Защо кърмените бебета нямат нужда от вода и чай

  • 1 775
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 161
Малко отместихме темата, но не се притеснявай за миенето - и веднъж на ден е достатъчно; слюнката на бебо има антибактериални свойства. Аз лично практикувам така откакто прочетох в книга за кърменето и за близо 1.5 година не сме имали проблеми с гъбички.

# 16
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Ама трябва ли да се мият Shocked Единственото миене,което имат моите цици,е по време на ежедневния душ - и толкоз!Навсякъде,където съм чела,пише да не се мият повече от веднъж дневно - макар че ако питаш акушерките в болницата,трябва преди и след всяко кърмене,и то със сапун,че даже и със спирт да ги дезинфекцираш Shocked Само изваряване дето не предлагат Mr. Green
Няма смисъл от тези неща,просто си спазвай ежедневната хигиена - това е достатъчно.

# 17
  • Мнения: 2 784
Да,аз все още си мисля,че това е една от причините за рагадите ми в началото.Че ги миех и с антибактериален сапун,щото една от акушерките ме "посъветва така".Сега ги мия с вода само чат-пат,а със сапун само докато се къпя.

# 18
  • Мнения: 15
Сами не пие вода изобщо не му харесва. Що се отнася до миенето не е фатално, аз ги мия сутрин и вечер с душ. Нека свиква да живее не в толкова стерилна среда.

Общи условия

Активация на акаунт