си там еди кого си друг се намърдат право там... То си е свето място туй нашо легло...

не знаех, че във финландия си лягате по трима със свеки Rolling Eyes  Rolling Eyes  Rolling Eyes  Laughing


Бе не бе... тя да смее само да ми докосне чаршафите и ще види как е да се лети от 6ия етаж... дано само не й пораснат крила... Имах в предвид, че като (АКО) ни дойде на гости (което трае само по 30 мин... а те живеят на 400 км от нас) и право там влиза и почва да разглежда кое как е, какви пердета имам... коментира всичко... много зорко око има... Та нема тя (пък и всички останали) работа в мойта спалня... е там в тоалетната да ходи да седи на клекалото и да ни гледа сините стени...

# 34
  • Мнения: 3 634
Цитат на: wa_wa
за комарите, някой беше казал, че край Дунав комарите атакуват по следната схема:4 повдигат чаршафа/одеалото, а последния се вмъква да пие



ХАХАХАХАХАХА... Обявявам това за виц на деня!

# 35
  • Мнения: 233
и сега като е толкова късно да ви се оплача, че ни дойде най-накрая кухнята само дето е сбъркана от всякъде! Imp  Imp  Imp  Imp  Imp  Imp  Imp  Imp  Imp  Imp  Imp

# 36
  • Мнения: 3 634
Цитат на: novalexa
и сега като е толкова късно да ви се оплача, че ни дойде най-накрая кухнята само дето е сбъркана от всякъде! Imp  Imp  Imp  Imp  Imp  Imp  Imp  Imp  Imp  Imp  Imp


Каква кухня?

# 37
  • Враца
  • Мнения: 5 199
Morgana, радвам се за откритието ти.
Мама, радвай се, че е на 400 км.
novalexa май често се случва това с обзавеждането

# 38
  • Мнения: 3 634
wa_wa, има си и хубавите страни и лошите от 400те километра...

Хубаво е, че не е наоколо да ни се меси в живота с простите си наблюдения и съвети...
Но пък е лошо, че е толкова далече от внучето си... Не че много й пука за него де... Нея повече я вълнуват другите й внуци... а за сверър ми да не говорим...

Общи условия

Активация на акаунт