Искам да отслабнаааааа!

  • 6 257
  • 45
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 187
Ами да кажа и аз! Свалих 7кг за месец! Кърмя и това знаи че не се ограничавам от към количество! Стартирах с Аткинс и я спазвах стриктно ! От седмица две започнах да добавям лъжичка мед в кафето защото по принцип така го пия! Ям кисело мляко, прясното още не съм го въвела! Тесто и сладко никакво( не ме питайте как остисквам Twisted Evil )! От утре започвам бавно да въвеждам плодове! Когато въведох кис.мляко спрях колбасите(при Аткинс са позволени)! Като въведа плодовете ще отстраня месото за пречистване че се задръстих! Но хляб,тесто и сладко НЕ! СТРОГО ЗАБРАНЕНИ!
Аз освен за по бързо сваляне ползвам диетата за отказване от тестата! Сега като знам че съм на диета и ми е забранено не вкусвам!

# 31
  • Мнения: 1 734
Момичета, ама вие сте героини!!! Искрено ви се радвам. Аз не мога да се подложа на такива мъчения, а ми се ще. Дори зелевата супа не я изкарах до край Embarassed
Да не говорим за сладко или тестяно изделие. Принципно не си падам много по тях, но когато си кажа, че от утре няма да ги ям, точно това ми се яде. И имам чувството че просто ще умра, ако не си хапна някоя и друга кифличка или шоколад Embarassed  Embarassed

# 32
  • Мнения: 10 758
Цитат на: sia
Момичета, ама вие сте героини!!! Искрено ви се радвам. Аз не мога да се подложа на такива мъчения, а ми се ще.  
Да не говорим за сладко или тестяно изделие. Принципно не си падам много по тях, но когато си кажа, че от утре няма да ги ям, точно това ми се яде. И имам чувството че просто ще умра, ако не си хапна някоя и друга кифличка или шоколад Embarassed  Embarassed

 Това все едно аз съм го писала. Когато си кажа, че от утре съм на диета - е направо ще се пръсна.То ми се яде това, онова, дето преди изобщо не съм се сещала за тях. А като не съм на диета, мога и цял ден да изкарам без да ям нищо. Според мен голям % от това, че не можем да свалим килца е в главата. Защото си мислим само за това и така си натоварваме мозъчето.

# 33
  • Sofia
  • Мнения: 4 574
Цитат на: Мама Ваня
Мира, това да не е т. нар. протеинова диета, в която се ядат само месо и зеленчуци? Разкажи по- одробно как свали 10 кг. за един месец, защото на мен точно това ми трябва.


Мисля, че по-нагоре всичко беше написано.
Препоръката, която мога да дам е за най-подходящото време за спазване на диетата според мен - струва ми се най-лесно да се започне средата на май- до юни. Тогава има изобилие от зелени салати, краставици, моркови, и това, в съчетание с месото, някакси утолява глада Wink
Предимството е, че тогава няма все още и много пресни плодове, които да ни изкушават.

# 34
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Цитат на: anuschka

Биляна, и аз съм вече на разделно хранене след лечебния глад. Днес ми е 3-ти ден и се справям чудесно. Дали да не си отворим нова тема за разделното хранене? Мисля, че ще е полезно за много от тас.
Аз лично съм много "боса" в това отношение. Ако има нещо, за което не съм сигурна как се комбинира-  просто не го ям или в краен случай го ям самостоятелно. Права съм, нали?

     Предлагам първо всички които ще се хранят разделно да си купят книгата на  Харви и Мерилин Даймънд "Сила за живот". Това е най-добрата книга.Обяснено е много ясно и подробно,има и рецепти.За желаещите има и втора част"Разделно хранене при български условия".Но първо трябва да се прочете много внимателно тази на Харви и Мерилин,нашата е по-претрупана.
   Така ще черпим информация от едно място,ще можем да си даваме съвети и да обсъждаме резултати и проблеми.
Нова тема предлагам да отворим след набавянето на книгите.Сега ще се загуби,или Ренци с право ще я заключи.

# 35
  • Мнения: 1 517
Цитат на: magi99
Цитат на: sia
Момичета, ама вие сте героини!!! Искрено ви се радвам. Аз не мога да се подложа на такива мъчения, а ми се ще.  
Да не говорим за сладко или тестяно изделие. Принципно не си падам много по тях, но когато си кажа, че от утре няма да ги ям, точно това ми се яде. И имам чувството че просто ще умра, ако не си хапна някоя и друга кифличка или шоколад Embarassed  Embarassed

 Това все едно аз съм го писала. Когато си кажа, че от утре съм на диета - е направо ще се пръсна.То ми се яде това, онова, дето преди изобщо не съм се сещала за тях. А като не съм на диета, мога и цял ден да изкарам без да ям нищо. Според мен голям % от това, че не можем да свалим килца е в главата. Защото си мислим само за това и така си натоварваме мозъчето.

Абсолютно съм съгласна и с двете! Когато реша да пазя диета, май по-голямото мъчение е за психиката, отколкото за стомаха. Особено като седиш само в къщи и няма за какво друго да мислиш...
И аз не мога без сладко... как поне една диета не се намери, която да позволява сладките неща! Tired

# 36
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Цитат на: belinda
Да, възможно е проблемът да е в кърменето, но надали е хормонален.По-скоро организмът ти си пази запасите, за да се застрахова, вслучай, че постъпленията от храна намалеят, да има откъде да прави храна за бебето.Аз бях така до петия месец след раждането- ям  - не ям, все едни килограми Imp После изведнъж нещата се отключиха и много бързо свалих 4-5 кг.После спретнах и една лека диетка, пригодена за кърмачки, и сега мога да се похвала със старата си фигура.Е, има още за доизглаждане, но то и преди да забременея си имаше тук-там Wink Което пък се дължи на "любовта" ми към спорта Twisted Evil Според мен и при теб нещата ще се "отключат" скоро.Без да се тъпчеш и със спорт няма начин просто да не свалиш.Дано Praynig

Ох belinda направо ме успокои, и аз така глада, глад и никакъв ефент а пък преди да забременеия много лесно смъквах, и вообще не можех да напълнея ядях колкото си искам и нищо, а пък сега ям не ям и грам не смъквам. Но много се надявам и аз като теб изведнъж да тръгна пак да смъквам, че не мога да се понасям така. Дори съм пратила мъжа ми да ми копува патечка за бягане, че то навън не мога заради бебо. И ще се гърча с упражнения, коремни преси и бягане, пък дано има по-скорошен ефект.

# 37
  • Мнения: 455
Цитат на: petty
Цитат на: magi99
Цитат на: sia
Момичета, ама вие сте героини!!! Искрено ви се радвам. Аз не мога да се подложа на такива мъчения, а ми се ще.  
Да не говорим за сладко или тестяно изделие. Принципно не си падам много по тях, но когато си кажа, че от утре няма да ги ям, точно това ми се яде. И имам чувството че просто ще умра, ако не си хапна някоя и друга кифличка или шоколад Embarassed  Embarassed

 Това все едно аз съм го писала. Когато си кажа, че от утре съм на диета - е направо ще се пръсна.То ми се яде това, онова, дето преди изобщо не съм се сещала за тях. А като не съм на диета, мога и цял ден да изкарам без да ям нищо. Според мен голям % от това, че не можем да свалим килца е в главата. Защото си мислим само за това и така си натоварваме мозъчето.

Абсолютно съм съгласна и с двете! Когато реша да пазя диета, май по-голямото мъчение е за психиката, отколкото за стомаха. Особено като седиш само в къщи и няма за какво друго да мислиш...
И аз не мога без сладко... как поне една диета не се намери, която да позволява сладките неща! Tired


Ако си спомняте преди време Аня Пенчева пусна в някакво списание своята диета с шоколад. Ама аз тогава не бях на тема отслабване и не запазих статията. Ако някоя от Вас я има, публикуваите я, моля Ви.

# 38
  • Мнения: 1 734
на диета с шоколад  и аз съм готова Laughing
ако можеше така, нямаше да имам никакви проблеми Laughing  Grinning

# 39
  • Мнения: 3 611
Цитат на: Kati
Диетата, която аз спазвам е безвъглехидратна, макар че аз лично мисля, че в някои от разрешените храни има въглехидрати. Но те сигурно са в минимални количества и затова може да си ги папаш. Можеш да ядеш по всяко време в неограничени количества и всякак приготвени - всякакво месо, риба, морски дарове, домати, краставици, чушки, патладжан, зеле, лук, праз, цвекло, спанак, зелени салатки, марули. Салатите можеш да подправяш със зехтин, олио, лимон. Пиеш вода, чай, кафе без захар или мед, вино. Всичко друго ти е забранено, включително и плодовете.


Препоръчително е в началото на диетата да се иzбягват домати и лук. А zеле (4.51%) и цвекло (8.86%) е желателно да не включвате в менюто си.  Олиото пък е абсолютно zабранено. Иzполzвайте само zехтин (0.00%) В него поне няма никакви въглехидрати  Grinning
Медът (76.00%) също никак не е желателен.  Rolling Eyes

И накрая да кажа и моите (все още скромни) реzултати.
Преди около месец почнах диетата, но грипа ме достигна и се наложи да я прекратя, zащото пиех по шепа лекарства на прием.Спорта преz това време също тотално го прекратих. От вчера обаче съм я подновила. Днес кантарът покаzа 6 кг. по-малко от преди месец. Доволно, като се има предвид колко съм я спаzвала диетата... Grinning
В момента съм 56 кг. при ръст 162 см. Продължавам с пълна сила  Sunglasses

# 40
  • София
  • Мнения: 344
[/quote]
Ако си спомняте преди време Аня Пенчева пусна в някакво списание своята диета с шоколад. Ама аз тогава не бях на тема отслабване и не запазих статията. Ако някоя от Вас я има, публикуваите я, моля Ви.[/quote]
В "По-здрави" беше.Имам този брой у дома.Утре ще се опитам да я пусна.

# 41
  • Мнения: 356
Цитат на: eddy6

Ако си спомняте преди време Аня Пенчева пусна в някакво списание своята диета с шоколад. Ама аз тогава не бях на тема отслабване и не запазих статията. Ако някоя от Вас я има, публикуваите я, моля Ви.[/quote]
В "По-здрави" беше.Имам този брой у дома.Утре ще се опитам да я пусна.[/quote]
Какво стана с диетата с шоколад. Живо ме интересува, защото обожавам шоколад и ако се окаже, че се слабее от него ще е супер.

# 42
  • Мнения: 1 517
Малко се съмнявам да има голям ефект.  Confused Но пък идеята за такава диета е интересна. Между другото, има едни шоколади без захар, с някакъв подсладител малтитол - на фирма "Станчо Колев". Почти няма разлика във вкуса.

# 43
  • Мнения: 1 517
Хайде, нали някой щеше да публикува диетата с шоколад? Много се заинтересувах! #Milti Flutter

# 44
  • Мнения: 455
Само ти ли? Маи сме доста?  Wink

Общи условия

Активация на акаунт