Лятото дойде и АПРИЛЧЕТО вече тръгва на море!!!

  • 10 468
  • 155
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 6 249
МАРТЕНСКИ АПРИЛКИ smile3501 Незабравка - 17.03. - Валентин - 3,960/50 - 35 дни преди термина - Пловдив
Nova - 23.03. - Георги - София
VessiD - 29.03. - Теодора - 3,400/49 - 12 дни преди термина - София
ani_dani - 31.03. - Аделина - 2,950/48 - 22 дни преди термина -
mama_monik - 31.03. - Габриела - 3,630/51 - Пловдив


МАЙКИ АПРИЛКИ newsm44
alegra - 01.04. - Александра - 3,650/51 - София
Ani111 (предпечат и дизайн) - 01.04. - Маргарита - 2,800/48 - 7 дни преди термина - София ("Люлин") снимки
4Baby - 01.04. - Викториа - 3,300/50 - 1 ден преди термина - BG (Русе)/Spain - снимки
dupi - 01.04. - Александра - 2,960/53 - София ("Дружба 2") - снимки
jujka (вет. лекар)- 01.04. - Лазар - 4,050/53 - 2 дни след термина - София
MIAOW - 01.04. - Николай - 2,900/47 - седем дни преди термина - София
peti (консултант) - 01.04. - Габриела - 3,600/51 - 1 ден преди термина - Габрово - снимки
Звездица - 02.04. - Дарина - 3,300/49 - 15 дни преди термина - София ("Св. Троица")
DesiAndrea - 02.04. - Андреа - 3,100/52 - 10 дни преди термина - София
Rai_uno - 02.04. - Калоян - 3,800/50
мама Яки - 02.04. - Александра - 3,200/50 - София
feicheto - 03.04. - Румен - 3,035/48 - 10 дни преди термина - BG (Бургас)/Canada
kremena_85 - 04.04. - Мария-Магдалена - 3.950/55
emi_jamie - 05.04. - Лилия - 3,850/54 - София - снимки
Валета - 06.04. - Валентин - 3,900/53 -  - точно на термина - Русе
ljuboznatelna - 07.04. - Евгени - 3,250/5114 дни преди термина - Пловдив
pipince (специалист маркетинг и търговия) - 07.04. - Максим - 3,850/51 - 5 дни след термина - София
mariika (Мария) - 07.04. - Анна - 3,400/50 - 4 дни след термина
Ninka74 - 07.04. - Илиян - 3,800/52
Slavi (програмист) - 09.04. - Зора - 3,000/49 - 24 дни преди термина - София ("Люлин") - снимки
nadezhda - 09.04. - Ева - 2,500/47 - София
Кала (Калина) - 09.04. - Анелия - 3,400/50 - точно на термина - София ("Обеля") - снимки
shoshi - 09.04. - Мартина - 3,100/52 - 8 дни преди термина - Молдова
Найка (Татяна) - 11.04. - Наталия - 3,100/48 - 10 дни преди термина  - Пловдив
wel (куриерски услуги) - 11.04. - Ивелина - 3,450/51 - 14 дни преди термина - София
mmagy (биотехнолог) - 11.04. - Михаела - 2,300/48 - 13 дни преди термина - Бургас
nadejdica (Надежда) (социален педагог) - 12.04. - Александра - 3,150/51 - 20 дни преди термина - Бургас
milka_mihaela (Милка) - 12.04. - Михаела- 3,100/51-София ("Надежда")
Валентина (Фирма за промоции и спец.събития-обслужване клиенти) - 14.04. - Биляна - 3,800/50 - 6 дни след термина - София ("Суха река")
Demetra - 14.04. - Борис - 4,180/50 (роден във вода)- Риека, Хърватска
ЕM4O (Павлета) - 14.04. - Емануил - 3,850/51 - 4 дни преди термина - Добрич - снимки
Dona - 15.04. - Кирил - 4,400/56 - София
Вилиан - 15.04. - Виктор - 3,750/54 - Стара Загора
Илиана- 15.04. - Асен - 3,000/50 - Стара Загора
Dori (научен сътрудник) - 16.04. - Алекс - 3,350/51 - 19 дни преди термина - София ("Суха река")
hernandez1-16.04. - Мартин - 3,000/50 - 2 дни след термина - София ("Гео Милев")
Maria Yo (инженер топлотехник) - 17.04. - Моника - 3,650/52 - 4 дни преди термина - София ("Люлин")
pipi74 - 17.04. - Тея - 3,400/50 - 9 дни преди термина - снимки
Ваня (секретар) - 17.04. - Емануил - 4,050/51 - 5 дни след термина - София ("Х. Димитър") - снимки
ina-e (художник - дизайнер) - 17.04. - Каролина - 3,400/50 - 11 дни след термина
MA6INKA (търговски консултант в мебелното производство) - 17.04. - Мирела - 3,050/49 - точно на термина -
eliss (проектиране на ел. инсталации) - 18.04. - Женя - 3,550/51 - точно на термина - Бургас -
bg_paint (Жана) - 20.04. - Михаела - 2,050/45 - 15 дни преди термина - София -
eli_nikol - 20.04. - Виктор - 3,950/52 - Варна -
marianna - 20.04. - Йоана - 2,890/51 - 5 дни преди термина - Ямбол -
Vesi - 20.04. - Мартин - 3,350/50 - 3 дни след термина - София
bubence - 20.04. - Андреа - 3,750/52 - 1 ден след термина - София ("Зона Б19")
Мария х. - 20.04. - Калоян - 16 дни преди термина - Варна
arma - 21.04. - Кирил -
katence - 21.04. - Константин - 3,415/53 - 3 дни след термина - София ("Левски Г")
vess74 - 21.04. - Борис - 2,750/50 - София ("Зона Б 5")
maria d - 21.04. - Асен - 3,000/51 Мила - 2,550/48 28 дни преди термина - София снимки
Mimka 2 (Мариана) - 22.04. Ивайла - 3,550/50 - 5 дни след термина
Mama Desislava - 22.04. - Александър - 3,235/52 - Монреал, Канада
mamanageri (Веселина) - 22.04. Гергана - 3,950/52 - София ("Младост") - снимки
Emilie - 22.04. - Виктор - 3,350/49 - София ("Дружба 2")
alexs (треньор по художествена гимнастика) - 22.04 - Александър - 3,220/50 20 дни преди термина - Варна
мама Рали - 22.04. - Свилена - 3,300/48 - 7 дни преди термина
Naneto - 24.04. - Мартин - 2,950/48 - София
Fairy (София) - 24.04. - Михаела - 3,100/49 - 9 дни преди термина - Перник
svetlateddy (Светла) - 24.04  Теодора - 2,320/43 - 38 дни преди термина - София ("Люлин")
DEZIRELA - 24.04. - Александър - 3,300/52 - 6 дни след термина -
Живка - 25.04. - Валентина-Стефани -
Bugi - 25.04. - София - 1,800/43 месец и половина преди термина - София
mspp (Мария) (кредитен експерт) - 25.04. - Велин - 2,630/49 - 3 седмици преди термина - София (кв."Суха река")
Valka - 27.04. - Благовест -
didi75 - 27.04. - Йордан - 2,650/45 - Велико Търново - 1 месец и 1 ден преди термина
petya_nic - 27.04. - Савина - 3,100/47 - Пловдив
maryia - 27.04. - Александър - 3,570/52 - един ден след термина - Варна
zdravi4 - 29.04. - Пресиан - 3,300/50 - Варна - 4 дни след термина
Габи (начален учител 74 СОУ) - 29.04 - Ина и Елия - 3 седмици преди термина
ruth - 30.04. - Вероника - 2,900/49 - София - 1 ден преди термина
Kate123 - 30.04. - Патрициа - 3,360/51 - Англия - 2 дни преди термина

35  & 45     
ОБЩО  пораснали бебока

Най-финна мадамаFlowers Rose – бебе София (2,050 кг.) на мама Bugi
Най-голям юнак  Hands Thumbsup – бебе Кирил (4,400 кг.) на мама Dona
Най-късичък newsm32 - бебе София (43 см.) на мама Bugi и бебе Теодора (43 см.) на мама svetlateddy
Най-дългичък  Hands Clap - бебе Кирил на мама Dona (56 см.)
Най-точно бебе newsm01 1stroller – бебе Анелия на мама Кала на 09.04.2005, бебе Мирела на мама MA6INKA на 17.07.2005, бебе Женя на мама eliss на 18.04.2005 и бебе Благовест на мама Valka на 27.04.2005
Най-нетърпеливо бебе running - бебе София на мама Bugi - 45 дни преди термина
Най-мързеливо бебе smile3524 - бебе Савина на мама petya_nic - 7 дни след термина

Първо-априлски бебета и най-големи майтапчии tongue (родени в деня на шегата) - Александра (dupi), Александра (alegra), Викториа (Baby@), Маргарита (Ani111), Лазар (jujka), Николай (MIAOW), Габриела (Peti)

Най-продуктивна дата Two Hearts – 01.04. - 7 бебока

Най-предпочитани имена
за момичета babydust7 - Александра (alegra, dupi, nadejdica и мама Яки), Михаела (bg-paint и Fairy) и Габриела (mama_monik и Peti);
за момчета smile3540 - Виктор (eli_nikol, Emilie и Вилиан), Емануил (Vanya K. и ЕМ4О), Мартин (Vesi и Naneto), Александър (alexs, Mаmа Desislava, maryia, DEZIRELA)

Бебета родени с еднакви мерки
- 2,950/48 - бебе Аделина (ani_dani), бебе Мартин (Naneto)
- 3,400/50 - бебе Анна (mariika), бебе Анелия (Кала), бебе Тея (pipi74)
- 3,800/50 - бебе Калоян (Rai_uno) и бебе Биляна (Валентина)

БЛИЗНАЧЕТАТА в нашата групичка  newsm04 - Асен и Мила на мама maria d

Зодиакални близнаци - бебета Александър и Александър на мами alexs и Mаmа Desislava - родени на 22.04.

МАЙКИ АПРИЛКИ - СНИМКИ  photo - потребителско име aprilki; парола aprilki

Старите ни темички:
С мартенички бели и червени, АПРИЛЧЕТАТА да са здрави и засмени
Навън зимен вятър вече вее, а АПРИЛЧЕТО все така расте и хубавее!
От близо и далече Априлчето се връща вече.
АПРИЛското човече бързо расте и вече не е бебе, а малко сладко дете
АПРИЛчето вече тръгва на море - лек път и дано само слънчице пече!
AПРИЛският отбор юнаци и юначки измисля все нови и нови закачки!
Лято идва вече и АПРИЛското дете, тича на море!
АПРИЛчета лудуват и още много рождени дни празнуват!
Рожденици са нашите деца - АПРИЛски слънчица!
Пролетна усмивка АПРИЛчето дарява, деня на мама с щастие огрява!
Пролетното слънце вече грее,а АПРИЛчето расте и хубавее!
АПРИЛчето с усмивки сладки ни дарява и празника на мама с щастие огрява!
АПРИЛчета засмени, закичили са мартенички бели и червени!
АПРИЛЧЕТО сладко солетки гризка и самичко да ходи и тича иска
Виж! АПРИЛското човече голямо станало е вече!
Към АПРИЛ се приближавам, на годинка аз ще ставам!
Ходещи крачета вече има в АПРИЛската дружина!
AПРИЛчета се номинират и за призовете претендират!
AПРИЛското дете се смее от сърце.На 9 месеца човече, а първи крачки прави вече!
Я! Една снежинка бяла на АПРИЛското носленце се стопява.
Тихо се сипе снежеца навън, сънуват АПРИЛчета приказен сън
Героите след празници са уморени,но АПРИЛските бебоци са си все засмени!
Нашите АПРИЛски палавници чакат своите Коледни подаръци!
Пролет беше през АПРИЛ, Дядо Коледа дали пък не е подранил?
АПРИЛ отдавна мина, на вратата чука Баба Зима
АПРИЛчетата наши подивяха - снежинки първи те видяха!
Кой със зъбки, кой без зъбки, АПРИЛчетата ни растат кат' гъбки
Коледно парти 2005  People Santa
АПРИЛКИ горди бебетата сбират - парти Коледно организират!
АПРИЛ остана тъй далече, Коледата наближава вече!
Априлчетата наши сладки, вече слагат зимни шапки!
Лятото съвсем отмина, АПРИЛЧЕТАТА стават на половин година VIII
Виж АПРИЛчетата сладки още "ходят" по чорапки - VII
Мъничета АПРИЛЧЕТА - мамини сладурчета VI
Мъничета АПРИЛЧЕТА се смеят и обичат V
Мъничета АПРИЛЧЕТА се смеят и обичат IV
Майки-априлки III
Майки-априлки ІІ
Майки-априлки
Мами през Април ІV
мами през април 2005 III
мами през април 2005 II
мами през април 2005

