Една идея: ПРЕДИ/СЕГА

  • 15 755
  • 156
  •   1
Отговори
# 30
  • Sofiа
  • Мнения: 3 241
Леле Додо много си готина пу пу пу,.
А как ти отива да си бременна - то където 2 там и 3  Wink  Направете една сестричка и ще ти мине пролетната депресия  Stuck Out Tongue

# 31
  • Мнения: 1 616
Dodo, каквото и да кажа- все ще се повторя: Възхитителна си! Grinning  Grinning  Grinning
mi6i, а ти къде се покри? Не бъди така потайна, кажи как, с какви упражнения го постигна това гладко плоско коремче! Моля те, разкрий тайната, че тези сланинки по корема и талията ме разболяват.. #Puppy dog  #Puppy dog  #Puppy dog Пък и на мен ми се ще на лято да се пусна по "кратка" блузка...Кат' Бритни Спиърс, нали разбирате... Mr. Green  Mr. Green  Mr. Green

# 32
  • Sofiа
  • Мнения: 3 241
Момичета ето и обещаните снимки на моето тяло за последните 2 години.
Не бъдете строги - има още какво да се желае Embarassed , но работя по въпроса  Wink  
http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?AlbumId=7265&UserId=448

# 33
  • до Герена
  • Мнения: 118
Valery, много си добре. Според мен си влязла абсолютно във форма. Браво!
Но руса май по ти отива. Е, това си е мое мнение Flutter

# 34
  • Мнения: 5 500
Вал, русо много ти ходи #Milti Кефи ме Heart Eyes

# 35
  • Sofiа
  • Мнения: 3 241
Ох, момичета ми то не е русо, ами са руси кичури - но наистина изглеждам руса Rolling Eyes  И сега съм на кичури, ама няма кой да ме заведе да си ги оправя  Embarassed - иначе отзад съ русолява - следващия път ще се снимам откъм дупето да се види русото  Stuck Out Tongue

# 36
  • Мнения: 2 258
Аз сигурно съм невидима Rolling Eyes Ми кажете една добра дума-ей така-за стимул  Laughing  Crossing Arms

# 37
  • Мнения: 2 258
Вал,екстра си-все едно ,че не си раждала....Още малко и нам ен ми остана:)

# 38
  • Sofiа
  • Мнения: 3 241
Цитат на: SAYONARA
Аз сигурно съм невидима Rolling Eyes Ми кажете една добра дума-ей така-за стимул  Laughing  Crossing Arms

А, ама ти пък не играеш често - снимала си се само от кръста нагоре  Stuck Out Tongue  Crossing Arms  Иначе си гадже та дрънка, пък Деничка е супер мацка  4470
Благодаря ви за милите думи - още не съм станала супер, ама ще видите вие като стана една мадама  Stuck Out Tongue

# 39
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Я Valery какъв крак извади на медения месец Grinning
много добре изглеждаш, а аз ако знаете колко съм напълняла, но иначе мога да кача снимки от Нова година . Там бях още слабичка

# 40
  • Мнения: 4 965
Сайонара, не си невидима, но при мен някои от снимките ти не се отварят, та няма как да направя разликата - да не би и другите момичета да не ги виждат всички Thinking .
Ама, момичета, моля ви издайте тайната, че аз вече не мога да се понасям. Как отслабнахте така бързо? В интерес на истината, на мен ми е трудно да се огранича в хапването на сладки неща, но искам и аз като вас.
Преди да забрменея бях 174 см. на 53-54 кг. и много се харесвах (в снимките ми ме има с едни сини панталони и с блуза на цветя и една папка в ръце). После станах слон - почти ударих 100-те кг., а сега още съм около 70 и пусто не искат да се стопят и това е.
Казвайте бързо къде е ключът от палатката, че наближава топлото време, а не ми се иска да си подменям изцяло гардероба.

# 41
  • Мнения: 2 258
Цитат на: Valery
Цитат на: SAYONARA
Аз сигурно съм невидима Rolling Eyes Ми кажете една добра дума-ей така-за стимул  Laughing  Crossing Arms

А, ама ти пък не играеш често - снимала си се само от кръста нагоре  Stuck Out Tongue  Crossing Arms  Иначе си гадже та дрънка, пък Деничка е супер мацка  4470
Благодаря ви за милите думи - още не съм станала супер, ама ще видите вие като стана една мадама  Stuck Out Tongue


После ще хвана мъж ми да ме снима-да се включа честно:)

# 42
  • Мнения: 2 258
Цитат на: azaf
Сайонара, не си невидима, но при мен някои от снимките ти не се отварят, та няма как да направя разликата - да не би и другите момичета да не ги виждат всички Thinking .
Ама, момичета, моля ви издайте тайната, че аз вече не мога да се понасям. Как отслабнахте така бързо? В интерес на истината, на мен ми е трудно да се огранича в хапването на сладки неща, но искам и аз като вас.
Преди да забрменея бях 174 см. на 53-54 кг. и много се харесвах (в снимките ми ме има с едни сини панталони и с блуза на цветя и една папка в ръце). После станах слон - почти ударих 100-те кг., а сега още съм около 70 и пусто не искат да се стопят и това е.
Казвайте бързо къде е ключът от палатката, че наближава топлото време, а не ми се иска да си подменям изцяло гардероба.


Протеиновата диетка мен ме спасява...На майса ми също действа безотказно...

# 43
  • Велико Търново
  • Мнения: 279
Момичета, супер сте !!!   Grinning

Връщате ми вярата , че някога в този живот и аз пак ще заприличам на себе си.
За сега и аз се снимам само до кръста  Close   обаче вече не кърмя и съм на диета, а като ви гледам постиженията, съсем съм се нахъсила.

Валери , браво на теб  ! Определено вече си в добра форма.

А Додо май и като бременна изобщо не е излизала от форма !

# 44
  • Sofiа
  • Мнения: 3 241
ДеанаЗ, аз крак и сега  вадя, ама плочките на корема ми са много тапицирани  нещо Rolling Eyes
Сайонара - така вече е честно.  Stuck Out Tongue Наистина не ти се отварят всички снимки обаче.
Азаф аз пробвах много диети, но при мен най-добрия резултат е от гладуването ( днес започнах пак) т.е най-бързият резултат дойде от там.

Общи условия

Активация на акаунт