Лятото дойде и АПРИЛЧЕТО вече тръгва на море!!!

  • 10 473
  • 155
  •   1
Отговори
# 150
  • София
  • Мнения: 676
  Ваня, радвам се, че всичко е нормално и бързо раждане  Peace.

  Кала, честита 1-ва годинка на Поли . Да бъде здрава, с безгрижно и изпълнено с обич, приятели детство!
 Голяма забава ви е било  Party.

# 151
  • София
  • Мнения: 6 253
Дайте да измислим ново заглавие, че лятото свърши вече. Wink

# 152
  • София
  • Мнения: 2 019
В момента нищо не мога да измисля Thinking
Ваня, аз пък чакам скоро да се похвалиш с момиче.  Grinning
Кала, направо не можах в първия миг да ги различа двете кукли, наистина много си приличат. Да са ти живи и здрави и двете!  bouquet
Еми, тикога трябва да родиш? Защо се шашкате, нали знаете вече какво е?
Мартина ходи с удоволствие в школата, но не пропуска всяка сутрин да си поплаче, като я оставя. После когато я взимам е весела и доволна и като я питам - Ще ходиш ли утре пак?  казва - Ще ходя - А ще плачеш ли? - Ще плача. С Нели нещо не можем да се засечем, а все не ми остава време да й се обадя в нормален час. Не знам Дари дали е свикнала.
Ние се преместихме в друго жилище и още не мога да си подредя къщата. Не знам, аз ли съм не организирана, но все не ми достига време.
Дезирела, гледам, че четеш и с теб не можахме да се видим Confused

# 153
  • Мнения: 489
 Здаравейте, Априлки!!! Да се похваля, вече съм работник, издържах, цели 3 дниSimple Smile Изгубила  съм трудови навици и трябва да влизам в час... Освен това в новата работа има много нови неща за научаване, но постепенно ще свикна. Само малкия да е жив и здрав, че мама и тате да могат спокойно да работят.
 Иначе и аз съм за Нова темичка, но не ми идва никаква идея- нека някой с идеи да се включи...
Ваня,  стискам палци скоро и по- най лекия начин да се появи бебето...
emi_jamie , същото пожелавам и на теб. Peace

Последна редакция: сб, 22 сеп 2007, 15:20 от DEZIRELA

# 154
  • София
  • Мнения: 6 253
Ваня, аз пък чакам скоро да се похвалиш с момиче.  Grinning
Ами ха, дано! Simple Smile Въпреки че докторът вече няколко пъти е убеден, че е момче (а и аз съм се настроила вече), но Иво каза, че до последно ще таи надежда. Laughing

Шоши, каква е тази школа, нещо като детска ясла ли? newsm78

DEZIRELA, успех и най-вече да е здравичък (че знам колко е гадно детето ти болно, пък ти не можеш да вземеш болничен Confused)

Виждате по кое време ви пиша  Whistling, ставах в 3ч. за вече редовното посещение до 00, въртях се 2 ч. в леглото и накрая станах. Че и нещо огладнявам, май ще изпържа мекиците рано-рано. Crazy

# 155
  • София
  • Мнения: 6 253
Който не може да спи, поне да свърши нещо полезно. Wink

Хаааайде на новата ни (и малко обновена) тема - Есен на вратата чука, АПРИЛския отбор навънка все тъй щъка
Нещо втората част на заглавието не ми се нрави много, тъй че чакам предложения! Hug

Общи условия

Активация на акаунт