Отговори
# 270
  • Мнения: 1 006
Готвя нова тема, моля, пишете тук тази вечер  Sunglasses

# 271
  • Мнения: 1 698
То пада едно писане, едно чудооооо Joy Joy Joy

# 272
Аз да ви се оплача...нали сме си близки;)
не знам как да я подхвана да я разказвам но определено хормоните яко ме тресат, а днес дори си поплаках на воля след като 3 часа чистих къщата за ужас на горката ми майка, която не можа да ме спре и само се тюхкаше "че предизвиквам съдбата" с тези си дейности.
Писна ми да сме разделени с таткото до там че съм готова да си хвана самолета и да си ходя в Хаваи още утре. Мъжът ми прекарва часове на телефона с мен, търпи ме, слуша ми капризите, но на края на всеки разговор и той бива пратен в девета глуха защото не е измислил най прекрасното, най- вълшебното и най- звучното име за бъдещото ни дете.

Има една баба съседка в моето село - тя имала 9 деца. Раждала ги е едно след друго и все така се случвало че те умирали в ранна детска възраст, кое отровено, кое паднало в кладенеца и ред подобни нещастия. Накрая бабата забременяла с близнаци и сънувала че трябва да си кръсти детето на мъжа си  - Иван.Тя кръстила едното иван и другото с друго име и втория близнак починал. Единствен този Иван сега е живи и здрав и върти търговия из селото.
Не знам суеверни ли сте, вярвате ли в сънища, но при мен много често са показвали бъдещи реални случки...като сватби, бременности, раждания и др.

Докато бях бременна първия път сънувах тежко раждане и как акушерката ми каза - кръсти това дете на майка си, а много скоро ще имаш отново и него кръсти на мъжа си.След това бъдещия татко сънувал Натали със сегашното й име, брат ми предложи същото име и така остана.

Преди няколко месеца решихме с мъжа ми да не сме толкова суеверни и да си кръстим детето с име което ни харесва, няма значение с коя буква...Да обаче не се получава, не може да намерим име, притеснени сме, той се рови в сайтове с български и руски имена, аз - във всички останали - от 150 ни харесват две които след 24 часа вече не ни харесват толкова и отпадат....

Ако името е с буква различна от Дж, или Г ( пак произнесено като Дж) второто име ще е бащиното Джоел, което е на съпруга ми. Ако първото име е на Джон, второто ще е с Н пак на бабата...обаче я ми предложете хубаво име с Дж?и ако може да звучи добре и да не е с арабски произход...много сложна задачка.

Имам надежда от това, че има такова име, някой вече го е измислил , аз само трябва да го намеря и прочета;) затова отивам да чета из сайтовете отново, а на всички летуващи приятно къпане на моренцето! На останалите весела събота и неделя и приятно гонене на децата;)



Ето и моето предложение --- Джесика Ноел.С разменени инициали с голямата ти дъщеря Натали Джоел

# 273
  • Мнения: 3 698
Ето и моето предложение --- Джесика Ноел.С разменени инициали с голямата ти дъщеря Натали Джоел
Джоел е второто /бащиното/ име, не става да му се смени буквата...  Wink

# 274
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Ето и моето предложение --- Джесика Ноел.С разменени инициали с голямата ти дъщеря Натали Джоел
Джоел е второто /бащиното/ име, не става да му се смени буквата...  Wink

Даже май е фамилно...

Общи условия

Активация на акаунт