Тениски, тениски!

  • 19 815
  • 663
  •   1
Отговори

Анкета

Надписът, надписът!

Опции:

# 60
Искам и аз да се запиша за по-свободен потник и блузка за бебешок на 5м.  Heart Eyes

# 61
май не разбрах как става гласуването.  Embarassed

# 62
  • Мнения: 35 891
вероятно трябва да си регистрирана

# 63
  • Мнения: 2 631
1 за мен и 1 за кърмачето  Laughing

# 64
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Една за мен и една за кърмачето.

# 65
  • Мнения: 393
Вече знае ли се как ще изглеждат?

# 66
  • Варна
  • Мнения: 632
Аз гласувах с 4 +4, но всъщност искам 5 +5, чудесни са и за подарък, особенно ако няма щампа с годината или нещо такова ограничаващо.

# 67
  • Мнения: 172
Аз гласувах 1 +1, но май ще ни трябват поне 3 +4. Да може да се сменяме

# 68
  • София
  • Мнения: 725
Бу, искам само да кажа, че заминавам за Сливен за 3 седмици, където нямам нет, но ще се опитам да намеря някакъв клуб поне, та да мога да проверявам ка стои въпроса с тениските, плащането и т.н.
Ако нещо не успея да се включа, ще помоля мъжа ми да влиза периодично и да проверява как стоят нещата, та да може да организираме плащането /щото съм си поръчала тениска и си я искам да си я нося гордо гордо  Laughing/. Щом са по-свободни за мен една L да заръчам  Praynig!
А за похода на 4-ти сигурно ли е? Ние тъкмо тогава смятаме да се връщаме в София и може да се отбием да походим с вас   bouquet Hug!

# 69
  • Варна
  • Мнения: 932
1 за мен и 1 за кърмачето  Laughing
И аз така. Ако има блузка , да не е съвсем широка , че да я нося и на работа Wink

# 70
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Момчета ,какво става с тенеските, има ли развитие по въпроса?

# 71
  • София
  • Мнения: 1 476
1+1 за нас.
Бих предпочела голямата да е вталена, за да се носи не само на събитието  Simple Smile

# 72
  • София
  • Мнения: 1 877
Гласувах за 2!

# 73
  • Мнения: 1 531
за мен може и вталена тениска и потник,но гласувах с друго = бебешко боди  Heart Eyes Mr. Green

# 74
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Момчета ,какво става с тенеските, има ли развитие по въпроса?
Пишете, пишете - защото до няколко дни ще се обяви финал на записванията и ще се даде поръчката за бройката тениски Grinning

Общи условия

Активация на акаунт