Моля ,за идеи за торта от готови блатове

  • 10 858
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 183
Да докладвам:направих я с ванилов крем, като на долния блат намазах и сладко от ягоди, а на следващия наредих банан, най-отгоре украса също банан на кръгчета и кръгове от сладкото, които размазах. Почти свърши, така, че оценям опита като успешен. Благодарности на всички и ако имате още идеи - споделете  bouquet

Браво.
А сиропира ли?

# 16
  • Мнения: 1 532
Да докладвам:направих я с ванилов крем, като на долния блат намазах и сладко от ягоди, а на следващия наредих банан, най-отгоре украса също банан на кръгчета и кръгове от сладкото, които размазах. Почти свърши, така, че оценям опита като успешен. Благодарности на всички и ако имате още идеи - споделете  bouquet

Браво.
А сиропира ли?
тцъ, попи от крема,нарочно го направих по-рядък

# 17
  • Мнения: 2 774
 newsm10 И аз така го правя по рядък и тя си попива достатъчно и не се разкашква блата.Ама аз така и си ги харесвам кремчетата-по-рядки.

# 18
  • Мнения: 315
Два крема :
бял
кафяв
Полях отгоре с белия крем
После направих концентрични кръгове от кафявия и с клечка /шишче/ започнах да изтеглям /все едно чертая радиус/ от центъра към края на блата.
Много е лесно.  Grinning
Ще взема сега да го пробвам това и да изненадам половинката, даже имам и блатове. Чудесна тренировка ще е, че следващата седмица ще го правя за повод   chef
denis_d- Благодаря   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт