млечница

  • 2 765
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 837
Цитат на: Denat
Още вчера го почнахме. Просто се чудех като мине, дали ще се появи пак?

Възможно е. Затова се старай да му изплакваш устичката с вода след ядене. Самуил отказва вода и затова два пъти лекувахме гъбички. Сега вече се плюнчи постоянно и донякъде проблема с отмиването е решен.

# 16
  • София
  • Мнения: 2 356
Уф, изплакването на устичката веднага след ядене ми е проблема. След като си изпие млякото си затваря устата и край. Чак като мине половин - един час си я отваря да търси бибата и тогава мога да я изплакна. Значи мисля си, ще ни нападат гъбите доста често  Sad
Имах 1 приятелка биоложка, казваше 'гъбата е упорито животно, вари я, печи я, не мре'. Confused

# 17
  • Мнения: 6 315
Цитат на: Denat
Уф, изплакването на устичката веднага след ядене ми е проблема. След като си изпие млякото си затваря устата и край. Чак като мине половин - един час си я отваря да търси бибата и тогава мога да я изплакна. Значи мисля си, ще ни нападат гъбите доста често  Sad
Имах 1 приятелка биоложка, казваше 'гъбата е упорито животно, вари я, печи я, не мре'. Confused


Ако обича да пие вода, просто му давай водичка да си пийне. Йоан никак не обича вода, но поне се излъгва и си отваря устата и после започва да лигави биберона (хапе го и се хили). Но поне малко водица успява да изплакне устичката.

Общи условия

Активация на акаунт