АПРИЛЧЕТА ПРАЗНУВАТ ПЪРВАТА ГОДИНКА
Снимки РД- Слави
Снимки РД - Слави 2
Снимки РД - ВесиД
Снимки РД - Дона
Снимки РД - Дамаянти
Снимки РД - Бъжева
Снимки РД - Дори
Снимки РД - Мими Велин
Снимки РД - Уел
Снимки РД - Звездица
Снимки РД - Веси
Снимки РД - Сейф Хевън


  ruporuuШаМпИоНсКа ЛиГа
Последна беззъба усмивка - Йоана на marianna
Последен предал крепостта на пълзящите бебоци - Кирил на Dona

Последна редакция: сб, 22 сеп 2007, 07:04 от Ваня

# 1
  • София
  • Мнения: 6 249
Пуснах набързо нова тама, че видях, че старата е вече заключена. По-късно като имам време ще добавя някоя по-морска картинка. Simple Smile Хайде, пишете и не се скатавайте! Wink

# 2
  • София
  • Мнения: 676
    Ваня, поздрави за темичката
   emi_jamie, честита кандидат-сестричка на Лили . Безаварийно бременеене  preggo

  Алексчо се гледат с баба си в дните, в които съм на работа. Правят си разходки без количката и я слушал. Като излезне с мен и търчи, все едно съм го вързала преди това  Mr. Green. Имахме малко неприятна случка тази неделя. Водихме го да му вадят кърлежче  Cry. Таткото го видя, докато го миехме и добре, че го позна. Оказа се, че е малък и трябваше да го намажат, за да се опияни. Всичко мина нормално  Praynig.

  Подготвяте ли се за лятната почивка  Thinking

  Целувки на всички ви и да сте по-активни

# 3
  • Мнения: 371
Здравейте!
Честита ни темичка.
Благодаря на Ваня за активността,защото напоследък вече незнам има ли нужда от тема тъй като всички изчезнаха с изключение на най-сериозните.
Дори,добре че всичко е минало и ви е вече зад гърба.
Аз бях на един курс в Пампорово и Мона се гледаха със свекърва ми.Много е слушало детенцето ми,а днес толкова много ми се радва като се прибрах.Ей,вече са си големи дечица.
Дори,готвим се за почивка,защото първата ще е от 15.07 до края на юли и най-верочтно на планина.После ще заведа Монето на море заедно с мойта майка на Бургас.Надявам се пак да се видим с Надето и с всички,които между 1.08-20.08 минават през Бургас,
Целувки на всички и доскоро

# 4
здравейте мами!много одавна не сме се включвали и нещо поизостанах.миши ходи усърдно на ясла,а аз се наложи да почна работа и ми е малко трудно ,защото ми се разминава работното време с това на яслата,ама смогваме някак си .иначе сме добре малко ми е мъчно за малката защото не я виждам много ,но няма какво да правя.на море тази додина май няма да ходиме и ми е малко криво.ще гледам да се влючваме по честичко в новата темичка и много целувки на всички  bouquet

