Гледате ли Карбовски в момента?

  • 7 547
  • 123
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 546
ее, става въпрос за предаавнето, не за това защо и какво правят с децата. по темата - би ми било интересно да чуя гледната точак на някоя такава циганка. след това би ми било интересно да науча каков държавата твърди, че се парви по този въпрос - просвещават ли се ромите, как и прочее. после, би ми било интересно да науча от ромите за тази мерки - правят ли се, акк ги приемат, защо не обръщат внимание, замислят ли се въобще за това , което се опитва да им се набие в главите /ако въобще някой се опитва/. по темата това би ми било интеерсно да науча акто зрител. и 100 пъти да питаш иначе, вес един и същ отговор ще получиш. и то отговор, който и без това си е ясен.

# 46
  • Мнения: 3 835
ее, става въпрос за предаавнето, не за това защо и какво правят с децата. по темата - би ми било интересно да чуя гледната точак на някоя такава циганка. след това би ми било интересно да науча каков държавата твърди, че се парви по този въпрос - просвещават ли се ромите, как и прочее. после, би ми било интересно да науча от ромите за тази мерки - правят ли се, акк ги приемат, защо не обръщат внимание, замислят ли се въобще за това , което се опитва да им се набие в главите /ако въобще някой се опитва/. по темата това би ми било интеерсно да науча акто зрител. и 100 пъти да питаш иначе, вес един и същ отговор ще получиш. и то отговор, който и без това си е ясен.

Исках просто да ти кажа, че Карбовски не го прави това случайно. Не им задава тези въпроси по толкова пъти ей така за кеф, има някаква цел, идея. За предаването говорим да, обаче проблемите, които той е засегнал, са точно тези, за които аз ти намеквам. И какво мнение ще чуеш от ромите, нали си го чула вече. Не знаят!
А че държавата не може да намери начин да се справи с тях, да, това е най-сериозния проблем.

# 47
  • Мнения: 6 417
И от нашите данъци им плащат социалните помощи.  Crossing Arms

# 48
  • София
  • Мнения: 3 099
Карбовски рови в помията. Нормално е да ви се гади. Но от това помията не престава да мирише със страшна сила.
Признавам, че е малко брутален, но пък пасва на извратените ценности на обществото ни.

# 49
# 50
  • Мнения: 3 835
И от нашите данъци им плащат социалните помощи.  Crossing Arms
А то само това да беше, всички ние ги издържаме. Аз като видя циганка на светофара, с пеленаче в ръце, ми идва да слезна и не знам какво да я направя. Що за човек трябва да си, да родиш дете, само за да извлечеш полза от него, и после да го хвърлиш някъде. Държавата да му бере гайлето.

# 51
  • Мнения: 3 835

Е, именно де, значи щом държавата не прави нищо, никой друг да не прави. Защо? Точно медийте са тези, които трябва да повдигат наболелите проблеми. Карбовски се рови в най-грозните сцени от живота, не вярвам да му е много приятно. Все някой трябва да говори и за тези неща, нали? Те съществуват, независимо дали ни е приятно или не.

# 52
  • Мнения: 2 792
Карбовски рови в помията. Нормално е да ви се гади. Но от това помията не престава да мирише със страшна сила.
Признавам, че е малко брутален, но пък пасва на извратените ценности на обществото ни.
  Хммм не съм съгласна, това неговото не е ровене в помията, напротив директно си обикаля и сочи с пръст, твърдо убеден в крайното си умозаключение. Имам чувството че всяка тема си я подбира с идеята да застане и да ни покаже какви идиоти са тези дето показвам, какви тъпи овци са тези дето ще гледат. Един вид- ей сега не само ще им покажа истинския свят, ама не само ще го покажа и ще им го обясня.
   Може би моята идея за журналистика е погрешна, но аз смятам, че журналиста трябва да дълбае и да търси проблема, без да заема позиция, а не да се изживява като Господ Бог и да си намира теми, в които да представя хора с приблизително айкю 20-30-40 и да се опитва да им наковава на канчето колко всъщност са зле, сори ама това е комплексарщина и сейрлък. Но пък всеки си има публиката.

# 53
  • Мнения: 4 546

Е, именно де, значи щом държавата не прави нищо, никой друг да не прави. Защо? Точно медийте са тези, които трябва да повдигат наболелите проблеми. Карбовски се рови в най-грозните сцени от живота, не вярвам да му е много приятно. Все някой трябва да говори и за тези неща, нали? Те съществуват, независимо дали ни е приятно или не.

