Тайната на дългата и гъста коса-11

  • 30 654
  • 447
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 55
Може би вече е писано в другите теми, но да попитам - откъде мога да си купя бадемово масло и каква му е цената горе долу Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: X
Може би вече е писано в другите теми, но да попитам - откъде мога да си купя бадемово масло и каква му е цената горе долу Rolling Eyes
Има по аптеките, дрогериите и козметичните магазини - около 1.80 лв е това  на Икаров - 55 мл Peace

# 17
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Дами, относно хидро тривитаминола  - дамата с която говорих - ветеринар ми рече "Витамините А,Д,Е са си мастни и сами си направете извода едно хидро какво прави с мастните производни"
Не знам аз ли не разбрах както трябва или хидротривитаминола е измислен newsm78

# 18
  • Мнения: X
Мимито и аз дълго се опитвах да го обясня, но никой не ми вярва Whistling
Не разреждаш блажна боя с вода, нито масло с мляко...не става.

# 19
  • Мнения: 1 236
Запис:)

# 20
  • Мнения: X
Отивам да изчета всичко изписано по темата още от първия постинг на Деси насам.  ooooh!
Съветвам новодошлите да направят тази гимнастика и ако не всички теми от край докрай, то да прочетат поне една. Mr. Green
За наистина закъсалите с четенето е първият постинг в тази тема Wink

# 21
  • Мнения: 108
Зизи,много добре си разяснила съставките на маската....Аз ще я правя вече за 4 път.Само ще купя бадемово масло после и наистина ще сложа лимон вместо оцет...да видим резултата  Rolling Eyes

# 22
  • Мнения: 4 770
 Зори, ти си герой!   bouquet  Аз съм чела "само" от 1 до 6та и 10та.  Rolling Eyes

# 23
  • Мнения: 3 782
Да ви питам с какво убивате миризмата на газта,че снощи щях да се уморя сама и в тази жега. След това се пръскас със прей за коса,но тя още си мирише газта.

# 24
  • Мнения: 4 770
 Доколкото знам газта мирише повече на мокра коса. Като поизсъхне след няколко часа, ще е по-добре. А може и миризмата да се е набила в сетивата и мозъка ти и затова да я усещаш, дори и никой друг да не го прави.   Joy

# 25
  • Мнения: 3 782
Абе снощи след като я направих маската ходих на късно кафе и гаджето ми само подсмърчаше край мен и вика "Газчо" Wink , а аз трай бабо за хубост "нали искаш да ми е дълга косата".

# 26
  • Мнения: 4 770
 hahaha hahaha hahaha Ами не слагай газ тогава. Не мисля, че е фатално.  Peace

# 27
  • Мнения: 302
ООООО Запис

# 28
  • Мнения: 4 770
  Welcome, Dreamlife! By the way, това твоя снимка ли е, много е стилна...    bouquet

# 29
  • Мнения: 1 313
И аз не мисля, че е фатално без газ. Аз например газ никога не слагам в маската, защото разбрах, че не е добре за русата коса. но ефект има и то голям.

Общи условия

Активация на акаунт