# 5
  • София
  • Мнения: 2 019
Здравейте!
Май ние ще сме първи на морето тази година. Днес се върнахме от Рим и след 2-3 дни заминаваме за морето.
Дори, хубаво ме подсети да взема нещо против кърлежи и комари. Радвам се, че леко сте се разминали.
Ваня, хайде пускай снимки!
Аз ако имам време ще пусна моите, ако не, като се върнем от морето всички на куп. Grinning

# 6
  • София
  • Мнения: 676
MariaYo, радвам се, че двете с Мони ще се справили със задачките  Wink. Добра комбинация ще измислили за летния релакс  
 Milka-mihaela, браво за яслата, а на теб късмет с работата  Peace.
 shoshi, вие пак скитате, което е супер  Hug. Ще чакаме снимките, като намериш време да ни сместиш в програмата  Laughing. Весело прекарване на моренцето  

  Ние планираме през август да се разходим до моренцето  Party.

# 7
  • София
  • Мнения: 2 019
Успях да кача малко снимки. На който му е интересно да разглежда. Wink
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=145055&photo=1
Много се разбъркаха, но нямам време да ги пдредя, нито да ги надпиша, съжалявам.

# 8
  • Мнения: 489
 Здравейте! Радвам се, че най- после си имаме нова темичка, която да е актуална:) Вече трети ден се чудех, защо никой не пише, а тя старата вече била заключена. Е да ни е честита,  newsm10дойде времето на отпуските и моренцето... В тези жеги дето се очертават, май само там има спасение.  grinning039  Ние ще ходим чак през август, а есента ще водим малкия на Сандански, живот и здраве, че с тия сополки, край няма, мако да ни духне вятъра и хайде пак... Даже ще го водим и на специалист, тъй като може да се окаже някаква алергия. Сега пак сме в къщи и пак се гледаме, надявам се бързо да му мине, че днес направо ме "подлуди". Не се спря дори за секунда, само обикаля, тича насам натам, катери се, абе няма спокойствие, а тъкмо беше посвикнал с яслата. Аз пък бях поотвикнала, да тичам. Но малко "фитнес" от време на време ми е от полза- да не губя тренинг.
shoshi, страхотни са снимките от Рим, дано също толкова хубаво да сте си прекарали. Изглежда сте били и без децата, тъкмо малко да отпочинеш и ти:) Нещо като на меден месец.
Весело изкарване и на морето, като се върнеш искаме още снимки. smile3509
Аз досега никога не съм го оставяла, за повече от няколко часа, но все ще има първи път. При това бабите ги слуша повече. Напоследък така го тресе този детски пубертет, че не зная как да го укротявам на моменти. Shocked Дайте идеи, как се справяте с положението. И при вас ли е така?

# 9
  • София
  • Мнения: 2 014
Здравейте,
И аз се чудех защо старата тема няма нови публикации, а то имало нова.

И ние се подготвяме за почивката на море, но при нас усещането е по-различно, защото повечето знаят че си имаме дядо в Созопол FlutterТ.е елемента на трепетно очакване и наслада от морето не е толкова голям, повече е от това, че ще се срещнем с дядо.

Имам 2 проблема за решаване:
1. Лили се държи ужасно с майка ми. Не знам вече как да постъпвам, говоря и какво да си мисля.
Само като я види баб си почва да ми се хваща по краката и да реве все едно е видяла чудовище.
А смея да твърдя, че майка ми е бабата, която дава всичко за внучката си. Буквално всичко дава за нея...Тя е и основната фигура - мой заместник, ако се налга гледане за по-дълго време. Просто не мога да разбера тази ситуация и ми е много притеснено и на моменти чак неудобно.

2.Друго, което вече мен ме изкарва от равновесие, е че Лили от някъде април месец не дава да и се слагат нови дрехи, обувки и т.н. всякакви нови аксесоари. За мерене на дрехи и обувки в магазин и дума не може да става.
Всяко обличане на нова дреха е съпроводено със страхотно реване, тръшкане, въргаляне, опъване на дрехата почти до скъсване, за да я съблече Shocked И това е момиченце, дето един ден сигурно ще ми вади душата за разни парцалки.

Бързаме за разходката и толкова от мен!
лек ден на всички желая!

# 10
  • София
  • Мнения: 6 249
Еми, само да спомена, че и при Емко забелязваме нещо подобно като му купим нови обувки/сандали – обува ги и са му много интересни докато сме в магазина и след това все си иска старите. Но предполагам това е защото все пак новата обувка не е така удобна като носената и затова си иска старите. Приятна почивка. Sunglasses

При мен новото е, че вече съм на половин ден на работа, от днес ще съм само следобед докато изляза в болничен, та ще мога да си поспивам. Party

# 11
  • Мнения: 371
Здравейте!
При нас има тръшкания на ново.Нямаше ме една седмица.Свекървата я гледаше,а тя се справя по-добре с нея.Ей,това ме дразни вече на моменти-нали аз съм и майка защо мен ще прави на луда.Сега не мога да заспя,защото повърна на фонтан тая вечер и после още 2ч и половина докато заспи.Лошото е че в жегите трудно минава без следобеден сън-изнервя се детето.Бебешкият пубертет май здраво ни е задрусал пак.Ох,тамън бях поовладяла положението и айде пак.Сега е по-трудно,защото е решена на всичко,за да се наложи.Айде да ходя да се къпя,че утре съм и на работа.
Целувки

# 12
  • София
  • Мнения: 676
shoshi, поздравление за ведрите снимки   bouquet. Винаги да имате възможности за релакс извън БГ  Peace.
Dezirela, хубаво ще съчетаете море-балкан, а и посещението при алерголог е добро  Hug.
emi_jamie, при нас проблема с новите обувки е същия. Последния път, спеше, докато купувахме сандалки, но и по-бързо свикна с тях  Praynig. Иначе сам ходи да си взима дрешки и има случаи, в които няколко пъти се преоблича  Mr. Green.
С бабите и дядовците нямаме проблем. Явно Лили е доста привързана към теб и затова така да реагира към майка ти  newsm78. Пробвайте, да и носи бонбонки (нещо, което Лили харесва), да ходят заедно на разходка  или я разпитай защо така прави  Thinking
Весело прекарване при дядо в Созопол  Party.
Ваня, приятна почивка и работа  Laughing.
MariaYo, нещо не разбра,защо не я слагащ да спинка следобяд или бабата не иска Thinking. Стискам палци скоро да цари разбирателство помежду ви  Praynig.

# 13
  • Мнения: 264
Ох, Андреа пък умира за всичко ново. Голяма е кипра. Способна е да се разреве, за да иска определена рокля или сандалки. Особено новите Simple Smile Голям смях!
Ние май ще се разминем с морето, защото ми предстои операция другият месец и изобщо не мога да планувам нищо. Не мога да знам как ще се възстановя и как ще се чувствам. Sad
Целувки на всички и приятно изкарване! Да поплувате и заради мен!

# 14
  • Кюстендил
  • Мнения: 104
Здравейте и от нас!Нямам никакво време за писане с  малката,прави ме луда #Crazy

 Мими е добре,но нещо напоследък не иска да ходи на ясла newsm78 За нови дрехи и аксесоари си умира,даже вече не ми се ходи с нея на пазар
 Избиха и долните 2 кътника и си има 20 зъба Peace Станала е много палава и хич не ме слуша smile3514,ама и баща и яко я глези и  #2gunfire
 Весело изкарване на почиващите и да се топнете и за нас в моренцето,че на мен не ми се тръгва с тия 2 деца,а таткото дава зор,та ще види ме
 Леко и безпроблемно бременеене на бременните,а тези с по 1 дете да се замислят за второ Hug
 

Общи условия

Активация на акаунт