Слагате ли губери и покривки на диваните и леглата си?

  • 26 254
  • 125
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 6 461
Да слагам.

# 106
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Аз пък слагам навсякъде - имам страшно много шалтета, в различни цветове.

Тъй като обичам разнообразието, с помощта на шалтетата мога да сменям обстановката всеки месец. Доста по-евтино е от нов диван например.

За практичната част на въпроса мисля, че няма нужда от коментар. С шалтетата не се притеснявам от рисуването, храненето и всички дейности на децата, свързани с освинване на мебелите.

# 107
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
А някой знае ли някой етно магазин, в който изкупуват такива губери и на каква цена?
Че имам един голяаааам чеиз, събиран от бабите - сигурно 5 комплекта губери.
А, и хубави нови вълнени юргани имам (нови, в смисъл-неизползвани), някой да иска да купи, молим!  Joy

И аз имам такъв чеиз, но ще го пазя за децата - и те булки ще бъдат. Joy Joy Joy

# 108
  • Мнения: 1 612
Категорично НЕ.
Първо неми харесва и второ прекалено много прах събират. Колкото и да ги тупаш и переш няма ефект.
А и двамата сме с алергии така, че .....

# 109
  • София
  • Мнения: 7 032
Не слагам, защото не ми харесва.

# 110
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Категорично не Naughty

# 111
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Не

# 112
  • Мнения: 2 936
не,определено този вид тъкани не ми допадат!  Mr. Green

# 113
  • Мнения: 4 304
Не! Покривка някаква айде...ама губер си е направо дива селяния[/quote]

Аз гледам всичко да е максимално изчистено и лесно за поддържане.Дори и килим имам само под трапезната маса.
Но изказването"дива селяния"ми се струва доста крайно и необмислено,все пак всичко си е въпрос на вкус и ако на някой му харесва да си има губерчета,защо пък не,нали си чувала за различните стилове в обзавеждането,а?!Поздрави

# 114
  • Мнения: 647
Като казахте "губер " и неволно се сетих преди двадесеттина година как имаше автомобили / москвичи , жигули , лади.../ на предното табло с губери специално оформени ... Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 115
  • Варна
  • Мнения: 25 236
Ние сега обзавеждаме спалнята, но мисля да има покривка на леглото - някаква лека, цветна, да си отива с останалото обзавеждане. Не ми харесва идеята чаршафите да са открити по цял ден и да се прашат, а и по-уютно ще е с покривка според мен. А в дневната засега съм принудена да покривам фотьойла и табуретките по простата причина, че са стари и са различни по цвят. Мисля да им купя от същата дамаска, с която е тапициран диванът и да им направя готини покривки. Ако всичките бяха нови, вероятно нямаше да ги покривам.

# 116
  • Мнения: 1 877
Нищо не слагам.Много трудно е за поддържане - тупай ,пери...

# 117
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Нищо не слагам.Много трудно е за поддържане - тупай ,пери...

Аз пък слагам и съм изключително доволна - в момента, в който се замърсят, ги слагам в пералнята - и ги вадя чисти.

Ето такива:http://http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=3212401

Че и покривка на масата имам, въпреки че самата маса е изключително хубава.

# 118
  • Мнения: 172
не се  вижда снимката

Аз винаги си покравам леглото. Дивани - не

# 119
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
не се  вижда снимката

Аз винаги си покравам леглото. Дивани - не
отиваш в http://www.snimka.bg/
на Търсене пишеш: дневнаluda1
и трябва да се появи

Общи условия

Активация на акаунт