Слагате ли губери и покривки на диваните и леглата си?

  • 26 261
  • 125
  •   1
Отговори
# 60
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
Не слагам никакви подобни неща.За мен са отживелица и много, много не ми е ясна употребата им.Защо да зстилам дивана, например, ако дамаската не става значи трябва да се претапицира.Моят диван е със свалящи се калъфи и нямам проблем с поддръжката.За спалнята имам само едно шалте, което съм слагала 2-3 пъти само.Само изпъвам чаршафите и всъщност покривам с олеконетата завивка.Специално за леглата харесвам шалтета, но ме мързи и не ми се занимава.Мушами не понасям, гнусно ми е, ползвам покривки, които пера в пералнята дори и ако трябва след всяко хранене.

# 61
  • Мнения: 2 957
Ето тук се виждат малко чаршафи в стаята на Габриела:

http://www.emagazin.bg/products_photos/6015.5.jpg

Май е станала грешка.

# 62
  • Мнения: 4 202
Ето тук се виждат малко чаршафи в стаята на Габриела:

https://www.bg-mamma.com/assets/vessur/img/not_found.png

ъъъ това ли?



това или е супер тънка шега или аз съм прекалено дебелокожа  Mr. Green

# 63
  • Мнения: 46 510
Янита, личи си от коя тема идваш  Mr. Green

# 64
  • София
  • Мнения: 4 867
Оправих го. Не беше шега, а петъчна разсеяност. Blush

# 65
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Не слагам губери нито по леглата, нито на дивана в хола. Диванът си стои по дамаска. Спалнята и детското креватче покривам с шарени горни чаршафи, които лесно се перат и се ползват само за това. Преди да си легнем ги махам...

# 66
  • Мнения: 6 390
Ето тук се виждат малко чаршафи в стаята на Габриела:

http://family.webshots.com/photo/2505678830044214055bValvi
Ти хубаво показваш, ама аз да питам, персон и половина ли е леглото на Габата или нормално единично х 90 см широчина?

Добре де, леглата ви само по чаршафи ли си стоят цял ден  newsm78

Да само по чаршафи стоят цял ден.Ти навсякъде, където отидеш ли проверяваш в спалнята как им е леглото на хората?Simple Smile
Не не ходя в спалните на хората, затова и писах леглата  Laughing изглежда така се случва - знам ли  Mr. Green пък може тези дето са само с чаршафи да не пускат в стайте си за спане  newsm78 и затова да не съм виждала... но определно ми е много чудно, дъщеря ми по 100х на ден слиза и се качва по леглата ни, и не ми е много комфортна представата, че лягам там от където тя е минала с обувки, без обувки, избърсала си я ръце, я лице, я други работи... с други думи голямо мазало си представям само по чаршафи  Mr. Green
Изглежда проблема е в детето или пък в майка й, не в чаршафите  Wink Mr. Green

# 67
  • София
  • Мнения: 4 867
Леглото на Габа е с матрак 90х190 - стандартно е.

У дома ние задължително се събуваме. Гостите преценяват дали да се събуят, но пък и те не влизат в спалните ни. Когато се приберем, всеки се преоблича. Храним се само в кухнята и трапезарията. След ставане от масата, Габа минава през банята да си измие ръцете и устата; другите - по преценка. Обича да играе в нашата спалня и по-точно да скача върху матрака, но най-много да измачка чаршафите, просто няма с какво да ги изцапа.

Обмислях дали да купя шалтета за легата в детските стаи, ама повече "за цвят", отколкото от някакви практични съображения...

# 68
  • Мнения: 2 957
Не не ходя в спалните на хората, затова и писах леглата  Laughing изглежда така се случва - знам ли  Mr. Green пък може тези дето са само с чаршафи да не пускат в стайте си за спане  newsm78 и затова да не съм виждала... но определно ми е много чудно, дъщеря ми по 100х на ден слиза и се качва по леглата ни, и не ми е много комфортна представата, че лягам там от където тя е минала с обувки, без обувки, избърсала си я ръце, я лице, я други работи... с други думи голямо мазало си представям само по чаршафи  Mr. Green
Изглежда проблема е в детето или пък в майка й, не в чаршафите  Wink Mr. Green

Колкото и странно да ти се види нашите легла са ни в спалнята,а там влизаме само ние  Mr. Green.Използваме стаята по предназначение и гостите ни не надничат вътре,за да гледат как са ни покрити леглата Wink
Детето също не влиза и не се катери с обувки по леглата.Та нямаме проблеми-нито с чаршафите,нито с детето,нито пък ние самите.

# 69
  • Мнения: 5 475
Нямам и не ползвам.

# 70
  • Мнения: 6 390
Леглото на Габа е с матрак 90х190 - стандартно е.
вижда ми се като доста голямо, затова питах, аз съм си навила на пръста че персон и половина ще взимаме на Големия човек , та правя проучване Sunglasses

Та нямаме проблеми-нито с чаршафите,нито с детето,нито пък ние самите.
а за вас пък много се радвам  Mr. Green

# 71
  • Мнения: 4 300
И у дома никой освен нас не влиза в спалнята, ама пък като чета май смао аз имам притеснения относно праха newsm78 Май съм куку и половина...

# 72
  • София
  • Мнения: 903
и в нас никой освен нас не влиза в спалнята ни, но ми се вижда неестетично и нехигиенично леглото ми цял ден да стои неоправено - по чаршафи. Все пак понякога детето си играе там, друг път ние се излежаваме пред телевизора в спалнята.
Разбира се , не бих сложила от онези старите вълнени и цветни покривки, първо, защото хващат много прах, второ, защото не ми харесват, и трето, защото много трудно се почистват и перат. Покривките за легло трябва да бъдат леки и с хубав десен.

# 73
  • Мнения: 1 098
Мразя подобни аранжировки от едно време, но сега има подобни неща и са доста модерни, за тях съм -ЗА

# 74
  • Мнения: 368
Преди ремонта използвахме един стар диван за хола - гадно кафяв и тогава си бяхме поръчали покрива за него , защото беше ужасен. Но сега сменихме всички мебели и въобще нямам намерение да използвам подобни красоти. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт