Момичета, вие кога и изобщо спряхте ли секса?

  • 6 738
  • 91
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 406
почти не сме спирали

# 46
  • Мнения: 3 089
на мен в един момент просто ми се отщя.

# 47
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Ние спряхме (временно) секса след като родих, по обясними причини. Преди това-нямаше проблем!
И ние така ,но таткото много се притесняваше

# 48
  • Мнения: 287
Вначалото правихме няколко пъти, но после ваобще спряхме. Таткото се притесняваше много, а стечение на времео и аз нямах никакво желание.

# 49
  • Мнения: 601
 Спряхме го нацяло,защото тои го няма-моряк е smile3548
  А и някакси никак не ми се прави-късмет си изкарах Party

# 50
# 51
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Това ми е болната тема!
Нямам желание за секс, а съпругът ми пък - двойно желание!
Не ме питайте в къщи какво е!

# 52
  • София
  • Мнения: 39 746
Ококорих се кат видях датата на темата. Детето на таз мама сигур вече припка и приказва Simple Smile
И ние не спряхме секса, т.е. аз нямах никакви проблеми със желанието.

# 53
  • София
  • Мнения: 2 271
Не сме спирали изобщо. На мен само ми бяха неудобни повечето пози, но си има и подходящи  Whistling
Мъжът ми на края на деветия месец се притесняваше, защото му казали, че оргазмът предизвиквал контракции и можел да предизвика раждане. А аз само това чаках - раждане  Joy и само го гонех из нас  Twisted Evil но и си имах желание до последно.
След раждането малко ми понамаля, но сега отново желанието си е на място.  Peace

# 54
  • Мнения: 4 068
Ами спряхме го в началото за около 2 месеца по препоръка на доктора. Проблемна бременност понеже.
Обаче след третия месец си почнахме пак и въбще не сме го намаляли даже. Последно се сексихме вечерта преди да ми почнат контракциите. Не сме имали проблем с желанието и двамата. И след раждането пак така.

# 55
  • Мнения: 666
 Спрях секса някъде към третия месец от бременността , после още три месеца след раждането не съм правила секс просто нямах желание- партньора в това отношение ме разбираше

# 56
  • Мнения: 2 821
В деветия като бях спряхме, щото в къщи имаше ремонт и аз се притеснявах да не предизвикаме раждане Mr. Green. След раждането също за известно време заради шевовете не правехме, ама и не ни беше до секс сякаш.

# 57
  • София
  • Мнения: 376
Ние спряхме откакто съм забременяла!!!  Cry ужасно е просто... лошото е, че аз нямам никакво желание, а като ми се появи, ме хваща страх.... и май така ще си го караме до края... Sick

# 58
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
спирали сме само за 1 месец/когато бях във 2/.пролемна бременност....... Cry.След това само 1 път седмично,но започна да ми се иска повече Blush.Сега от около 1/2 месец си го правим така както беше преди/т.е.4-5 пъти седмично.и съм много доволна Joy.Надявам се че след като родя да ми се иска както сега.........

# 59
  • Мнения: 2 407
Като влязох в 9 спрехме и след като родих 1,5 започнахме пак Grinning

Общи условия

Активация на акаунт