Клуб на храбрата шивачка - 3 тема

  • 73 474
  • 318
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 11
Ей хора кажете ми как да си кача снимките? Embarassed Rolling Eyes

# 46
  • Мнения: 11
http://www.snimka.bg/profile.php?view_album&album_id=163070
я вижте дали стана номера с моите снимки

# 47
  • Мнения: 11
Я бе аз успях,ама то било лесно.Късмет и спорна работа на всички.javascript:void(0);

# 48
  • на втория етаж
  • Мнения: 248
Ето така може би е по-добре: Peace Peace Peace
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=3705197
Много са хубави!Браво!

# 49
  • Мнения: 259
Момичета искам помощ! baby_neutralКак да ушия допълнителна якя на якето на мъжа ми,по точно как да се захваща за оригиналната newsm78

# 50
  • Пазарджик-Панагюрище
  • Мнения: 225
Момичета искам помощ! baby_neutralКак да ушия допълнителна якя на якето на мъжа ми,по точно как да се захваща за оригиналната newsm78
Как така допълнителна?Искаш да обновиш старата,като и зашиеш друг слой или да са две яки общо?И в двата случая според мен ще трябва да разпориш в основата старата,за да вмъкнеш новата яка.Използвай карфици,да не се разместят или тропоска.

# 51
  • Мнения: 259
Якето е кожено и не мога да го разпоря,затова мисля да направя втора яка,в която да се пъха старата т.е. нещо като обличане,но незнам как да се постави с капси ли с цип ли newsm78Просто немога да го измисля.

# 52
  • Пазарджик-Панагюрище
  • Мнения: 225
Якето е кожено и не мога да го разпоря,затова мисля да направя втора яка,в която да се пъха старата т.е. нещо като обличане,но незнам как да се постави с капси ли с цип ли newsm78Просто немога да го измисля.
Защо не пробваш със тези залепващите ленти,забравих им името.Или да пришиеш малки копчета и да се закопчава.Иначе аз съм порила и кожа,но трябва да имаш хубава машина,за да  пришиеш новата яка.Ако решиш да пориш,за да зашиеш по-лесно кожата ще я мажеш с машинно масло(с едно тампонче памук).Ако нямаш пробвай с олио.Така кожата минава по-лесно. Naughty

# 53
  • Мнения: 139
Докато прочета 1, запиша се в 2 и излезна 3  doh
Мнпгп во се раздвам ама имам да наваксвам с четенето...

# 54
# 55
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 678
  Някой ушил ли си е вече нещо новичко за есента?

Последна редакция: сб, 08 сеп 2007, 01:36 от Unknown_lady

# 56
  • Мнения: 375
Якето е кожено и не мога да го разпоря,затова мисля да направя втора яка,в която да се пъха старата т.е. нещо като обличане,но незнам как да се постави с капси ли с цип ли newsm78Просто немога да го измисля.

Аз ти предлагам да ушиеш новата яка, като от страната която ще откъм врата да пришиеш нещо като илици, а към якето да пришиеш копчета и новата яка да се закача на тях, а старата просто ще остава под новата.

# 57
Да се запиша и аз!

Много ми хареса темата и ме мотивира да си скроя и ушия едно панталонче,
че стана студено, а аз не съм свалила достатъчно килца, за да вляза в старите си дрешки.

# 58
  • Мнения: 62
Момичета, бихте ли ми препоръчали марка шефна машина. Досега съм шила на една Науман, която ми е връстничка. Искам да си купя нова, но не мога да отделя прекалено голяма сума. Освен това за домашна употреба не ми е необходима машина с много екстри. Та ако може да ме ориентирате за марка и цена, ще ви бъда много благодарна.

# 59
Моята е такава   http://www.axioma.3clab.com/toyota_jpg/JS121max.jpg
Имам я от година и половина и съм много доволна. За домашни условия е супер. Лека е и има всички необходими операции за непрофесионално шиене

Общи условия

Активация на акаунт