Клуб на храбрата шивачка - 3 тема

  • 73 454
  • 318
  •   1
Отговори
# 30
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 638
ХаЙде моля някоЙ да даде инфо, скъсах се да ги търся Simple Smile

# 31
  • на втория етаж
  • Мнения: 248
Точно на това списание ли държиш?Купи си Бурда или Бутик,пак са с кройки и то доста прилични.

# 32
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 638
На Диана-та моделите ми подхождат повече и кроЙките са много точни, на мен ми пасват отлично. На Бурда-та на няколко пъти преправях конструктивни грешки, а и моделите в повечето случи не ми харесват; в Бутик пък често няма кроЙки с по-големи размери, както и в Патронес.

# 33
  • в сбъднатите мечти
  • Мнения: 278
Попаднах на едно сайтче за апликации, който се интересува - ето го http://www.freeapplique.com/index.html

# 34
  • Мнения: 164
 Heart EyesНякой може ли да ми даде кройка за поличка или рокличка за малко бебо- възможно най-елементарно.Имам шевна машина, да се пробвам и аз.Намерих едно магазинче с евтини платове.Може и на нещо друго-потниче , блузка.... Hug Peace

# 35
# 36
  • Мнения: 78
Здравейте! Някой от вас да знае магазин за шивашки материали (копчета, конци и др.) в Дружба - София... Сега си пазарувам от едно магазинче до работата ми, но в почивните дни и когато ми се наложи да си стоя вкъщи не мога да го ползвам   ooooh!

# 37
  • Мнения: 289
Ох, много ми е интересно при вас. Затова се записвам в новата темичка. И веднага...sugar free, страничката с апликациите е супер.
А-а, щях да забравя...ако знаете от колко години търся шивашки манекен и никой не можа да ме насочи до сега. В предната тема видях в един сайт, че продават. Благодаря за информацията, мамчета! smile3525

# 38
  • на втория етаж
  • Мнения: 248
Можеш и да си го направиш,ето тук има има описание на процеса.Аз ще правя,но изчаквам да си дойде моделът ми. Peace
http://www.season.ru/kachat/1_oborudovanie/

# 39
  • Мнения: 289
Можеш и да си го направиш,ето тук има има описание на процеса.Аз ще правя,но изчаквам да си дойде моделът ми. Peace
http://www.season.ru/kachat/1_oborudovanie/
Е-е, Лина каз, страхотна си. В сайта има и други интересни теми. Благодаря!  bouquet

# 40
Моля за  малко информяция относно шиенето на пердета. Моята колешка ме помоли да и отрежа пердетата и да направя едно малко перденце и другите две само да се минат на оверлог. Въпроса ми е ако някоя от вас скоро си е шила пердета колко струва този вид услуга.
Благодаря

# 41
  • Мнения: 11
Ей,здравейте на всички.3 дена не ми стигнаха да прочета всичките 3 теми.Много ми е интересно,ако мога да се запиша и аз.Доскоро работех в модно ателие.И аз ще ви покажа нещичко малко по-нататък.Успех на всички. newsm44

# 42
  • на втория етаж
  • Мнения: 248
Моля за  малко информяция относно шиенето на пердета. Моята колешка ме помоли да и отрежа пердетата и да направя едно малко перденце и другите две само да се минат на оверлог. Въпроса ми е ако някоя от вас скоро си е шила пердета колко струва този вид услуга.
Благодаря
При мен това струва не повече от 4-5лв.,но все пак зависи от материята на пердетата,от големината и т.н.Ти си прецени. Peace

# 43
  • на втория етаж
  • Мнения: 248
Ей,здравейте на всички.3 дена не ми стигнаха да прочета всичките 3 теми.Много ми е интересно,ако мога да се запиша и аз.Доскоро работех в модно ателие.И аз ще ви покажа нещичко малко по-нататък.Успех на всички. newsm44
Добре дошла!Ще чакаме с нетърпение,че то май всички изчезнаха нанякъде,нали е време отпускарско Mr. Green Mr. Green Mr. Green Joy

# 44
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 638
Ами аз съм си тук, ама нещо все не мога да стигна до шевната машина  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт