А как разбра баща ви...

  • 2 903
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Бяха на вилата, информирах ги по телефона, че ще отидем с гаджето при тях, запознаха се, нашите си заминаха за София по живо по здраво, а ние останахме. После майка ми разказваше, че по пътя баща ми бил доста развълнуван, макар че аз тогава не съм подозирала, че ще оженя за този мъж, но баща ми може би подсъзнателно го е усетил.

Общо взето нашите са познавали всичките ми гаджета, винаги съм намирала удобен начин или повод да ги запозная, като най-лесно ми е било да викна гаджето да ме вземе от нас, и запознанството - готово. Убедена съм, че така нашите са били по-спокойни за мен, защото почнеш ли да се криеш, става подозрително.

# 16
  • Мнения: 251
Споделям всичко с баща ми. Още преди да ги запозная, редовно му разказвах за приятеля си.
Запознах ги в самото начало на връзката. Беше любов от пръв поглед - между баща ми и съпруга ми! Shocked Joy
И с други момчета го бях запознавала, но той се държеше доста резервирано с тях. Не ги харесваше твърде.
Със съпруга ми нещата се подредиха, без да имам каквато и да е заслуга.
Сега се коалират срещу мен, но...какво да се прави! Радвам се, че се обичат и уважават! Peace

 Laughing Това все едно аз съм го писала  Peace
И двамата ми родители го харесаха от пръв поглед!
И до сега се разбират чудесно, което много ме радва  Laughing

# 17
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Ами моя знае6е от самото на4ало за връзката ми, но въпреки това като мъжът ми дойде на гости в България и аз излязох с него на квартира, ба6та ми се държа много резервирано и така не се и запознаха. Виждали са се само с майка ми. След това, аз уведомих, 4е заминавам при него в Норвегия, а месец по- късно има се обадих от там и им казах, 4е след седмица встъпваме в брак. И двамата бяха 6окирани, ба6та ми бе6е сърдит известно време. За този период ми е много гадно, гадно постъпих с на6ите, но така бяхме ре6или  Rolling Eyes.
Сега ба6та ми най- много от вси4ки се радва за бъде6тото вну4е, о6те не е виждал зетя, но и това 6те стане. Подкрепя и приема новият ми живот напълно, за6тото, така казва той, вижда колко съм 6тастлива.  Wink

# 18
  • Мнения: 3 334
ама майка ми се беше  погрижила да му каже Wink

# 19
  • София
  • Мнения: 2 734
Когато заведох съпруга си,тогава все още само мое гадже,да се запознае с нашите в Габрово,баща ми...ни сложи да спим вечерта в отделни стаи Embarassed JoyОттогава насам мъжът ми е сигурен,че баща ми не го харесва.А на мен ми е много трудно да обясня,че той просто си е такъв-консерва.Сега ми е много смешно,обаче тогава умрях от срам и много се ядосвах!

# 20
  • Мнения: 6 992
Натресох го на рождения си ден, познавахме се от 10 дена Laughing Баща ми го хареса.
После нищо не съм съобщавала.

# 21
  • София
  • Мнения: 7 097
Баща ми живееше в чужбина, когато имах първата си сериозна връзка /а и при следващите ми такива/, но не помня как точно му съобщих. Може и да не съм му казала аз, а майка ми. Никога не съм се притеснявала как ще реагира и какво точно си мисли.

# 22
  • Мнения: 1 371
Баща ми е най-добрия татко в света (за мен, де). Страхотен е. Никога не ми е казал нищо въпреки, познавал е всичките ми гаджета и страшно много се зарадва, когато му съобщих, че съм бременна. Колкото до секса - не съм се и замисляла той какво си мисли за нас, все пак и той е минал по този път много преди аз да се родя  Laughing

# 23
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Ами при мен не беше точно баща ми.... (дете на разведени родители съм). Дядо ми все ми повтаряше "И да го харесвам, и да не го харесвам, ако си решила, и на край света ще отидеш да си с него". Но когато се запозна с настоящия (тогава даже нямаше и намек, че ще ставаме гаджета) страшно го хареса, и за първи пък ми каза директно "Ей такъв мъж ти трябва на тебе"  Laughing Така че беше много щастлив, като му казах, че със същото това момче (мъж) сме вече гаджета  Wink

За секса - никога не съм се замисляла.... И предпочитам да не го правя  Laughing

# 24
  • Виена
  • Мнения: 725
Аз ги запознах на рожденния ми ден  Simple Smile.Точно след 1 месец откакто се запознах с мъжа ми.

# 25
  • Мнения: 3 423
Че имате връзка с мъж, сериозна... Мислели ли сте си, че си представя как спите с него иии тъй нататък Rolling Eyes
Как му съобщихте, че сте с този мъж и мислите сериозно над бъдещето си с него? И как реагира обичният ви баща Wink

Ти май се ебаваш с нас.
Тук сме възрастни хора все пак.
Повечето са дори родители.
Или гледаш филми с Роберт де Ниро?

# 26
  • Мнения: 321
 Ами...... , при нас стана, така че  заведох  гаджето си  (настоящият ми съпруг) на именния му ден,  и така се запознаха. А за секса нашите винаги са гледали да ни настанят в спалнята  Wink Laughing

# 27
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
Казах на родителите ми, че има мъж на когото много държа и искам да ги запозная.
За Бъдни Вечер и Коледа си дойдохме във Варна ( тогава живех в София ), запознах ги, превеждах на баща ми.
Харесаха го веднага, то моя мъж всички го харесват

# 28
  • Мнения: 2 353
  В света на баща ми любовта е като "Коса" и той препоръчва охотно този "филм" на всеки. Винаги когато съм била влюбена и щастлива се е радвал за мен, но все пак бяха изпили коняка, който някоя баба е скътала за сватбата, много преди да се запозная с мъжа ми.

# 29
  • Мнения: 636
Казах им на майка ми и баща ми заедно. Не знам той какво си е помислил, обаче мъж ми често ми казва "Леле, ако имаме дъщеря, ще чупя главата на някой. Като спи с нея, все едно мен ще ме е.ат" Simple Smile
Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт