Като пийнете едно....две

  • 2 094
  • 54
  •   1
Отговори
# 15
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Ето ме, тази вечер. Трудно гледам. По женски. На една бира, 330 вино плюс още 330. Щастлива съм и съм преизпълнена с любов към милото, а как ми се прави секс  Crazy

# 16
  • Мнения: 1 353
Май всички ни избива на лИбоФ и на секс.Поне секса повече ли ви харесва в замаяно състояние или в трезво........

# 17
  • Мнения: 857
Мен ме избива на смях и на любов. А секса в момента на пиянството ми харесва повече,защото тогава падат всички задружки:)

# 18
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Ми като съм пияна, се чувствам като в лодка. Последният път имах чувството, че ще повърна върху милото, ужасТ!

Ама си лягам, лека нощ мили дами и хубави сънища!

# 19
# 20
  • Мнения: 3 423
И квоу, кога е следващата форумска запивка?

Като почна да говоря за Предренесанс в България,
трябва да ми спрете пиенето. Иначе не залитам.

Последна редакция: чт, 14 юни 2007, 23:59 от Liska

# 21
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
Аз както забременях и спрях да пия повече от чаша бира съм се сбъркала - малко бира и отивам да спя  Rolling Eyes
А преди ме избиваше на танци и любов...

# 22
  • Мнения: 1 353
Ееееее ама това много грозно бе.Никой не говори за такова пиянство-то това направо е одрязване баси.Говорим си за съвсем различни много по готини неща, а не за напиване и припадане като тая мацка дето си я пуснал-гадна работа......

# 23
На мен ми пада пердето и започвам да казвам това което ми е на устата smile3511
 иначе на трезво много неща си премълчавам и едва ли не се оставям да ме тъпчат...
мамка му и харайтер гаден

# 24
  • Мнения: 3 569
Аз обикновено си казвам - "Де*а мама му! Не може ли да се чувствам така постоянно - без да се налага да пия.

# 25
  • Мнения: 1 629
Мога да споря с Лиска за българския Предренесанс или да пея фалшиво или да потупвам някого съчувствено по рамото. Последното ми иде отръки, но и за Предренесанса имам какво да кажа, Софийската книжовна школа и католическата общност са оставили материал, а ако никой дружелюбно не ми е иззел чашата, мога и до богомилите да стигна  ooooh! Сега съм само на половин бира и млъквам тактично.

# 26
  • Мнения: 3 423
Мю, спирам да кърмя, давам детето на
адашката ти и си правим тематичен запой.

# 27
  • Мнения: 677
Като пийна едно....две и се чувствам прекрасно!
Сега съм на повече, много ясно!

# 28
  • Мнения: 7 186
Позитивно ми се отразява. Не ми се философства особено като съм на градус, става ми едно такова палаво Whistling Други работи ми се въртят в главата...

П.П. Като стана дума, Белла, хубав аватар Twisted Evil

# 29
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Като пийнех една две водки, напр., ме "избиваше" на любов, но сега, може и от ЕГН-то да е, като пийна нещо "твърдо", ми пада кръвното ooooh! и ме "избива" на друго Tired
 

Общи условия

Активация на акаунт