Слагате ли губери и покривки на диваните и леглата си?

  • 26 252
  • 125
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 22 425
Неприятно ми е да вляза в спалнята и да гледам леглото голо, или с завивките върху него. За това имам няколко различни покривки за легло в зависимост от сезона. За зимата са по-плътни, а лятото от материи, които може да се излегнеш на тях без да ти става жега.

# 76
  • Мнения: 1 546
На дивана-не слага нищо.Дамаската му е сама по себе си красива.
На сплалнята слагам, да.И аз имам подхпдящи за зимния и летния сезон.

# 77
  • Мнения: 1 299
Не слагам на дивана и не ми харесва  Naughty
На леглото си имам покривка за него същата като пердетата на спалнята - ужасно си ги харесвам Hug

# 78
  • Мнения: 486
Не покривам нито диваните, нито леглата. А какво е шалте?

# 79
  • Мнения: 6 390
Цитат
А какво е шалте?
в гугала намерих това
http://www.aiko-bg.com/index.php?gid=13&tid=63&pid=24186
покривало някакво
обаче и това го пише като шалте
http://www.ted.bg/?page=cms_instance&structure=accessories&a … p;instanceID=377#
та не знам дали не е вид юрган - одеало  Thinking

# 80
  • Мнения: 186
И на миен не ми харесват тези покривала,но няма как-дъщеричката ми е на 2 годинки и много цапа.За сега ги слагам,но чакам момента да порасне малко и всичко това да го махна.Събират много прахоляк и не е много красиво с тях.

# 81
  • София
  • Мнения: 618
Върху спалнята слагам шалте, но дивана ми е болна тема - бабата е влюбена в едно (булана май беше) купено за погачата на мъжа ми  smile3511

# 82
  • Мнения: 4 406
не съм слагала. в детската дивана си е наред, но ъгловата кушетка в кухнята е пълна скръб- цялата на петна

# 83
  • Мнения: 2 353
  Не използвам неща, които не мога да метна в пералнята, изобщо не ми се занимава, затова никъде не постилам нищо, освен покривки за маса и една мушама (колкото да се направя на домакиня, която мисли за кухнята си).

# 84
# 85
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Имам на леглота шалте, много красиво бяло с някакви бродерии  Mr. Green от баба ми е спомен и не е ползвано  Stop незнам как е изнамерила такова красиво шалте преди 15-20 години  newsm78
Иначе в капаска има много красиви шалтета, ама и цената им е красива - около 250-300лв бяха  ooooh! пък и в момента шалтето ми е последна грижа  Mr. Green
По холната гарнитура нямам такива екстри  Crazy

# 86
  • Мнения: 479
А някой знае ли някой етно магазин, в който изкупуват такива губери и на каква цена?
Че имам един голяаааам чеиз, събиран от бабите - сигурно 5 комплекта губери.
А, и хубави нови вълнени юргани имам (нови, в смисъл-неизползвани), някой да иска да купи, молим!  Joy

# 87
  • Мнения: 544
Имам за спалнята едно шалте, но много ме мързи да го слагам и сега като се замисля го застилам само събота и неделя- когато съм си вкъщи.А иначе съмо изпъвам завивките и готово Wink

# 88
  • Мнения: 1 311
Трудно ми е да гласувам в анкетата ти.

На дивана нищо не слагам, но леглото ни е в хола, така че не върви да е само по завивки. За него си имам една хубава покривка (не е старовремска, на райенца или етно мотиви), която е в тон с тапетите и пердетата.

# 89
  • Мнения: 617
На дивана в хола няма нищо, но на този в кухнята съм метнала една покривка, че е доста стар и грозен. На спалнята задължително слагам покривка, че не ме кефи са ди стой по чаршафи.

Общи условия

Активация на акаунт