Неприятен дъх ?! Това пък защо?!

  • 3 078
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 926
Това с рефлукса също може да е вярно - кумата ми има такъв проблем и установиха "торбички" по хранопровода, които задържат храна. Много неприятно. Там храната загнива и образува лошия дъх.

# 16
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Цитат на: живка
Започвам с извинение.
От баба ми знам,че ако не си измиеш ръцете след тоалетна,независимо какво си правил там детето ти ще има лош дъх.По принцип не вярвам на такива неща ,обаче с първото си дете в интерес на истината бях по-немарлива и сега тя,която е на осем години/не мога да твърдя че всичките и зъби са здрави/ има лош дъх ,дори след като си измие зъбите.Сина ми е на две години и го няма този проблем,но и аз си имах едно на ум.
Все още не вярвам на бабешки приказки и се надявам през пубертета този проблем да се реши.
Горе главата.

Ти ме уби с прашка. И детето ти на тоалетна ли мирише сега?
И моя големия син има лош дъх и веднага ще ти кажа на какво се дължи. Мие си зъбите през куп за грош и го връщам по два пъти на вечер в банята. Да не говорим че през деня яде толкова боклуци че не знам как не са му опадали направо.
После аз съм виновна, че не съм си мила ръцете в тоалетната. Той това ако случайно го чуе, няма да пипне повече четка за зъби и всеки път ще ми заявява че проблема е в мен не в немарата му и затова не е необходимо да се грижи за себе си.
А може и да спре да се къпе даже и като се размирише да ме набеди че спя с пижама примерно.

# 17
  • Хасково
  • Мнения: 995
Дъщеря ми изкара този гадния вирус с разстройството и повърна няколко пъти. Мина цяла седмица от тогава, но и аз забелязвам, че дъха и мирише странно. Може би се дължи на вируса знам ли, и аз се канех да питам педиатърката като отидем.

Общи условия

Активация на акаунт