не, имах предвид
Цитат на: teo7777  И какво мнение ще чуеш от ромите, нали си го чула вече. [b
Не знаят![/b]
А че държавата не може да намери начин да се справи с тях, да, това е най-сериозния проблем.
това. че за мен не засяга същината на проблема, нито пък представя гледната точка на ромите така, че да нещо ново да научиш. в общи линии - тия работи си ги знаем и без да гледаме предаването на карбовски.

Кифлата много добре го е казала  Peace
незнам какво му стана на шрифта, ен мога да го оправя  Embarassed

# 54
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 224
а защо просто НЕ гледате Карбовски? не го понасяте, пък го гледате и анализирате творчеството му. има далеч по-забавни неща за зяпане - Планета, Фокслайф, Картуун нетуърк...
жалко, че в този сайт съм изчела много повече оплювки за него, отколкото за Владо Кузов...

# 55
  • Мнения: 1 230
Кифле  Peace
Мисля, че тези теми е необходимо да се показват, но не, за да насаждаш собственото си отношение. Признавам, че позицията ми понякога съвпада с неговата, но начина на поднасяне на репортажите не се припокрива с идеята ми за журналистика...

# 56
  • Мнения: 4 546
а защо просто НЕ гледате Карбовски? не го понасяте, пък го гледате и анализирате творчеството му. има далеч по-забавни неща за зяпане - Планета, Фокслайф, Картуун нетуърк...
жалко, че в този сайт съм изчела много повече оплювки за него, отколкото за Владо Кузов...
ми аз лично - защото понякога губябитката за дистанционното. и това, че някой не хяресва карбовски трябва ли автоматично да означава, че тъп и ъкъла му стига само колкото да гледа планета и кяртун нетуърк  Shocked

# 57
  • Мнения: 1 002
Никакъв Карбовски вече , само Венета Райкова ще си гледам  ,
много ги разбира нещата , а и не я е страх да казва , това което мисли   Grinning

# 58
  • Мнения: 3 423
Аз пък не мога да проумея защо толкова
се хващате за незнанието на циганите
около правенето на чаветата. Ако малко
се позамислите що напомпани булки висят
пред гражданското, а в сълзата под долния
клепач на бащите им се чете облекчението,
че, ето, на, не се посрамихме пред обществото,
внучето ни ще се роди в семейство. Докато тези,
дето гледат тъпо пред служителката на закона
и само чакат времето за горчивото или за това
кой кого ще настъпи, и хал-хабер си нямат защо,
аджеба, са се изтъпанили в бяла рокля и черен фрак,
нямат си и идея малкото бъбрече какво ще го правят
и с какво ще го хранят, не са мислили никога как биха
могли да преустроят детската си стая при мама и тате
и дали плакатите на Еминем или Преслава би било добре
да бъдат заменени с шкаф за пелени и мазила за подсечено
бебешко дупе. Младоженецът мрази кондомите, булката
обича не само свирките. Защо направихте бебето? Ами...
Не знаем. Защо се жените? Ами... Не знаем. Имате ли малко
акъл в главите си? Ами... Бало си е майката. Нали поне сме
грамотни, та ако имаме проблеми, можем поне да пишем в ДиС.
Стига с тези цигани. Ебливо племе са. Но и смело. На много от
нас не ни стиска да имаме повече от едно дете, чистият ни и
прост егоизъм не ни го позволява. Но пък имаме мангизи, за да
си отворим краката за някой и друг кюртаж. Страхливи егоисти!
И какво е това мрънкане, че вие плащате толкова много данъци,
че да може циганетата да преживеят. Стига лиготии! Всички знаем,
че малцина са тези, които заработват над 1000 лева месечно и се
осигуряват на пълната сума. И колко е данъкът на 300 лева? А?
Кой ще ми каже? Карбовски или Господарите на ефира.

# 59
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 224
а защо просто НЕ гледате Карбовски? не го понасяте, пък го гледате и анализирате творчеството му. има далеч по-забавни неща за зяпане - Планета, Фокслайф, Картуун нетуърк...
жалко, че в този сайт съм изчела много повече оплювки за него, отколкото за Владо Кузов...
ми аз лично - защото понякога губябитката за дистанционното. и това, че някой не хяресва карбовски трябва ли автоматично да означава, че тъп и ъкъла му стига само колкото да гледа планета и кяртун нетуърк  Shocked
не, не значи. къде съм написала такова нещо??
аз например за нищо на света няма да седна да гледам Панорама. просто не съм мазохист да гледам нещо, което не понасям...

Общи условия

Активация на акаунт