Тайната на дългата и гъста коса-12

  • 30 925
  • 381
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 102
Здравейте, поздрави отново за темата.Да ви попитам правилно ли съм разбрала - 2 месеца маската два пъти седмично.След това един месец почивка?
Ако не слагате други добавки не е ли много рядка - направо течна?Аз добавях кисело мляко, за да се сгъсти.Последния път сложих хума, но сякаш косата ми стана прекалено суха и хвърчаща.Мисля, че най-добре става при мен с бадемово масло вместо мас и без последващо измиване с хума и оцет.Косата ми е нормална - нито суха нито мазна, доста гъста и чуплива.
  bouquet

# 16
  • Мнения: 4 770
  
    Момичета, нещо доста взе да ми пада косата...  Rolling Eyes  Дали може да е от маската?    Sick  ooooh!  Правила съм я 2 пъти в разстояние на 4 дни.
  
    Ели, моята коса е май същата като твоята, но напоследък малко се поизсуши. На мен са ми казвали 2 пъти седмично първите 3 седмици и после 1 път докато се изпълнят общо 2 месеца. После месец и половина почивка... Предполагам ,че това е най-удачният вариант. Но все пак нека и тези с повече опит да си кажат мнението.

# 17
  • Мнения: 2 897
  love001Взех да пия "Геритамин".Дали ще има по-добър ефект? newsm78

Геритаминът е благотворен за косата и ноктите,мисля че ще има Peace

# 18
  • Мнения: 338
Здравейте!
Пете, поне кажи какво производство е шампоанът. А що се отнася до косопада ти...може да е от сезона. И на мен много ми пада косата, но от 1 месец не съм правила маската, така че не се настройвай веднага срещу тривитаминола  bouquet
Добере дошли на новите  bouquet

# 19
  • Мнения: 4 770
Здравейте!
Пете, поне кажи какво производство е шампоанът. А що се отнася до косопада ти...може да е от сезона. И на мен много ми пада косата, но от 1 месец не съм правила маската, така че не се настройвай веднага срещу тривитаминола  bouquet
Добере дошли на новите  bouquet

     Благодаря ти, че ме обнадеждаваш, ще пробвам пак, но само с мазните съставки.
     Шампоана е италиански, има надписи и на английски, но на бг има само стикер, което показва, че не е менте. Аз такива с бг надписи на шишето вече не взимам.  Има поне 6-7 варианта. За къдрици е с еластин и е много хубав, но се чудя дали да взема пак него или за суха и изтощена...

# 20
  • Мнения: X
Включвам се. И аз имам косопад, не се тревожа, дори ми е смешно, защото от пролетното падане сега имам като каска от нова косичка, на есен пак  ще съм като таралеж Mr. Green

# 21
  • Мнения: 4 770
  Как тъй като каска?  Обясни ми, моля, това е интересно...  newsm78

# 22
  • Мнения: X
Има доста по - къси косъмчета, които стърчат като облак  Mr. Green

Последна редакция: вт, 10 юли 2007, 13:50 от Анонимен

# 23
  • Мнения: 4 770
 
           Дааам, и аз имам, но много по-малко...  newsm78
 
          Не знаех, че косата ти е толкова светла...  Heart Eyes

Последна редакция: пн, 09 юли 2007, 22:52 от просто Петя

# 24
    Здравейте, момичета!
   Изключително съм изумена от нещата, които прочетох тук. Попаднах случайно в тази тема, търсейки повече информация за хумата и нейното полезно действие. Изчетох доста от нещата, но признавам много  сте пописали! Wink Определено ме заинтригувахте.,. и се чудя дали и аз да не опитам  маската. Страхувам се само, косата ми да не се изсуши още повече, защото по принцип ми е доста суха и гъста. Използвам и съм използвала всякакви видове , маски, серуми, но тя си остава суха. Ако някои има  предложения за справяне със сухата коса -да дава! Ще съм много благодарна.Simple Smile

# 25
  • Мнения: 4 770
    Привет, Стефания!   Simple Smile
    Моята коса е къдрава и също доста суха. Аз мисля този път да си сложа само по-мазните съставки от маската, смятам че ще ми се отрази по-добре...  Mr. Green
    Може първо да пробваш маската в оригиналиния и вариант и тогава, ако нещо не ти понесе резултатът, да отнемеш или добавиш нещо, за да стане като за теб. Намери своя вариант на маската...
    Ние сме с теб, успех!    bouquet

# 26
  • Мнения: 1 234
Първо добре дошла  bouquet
Сега на въпроса ти-и моята коса е суха,правя си маската (в оригиналния вариант) и не съм забелязала маската да я изсушава повече.  Grinning Само че не слагам гас.Тя изсушава.От там нататък съставките са достатъчно мазни и според мен няма да предизвикат допълнително изсушаване Hug

Последна редакция: вт, 10 юли 2007, 00:04 от Jezabel

# 27
  • Мнения: 4 358
Виждаш ли по - късите косъмчета, които стърчат като облак  Mr. Green ...........
Как се справяш с тези косъмчета? Как ги заглаждаш?

# 28
  • Мнения: 6 461
Честита нова темичка Hug

На всички пожелавам да постигнат страхотни резултати по отношение на косата.

# 29
  • Мнения: X
Как се справяш с тези косъмчета? Как ги заглаждаш?
Опитвам се да ги укротя с балсам и кристали. Дали успявам?! Да, за  няколко минути, след което отново щръкват.
Приемам с усмивка и чакам да пораснат Wink

Относно изплакването с бира -  Crossing Arms направих го снощи.  Получи се много далеч от очакванията ми Tired Да, стана много къдрава без усилия и не мирише след това. Обаче лепне и е без никакъв блясък. За стилизант вместо пяна - става, но иначе не бих повторила Whistling

Общи условия

Активация на акаунт